IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

    Ами айде за София?
    Първо няма данни и 2-ро да е макс 200лв разликата
    Има данни, към 2300 лв. мисля беше, ама сега седнах да пия едно вино..
    Наздраве!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Chio Разгледай мнение

      Няма да се съгласите, но не ви продават стария паркет или вехтата ламперия. Продават Ви възможността да пиете кафе докато гледате фонтана на Южния и да излезете на джогинг в парка от вратата на блока. Дори най-добрата месарница в София е през една пресечка от този блок. 2700 е много, да, но на 2к нямаше да го мисля. И тъй като реалността с цените е друга, а не мечтаната, срещнете се на 2200.
      Тогава първо да си изринат мизериите - щом ми продават гледка, поне да е в обитаем вид, не след огледа да ходя в Инфекциозна Болница под карантина за 1 месец. Виж само банята - не се знае какви зарази са плъзнали.
      Last edited by ejonny2376; 23.01.2023, 20:47.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
        Снощи по Фокс случайно уцелих малко от тоя филм - припомних си 2007 год.!

        Сравнително добре засягаха темите за ипотечните секюритизации.

        (и известни муцуни участваха) - не го бях засичал!

        https://www.foxtv.bg/movies/fox/the-big-short
        Пусни си "Предел на риска" или "Margin call".

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ivanvg93 Разгледай мнение

          И на 2700 ще се продаде, защото е малка квадратура на топ място. Той Джонката не давал повече от 1500 и няма лошо в това, само че на продавача му гърми телефона 30 пъти на ден и не му пука особено от на Джонката мнението.

          Не разбирам как човек с 500-600К евро годишен доход гледа такива имоти, все едно е на 3К месечна надница гастер. Всичко под Пентхаус в Милениума би било под нивото на човек с тези доходи.
          Това са най-добрите имоти в София, новите боклуци не ме интересуват. Просто вътре са живели дълги години разни мърльовци и не са си мръднали пръста, а очакват такива космически цени. Каквито и доходи да имам, няма как да правя подаръци.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ivanvg93 Разгледай мнение

            И на 2700 ще се продаде, защото е малка квадратура на топ място. Той Джонката не давал повече от 1500 и няма лошо в това, само че на продавача му гърми телефона 30 пъти на ден и не му пука особено от на Джонката мнението.

            Не разбирам как човек с 500-600К евро годишен доход гледа такива имоти, все едно е на 3К месечна надница гастер. Всичко под Пентхаус в Милениума би било под нивото на човек с тези доходи.
            Не знам за 2700, малко се изсилват, но стара тухла на ключови места във Вазов, Оборище и Яворов е между 2500-3000к. Е, преди две години беше под 2к, ама кой купил-купил, останалото си го знаем.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение

              това цени в Монтана ли ще са? Щото СМОД е за цялата страна?
              Едит: Хайде поне да СМОД София ако ще говорим за софийски цени?
              Ами айде за София?
              Първо няма данни и 2-ро да е макс 200лв разликата
              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Chio Разгледай мнение

                Няма да се съгласите, но не ви продават стария паркет или вехтата ламперия. Продават Ви възможността да пиете кафе докато гледате фонтана на Южния и да излезете на джогинг в парка от вратата на блока. Дори най-добрата месарница в София е през една пресечка от този блок. 2700 е много, да, но на 2к нямаше да го мисля. И тъй като реалността с цените е друга, а не мечтаната, срещнете се на 2200.
                И на 2700 ще се продаде, защото е малка квадратура на топ място. Той Джонката не давал повече от 1500 и няма лошо в това, само че на продавача му гърми телефона 30 пъти на ден и не му пука особено от на Джонката мнението.

                Не разбирам как човек с 500-600К евро годишен доход гледа такива имоти, все едно е на 3К месечна надница гастер. Всичко под Пентхаус в Милениума би било под нивото на човек с тези доходи.
                Last edited by ivanvg93; 23.01.2023, 20:22.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                  Ами тогава сори - имам къде да си вложа парите. Мърлячите да си търсят някой глупак, на когото да си пробутат боклука, аз не съм такъв. Собствениците на този имот във Вазов са алчни мърльовци, колко искат да получат?
                  Няма да се съгласите, но не ви продават стария паркет или вехтата ламперия. Продават Ви възможността да пиете кафе докато гледате фонтана на Южния и да излезете на джогинг в парка от вратата на блока. Дори най-добрата месарница в София е през една пресечка от този блок. 2700 е много, да, но на 2к нямаше да го мисля. И тъй като реалността с цените е друга, а не мечтаната, срещнете се на 2200.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Chio Разгледай мнение

                    Невъзможно уравнение. Няма да купите никога по тези параметри за м2
                    Много ме кефят как се надъхват понижителите, кой колко давал. Га, че някой им иска кирливия обезценяващ се кеш...тоест, те дават, ама никой не иска шума и бяга от нея, като дявол от тамян

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Chio Разгледай мнение

                      Невъзможно уравнение. Няма да купите никога по тези параметри за м2
                      Ами тогава сори - имам къде да си вложа парите. Мърлячите да си търсят някой глупак, на когото да си пробутат боклука, аз не съм такъв. Собствениците на този имот във Вазов са алчни мърльовци, колко искат да получат?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                        Аз съм дал 1500 Евро макс за обитаемо жилище тухла в хубав район. Повече от това имот в София няма как да струва, освен ако няма някакви супер лукс изпълнения като мебели и довършителни. 1500 е за средна ръка обзавеждане, оттам нагоре може и повече.

                        Ето това е на хубаво място, но кочината е невероятна, следователно давам 1000 Евро за подобен боклук, за който ще трябват 500 Евро за да се приведе в приличен вид.
                        https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...vi2&f1=1&fe7=1

                        Новото строителство на този етап не ме интересува - не бих купил такова на каквато и да било цена, говорим за стара масивна тухла.
                        Невъзможно уравнение. Няма да купите никога по тези параметри за м2

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение

                          това цени в Монтана ли ще са? Щото СМОД е за цялата страна?
                          Едит: Хайде поне да СМОД София ако ще говорим за софийски цени?
                          мисля, че има предвид село пишурка монтанско.
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение

                            Сега ще те изненадам още повече като ти кажа, че главния герой е истинска личност и ако се върнеш няколко страници назад може и да прочетеш неговата прогноза за щатите за следващата година която постнах.
                            "И много лъжепророци ще се появят и ще заблудят мнозина."

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение

                              това цени в Монтана ли ще са? Щото СМОД е за цялата страна?
                              Едит: Хайде поне да СМОД София ако ще говорим за софийски цени?
                              Аз съм дал 1500 Евро макс за обитаемо жилище тухла в хубав район. Повече от това имот в София няма как да струва, освен ако няма някакви супер лукс изпълнения като мебели и довършителни. 1500 е за средна ръка обзавеждане, оттам нагоре може и повече.

                              Ето това е на хубаво място, но кочината е невероятна, следователно давам 1000 Евро за подобен боклук, за който ще трябват 500 Евро за да се приведе в приличен вид.
                              https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...vi2&f1=1&fe7=1

                              Новото строителство на този етап не ме интересува - не бих купил такова на каквато и да било цена, говорим за стара масивна тухла.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                                Аз въпреки че никой не ме е питал.
                                Краен непрестижен квартал - 1 от средномесечен осигурителен доход
                                Краен престижен квартал, център непрестижен - 1,5 СМОД
                                Център престижен - 2 СМОД.
                                СМОД за окт'22 е 1358 ЛЕВА
                                това цени в Монтана ли ще са? Щото СМОД е за цялата страна?
                                Едит: Хайде поне да СМОД София ако ще говорим за софийски цени?

                                Коментар

                                Working...
                                X