IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

    Къде ги гледаш нз, но в реалните обяви продавачите свалят яко, защото усетиха, че идва рецесия и бързат с -10-20% да излязат. Ако има ръст то е защото пускат новите на високи цени, като видят, че не кълве, започват с намаленията, нормална тактика, така съм правил и аз с колите, които съм продал.
    Хахаха, най-големите тарикати ще продадат, а най-големите балъци всеки цикъл придобиваме по една собственост-машина за печатане на фиатни мангизи.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

      Така са правили и с имотите преди месец, преди година или преди 10.
      Справката е същата във всички случаи.
      И явно не си разбрал ко ти подсказах вчера - винаги и сега е имало между 100 и 200 обяви с намалени цени на ден в София...Нищо ново или впечатляващо....:-)

      ПП ето да не се мъчиш
      https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?act=19
      Да, да имало, при хвърчащ пазар от години. От къФ зор?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

        Ще праиме ли залог кое е повече светлата площ или терасите ? :-)
        Ок де, защо сваля, нали само нагоре?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

          Къде ги гледаш нз, но в реалните обяви продавачите свалят яко, защото усетиха, че идва рецесия и бързат с -10-20% да излязат. Ако има ръст то е защото пускат новите на високи цени, като видят, че не кълве, започват с намаленията, нормална тактика, така съм правил и аз с колите, които съм продал.
          Така са правили и с имотите преди месец, преди година или преди 10.
          Справката е същата във всички случаи.
          И явно не си разбрал ко ти подсказах вчера - винаги и сега е имало между 100 и 200 обяви с намалени цени на ден в София...Нищо ново или впечатляващо....:-)

          ПП ето да не се мъчиш
          https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?act=19
          Last edited by pesimist4o na kvadrat; 12.01.2023, 19:22.

          Коментар


          • Click image for larger version

Name:	2.jpg
Views:	1
Size:	34.1 КБ
ID:	4010434
            Click image for larger version

Name:	1.jpg
Views:	1
Size:	30.6 КБ
ID:	4010435

            Коментар


            • През гранд мол (най-вървежния) сякаш минала някаква вихрушка, поне 7-8 магазина + Годзила са хлопнали кепенци.
              Click image for larger version

Name:	7.jpg
Views:	1
Size:	31.3 КБ
ID:	4010428

              Click image for larger version

Name:	6.jpg
Views:	1
Size:	28.5 КБ
ID:	4010429

              Click image for larger version

Name:	5.jpg
Views:	1
Size:	30.4 КБ
ID:	4010430

              Click image for larger version

Name:	4.jpg
Views:	1
Size:	35.5 КБ
ID:	4010431

              Click image for larger version

Name:	3.jpg
Views:	1
Size:	30.3 КБ
ID:	4010432


              Коментар


              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                Така е помним как Ратко пишеше любовни писма на Баце.
                Не съм против различните хора,явно Ратко не се привлича от жени,факт но и той е част от процеса дето описа
                изпушил си нещо
                да не те е накарала майка ти да напазаруваш след работа
                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                  Ко става бе другари? 1100 евро готов, обзаведен на ливади?

                  https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...65581277273807
                  Ще праиме ли залог кое е повече светлата площ или терасите ? :-)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                    Тц, не позна .
                    Днес цената е Средна цена на кв.м: 1882 euro.
                    Което е по-малко от пика който съм записал , но е най-високото от Септември насам....Обаче разликите са в рамките на брокерската грешка :-)
                    21.7.2022 1910
                    Къде ги гледаш нз, но в реалните обяви продавачите свалят яко, защото усетиха, че идва рецесия и бързат с -10-20% да излязат. Ако има ръст то е защото пускат новите на високи цени, като видят, че не кълве, започват с намаленията, нормална тактика, така съм правил и аз с колите, които съм продал.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                      Според проф. Красимир Петров, всеки имотен балон се създава по един и същ начин, като гостът посочва за основен фактор ниските лихви от страна на централните банки през последните години, които рефлектираха и като ниски лихви по ипотечните кредити.

                      А добър ден.

                      „Сега е възможно най-лошият и най-рисков момент да се правят покупки на жилища. тази година цените ще паднат с 5-10%, а до 3 години, цените биха спаднали с 20-40%“, посочи експертът.

                      Тук е в грешка, само за първата седмица цените са - 5-10%, на офертна, при реалните сделки - не се знае.
                      Тц, не позна .
                      Днес цената е Средна цена на кв.м: 1882 euro.
                      Което е по-малко от пика който съм записал , но е най-високото от Септември насам....Обаче разликите са в рамките на брокерската грешка :-)
                      21.7.2022 1910

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от MrCurious Разгледай мнение

                        Пак ли този шушляк дето от 8 години разправя как балона е пред спукване.
                        Колко ли хора е подвел..
                        Сигурно повече и от Bertram.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                          Краси е машина! Просто светът, в който живеем се изп.д.р.сти с това печатане и улесняване и затова все още голяма част от публиката взима него и сходно мислещите за 'мезе'.
                          Така е помним как Ратко пишеше любовни писма на Баце.
                          Не съм против различните хора,явно Ратко не се привлича от жени,факт но и той е част от процеса дето описа

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от sssaaa Разгледай мнение
                            След това всичко си става по-старо му - измислят нови кризи, печатат, раздават и така до следващия път, когато Баланса няма да е 9трл, а 18трл до 5г и в това съм абсолютно сигурен.
                            Кавръка е прав, че докато лихвата не постои над инфлацията поне година няма сваляне на инфлацията, по нормалния начин, във нормален Свят.
                            Обаче, често живота е нелогичен и несправедлив, особено когато само един държи сиренето и ножа.
                            Най-вероятно, за съжаление, подчертаното ще стане, иначе ще е като 1929 год.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                              https://euronewsbulgaria.com/news/84...omika-06012023

                              Проф. Красимир Петров: Раздухме имотен балон - жилищата са трикратно надценени | Е-кономика, 06.01.2023
                              Пак ли този шушляк дето от 8 години разправя как балона е пред спукване.
                              Колко ли хора е подвел..

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение

                                Не си ли слушал краси професорчето? той мисли че жилищата са трикратно надценени, да. Тука във форума е на "особена почит".
                                ​​​​​​Изрежда очевидни неща, но откъде това трикратно!?

                                Click image for larger version

Name:	52eca73fef4181eef3a821cd33d7f1dc.jpeg
Views:	1
Size:	6.9 КБ
ID:	4010412

                                Коментар

                                Working...
                                X