IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

    Ти изброи точно изтръпналЕте бе Дурка.
    Хахаха, вицове от последния час

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

      Да, нямам имоти за продаване Времето в което имах и продавах отмина отдавна ,днес вече нямам. Търпя чуждо мнение ,но когато е глупаво или го подминавам с презрение или казвам като се старая все пак да не обидя никой. Всеки нормален купувач се стреми да купува на сметка и да, определено не мисля ,че цените са високи. Дори знам какви ще станат след едни десетина години, нашият пазар не е нещо чудо невиждано, всичко вече съм го виждала на други пазари за НИ
      Тук вече си в много голяма заблуда.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

        Лаконик, не знам кой е изтръпнал, знам ,че това не съм нито аз, нито Лорда, нито Песи, нито Лева и т.н. За да напишеш и горното и предишното не си даваш сметка, че имоти се купуват и от хора, които знаем какво купуваме и не го правим само за да купуваме и продаваме. Сега да не се учудиш ,но съм сигурна, че ако реша да продавам някога ще взема повече пари от това което мога да взема днес и съм сигурна ,че ще е така
        Ти изброи точно изтръпналЕте бе Дурка.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

          Много пъти вече съм прибрала от това което съм дала и продължавам да прибирам всеки месец по много Затова и не ме интересува какво прави ЕЦБ
          Дигнала лихвата с 50 базисни пункта, голем праз при тази инфлация...надеждата крепи човека - имот в Сф под 2К€ ще видят само в Бухово и Волуяк. Но не къща, само някоя бърлога в миришещ вход.
          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

          Коментар


          • драмата ще дойде покрай лъвовете спекуланти от последните 3-4г

            те са нямали време да редуцират главниците
            не съдете по себе си, а по фактът,че 21-22 са рекрдни за ипотечното кредитиране,което в голямата си част е концентрирано в София
            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

              А, ако решиш да продаваш хитрано, освен, че ще вземеш повече пари за продаденото, не ми се мисли колко суха пара си прибрала от наематели, сигурно двойно на цената на която ще капитализираш, при мен е същото, само се чудя на , които така горко реват на чужди гробища, явно това е национално състезание за завистливци
              Опазил ме господ точно на теб да завиждам.


              Ако вземем целия ЕС за мерило, ти си някъде в последните 5%. На какво точно да завиждам?
              Last edited by X_Y; 02.02.2023, 21:12.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                Ти Дъри не ги ли усещаш тарикатчетата. Искат да купят на съотношение цена наем с 15% чиста доходност. Не се усещат че тогава не купуват само те, даже то ако беше така всички щяха да купуват презглава и цените отхвърчат. Искат да продадат веднага щом доходността леко клекне. Не мислят че нито капиталовата, нито че доходността е колеблива величина и наемите няма да останат така. А и честно половината от имотите не стават за наем, или са в сегмент дето ще си оплюеш брадата че си отдал.
                А, ти Левчо, мислиш ли,че подобни субекти имат какво да продават, освен старите им износени обувки от огледи на имоти на битаците в Пазарджик и Монтана?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

                  Ами тогава защо си изтръпнала? Живей си живота и се научи да приемаш чужди мнения или се обоснови!
                  Какво разбираш под "изтръпнала" ?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

                    Ами тогава защо си изтръпнала? Живей си живота и се научи да приемаш чужди мнения или се обоснови!
                    А, как реши, че Дюри е изтръпнала или който е да било друг. Ти да не си медицински специалист по изтръпване?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                      Лаконик, не знам кой е изтръпнал, знам ,че това не съм нито аз, нито Лорда, нито Песи, нито Лева и т.н. За да напишеш и горното и предишното не си даваш сметка, че имоти се купуват и от хора, които знаем какво купуваме и не го правим само за да купуваме и продаваме. Сега да не се учудиш ,но съм сигурна, че ако реша да продавам някога ще взема повече пари от това което мога да взема днес и съм сигурна ,че ще е така
                      Ти Дъри не ги ли усещаш тарикатчетата. Искат да купят на съотношение цена наем с 15% чиста доходност. Не се усещат че тогава не купуват само те, даже то ако беше така всички щяха да купуват презглава и цените отхвърчат. Искат да продадат веднага щом доходността леко клекне. Не мислят нито капиталовата, че в дългосрочен план приема добри измерения, нито че доходността е колеблива величина и наемите няма да останат така. А и честно половината от имотите не стават за наем, или са в сегмент дето ще си оплюеш брадата че си отдал.
                      Last edited by bulgarian lev; 02.02.2023, 20:38.
                      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                        Много пъти вече съм прибрала от това което съм дала и продължавам да прибирам всеки месец по много Затова и не ме интересува какво прави ЕЦБ
                        Ами тогава защо си изтръпнала? Живей си живота и се научи да приемаш чужди мнения или се обоснови!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                          А, ако решиш да продаваш хитрано, освен, че ще вземеш повече пари за продаденото, не ми се мисли колко суха пара си прибрала от наематели, сигурно двойно на цената на която ще капитализираш, при мен е същото, само се чудя на , които така горко реват на чужди гробища, явно това е национално състезание за завистливци
                          Ей, пак почнахме с обидите! Защо? Хората с малки топки започват да обиждат събеседника когато нямат други аргументи.
                          Last edited by X_Y; 02.02.2023, 20:30.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                            А, ако решиш да продаваш хитрано, освен, че ще вземеш повече пари за продаденото, не ми се мисли колко суха пара си прибрала от наематели, сигурно двойно на цената на която ще капитализираш, при мен е същото, само се чудя на , които така горко реват на чужди гробища, явно това е национално състезание за завистливци
                            Много пъти вече съм прибрала от това което съм дала и продължавам да прибирам всеки месец по много Затова и не ме интересува какво прави ЕЦБ
                            Last edited by X_Y; 02.02.2023, 20:30.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

                              Отново грешиш или се опитваш да манипулираш, но едва ли има кой да ти се върже! ЕЦБ разби на пух и прах и последните ти илюзии.
                              Театърът, в който играете с другите артисти с обиди и подигравки е долнопробен и грозен!
                              За Бога, никакъв театър не играя ! Нямам причина да го правя и не ме интересува дали някой ще се връзва или няма. ЕЦБ нищо не е разбила поне за мен Извинявам се ако някой се е почувствал обиден, но не пиша с тази цел ,а да предупредя лековерните хора, че не е толкова лесно да се печели от НИ. Първо всеки трябва да знае защо ще купува един имот, защото ако е за да го продава бързо след покупката има огромен шанс да сбърка дори и при първоначалната покупка и после да търпи загуби.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                                Лаконик, не знам кой е изтръпнал, знам ,че това не съм нито аз, нито Лорда, нито Песи, нито Лева и т.н. За да напишеш и горното и предишното не си даваш сметка, че имоти се купуват и от хора, които знаем какво купуваме и не го правим само за да купуваме и продаваме. Сега да не се учудиш ,но съм сигурна, че ако реша да продавам някога ще взема повече пари от това което мога да взема днес и съм сигурна ,че ще е така
                                А, ако решиш да продаваш хитрано, освен, че ще вземеш повече пари за продаденото, не ми се мисли колко суха пара си прибрала от наематели, сигурно двойно на цената на която ще капитализираш, при мен е същото, само се чудя на , които така горко реват на чужди гробища, явно това е национално състезание за завистливци
                                Last edited by X_Y; 02.02.2023, 20:30.

                                Коментар

                                Working...
                                X