IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
    Песи официално стана Понижител, да ни е честит.


    Не съм Бетерчо, аз вярвам в имотите. Желанието ми цените да са по-ниски не кореспондира с дългосрочните очаквания.
    Иначе за тази година написах вече няколко пъти , че очаквам/надявам се на 10% спад...., което пак не ме прави понижител....Това го очаквах и при локдауна 2020 ама не познах....:-) Тогава само Бони позна какво ще стане....
    Last edited by pesimist4o na kvadrat; 02.02.2023, 22:00.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ivanvg93 Разгледай мнение

      Към една друга съм. Феодали ООД
      Трайчо завалията, като 85545549988 на брой понижители, ни причислява към брокерите. Когато света се обяснява просто и конспиративно в самата твоя глава, много по-лесно се живее .
      Last edited by Bailor; 02.02.2023, 21:58.

      Коментар


      • Ратко отново се наби баш по сценарий от 2020 година ама ,даже още по рязко понеже където и да е взел строителя му ще бъде ударен до няколко месеца още по брутално с продажбите и парите

        Коментар


        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

          Е как искате, като постоянно говорите за ръст бре Песи? Я обяснете, че нещо се объркаааме.
          Показваме какви са нещата на пазара. Това не го променя. Защо трябва да пишем неистини като някои други от 2016 че е балон ?
          Дори някой да е бил повлиян от аргументите / не е това целта/ и да е предприел действия то това са единични случаи които не могат да променят пазара. Така или иначе купуват само тези които могат и имат топки.
          Имаше едно изследване преди няколко години което показваше , че 40% от хората у нас планират и искат да купят ново/друго жилище.... Всички искат, по всяко време и нива на цените........въпросът е кой може....
          Сега с вдигането на лихвите ще отпаднат 20-30% от потенциалните купувачи...., което е супер.... Може и да се появят и надценили се купили преди като продавачи, което също е добре....
          За мен идат хубави години . което няма да ми повлияе да не напиша това което са показали справките....
          Last edited by pesimist4o na kvadrat; 02.02.2023, 21:57.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
            Песи официално стана Понижител, да ни е честит.


            Такива лицемери не трябват в групата,до оня ден лае за повишения днеска като видя че се обръща палачинката запя друга песен.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

              Е как искате, като постоянно говорите за ръст бре Песи? Я обяснете, че нещо се объркаааме.
              Объркал си се тотално, защото считаш желаното за действително, а ние мечтаем спад, но регитрираме ръст за съжаление@

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Traicho_80

                А ти ще кажеш ли вече в коя агенция работиш? Адрес, Явлена или някоя друга?
                Към една друга съм. Феодали ООД

                Коментар


                • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                  Bad_Bear, ако си убеден, че ще развъртят принтера, вкарай 100 к в коНове, със сигурност ще имаш поне 1 млн почти веднага. Ако ги вкараш в имот (то за 100 к освен 2 гаража нз кво ) най-добрия случай ще имаш 200к. но поне 2-3 год след принтера.
                  Койните, ако бяха ми спечелили доверието още преди сигурно 10тина години, може би наистина щях да съм направил 7-цифрена сума. Но за добро или за лошо, не можах да се пречупя и да рискувам там. Сега вече съм доста закъснял.

                  Коментар


                  • Песи официално стана Понижител, да ни е честит.



                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                      Каврък, като гледам твойте дългосрочни прогнози се хващам за главата. Трябва ли да се припомня, че от 2016 предвещаваш срив по време на бичи цикъл? За какво изобщо говорим, като графиката и паричната експанзия ще ти извадят очите - всички изкараха пари, а ти си остана да вещаеш апокалипсиси и сривове.

                      Нямало работеща икономика. Сметни сам, щом човек с такива начални знания по икономика си е намерил работа и си отговори на въпроса. Че ти ако застанеш начело на бизнес, си го фалирал за норматив бе, момче.
                      Срив не съм вещал,2020 година прогнозирах спад.Щом управлявам 500 фирми с бюджет за милиони значи ставам за нещо.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                        Бетерчо, извинявай но сте много объркани и заблудени. Т.н. повишители ИСКАМЕ цените да паднат , за да купоим повече. И бъди сигурен че ние ще купим, а понижителите надали или най-малкото ще купим повече....Т.е. плашите куче с кокал :-)
                        Ние не продаваме така че ако наистина цените паднат това е мечта ситуация :-)
                        Е как искате, като постоянно говорите за ръст бре Песи? Я обяснете, че нещо се объркаааме.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                          Повишители, тази вечер изглеждате малко изнервени, що така?
                          Бетерчо, извинявай но сте много объркани и заблудени. Т.н. повишители ИСКАМЕ цените да паднат , за да купим повече. И бъди сигурен че ние ще купим, а понижителите надали или най-малкото ще купим повече....Т.е. плашите куче с кокал :-)
                          Ние не продаваме така че ако наистина цените паднат това е мечта ситуация :-)
                          Last edited by pesimist4o na kvadrat; 02.02.2023, 21:45.

                          Коментар


                          • Bad_Bear, ако си убеден, че ще развъртят принтера, вкарай 100 к в коНове, със сигурност ще имаш поне 1 млн почти веднага. Ако ги вкараш в имот (то за 100 к освен 2 гаража нз кво ) най-добрия случай ще имаш 200к. но поне 2-3 год след принтера.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                              Техния проблем е че те са къси инвеститори,който гледа дългосрочно би се хванал за главата от техните очаквания
                              Каврък, като гледам твойте дългосрочни прогнози се хващам за главата. Трябва ли да се припомня, че от 2016 предвещаваш срив по време на бичи цикъл? За какво изобщо говорим, като графиката и паричната експанзия ще ти извадят очите - всички изкараха пари, а ти си остана да вещаеш апокалипсиси и сривове.

                              Нямало работеща икономика. Сметни сам, щом човек с такива начални знания по икономика си е намерил работа и си отговори на въпроса. Че ти ако застанеш начело на бизнес, си го фалирал за норматив бе, момче.

                              Коментар


                              • Това в картинката която виждам аз в момента едно към едно...
                                За Вас не знам..

                                За предупреждение централните банкери дават за пример последната инфлационна война, която Фед води в края на 70-те години на миналия век и началото на 80-те.
                                "Инвеститорите го канят да стане Артър Бърнс (бивш управител на Фед в периода 1970-1978 г. - бел. прев.), но той не иска да приеме тази покана", обясни главният икономист на Dreyfus and Mellon Винсън Рейнхарт.

                                Именно по времето на Бърнс Фед многократно покачи лихвите и после ги намали, за да се справи с нарастващата безработица, след което цените отново започнаха да се покачват и принудиха банката отново да увеличи лихвите. Неговият наследник Пол Волкър увеличи лихвите до почти 20%, за да спре инфлацията, която Бърнс позволи да излезе извън контрол

                                Коментар

                                Working...
                                X