IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

    УК
    Това как да го разбираме - продавате на върха при нас, за да купите кеш в УК, където очаквате спад от 20% и искате да го хванете. Говори много за това какво очаквате на българския пазар!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ivanvg93 Разгледай мнение
      Преглеждам темата и какво да видя. На безимотния дедо последователите, нашите интелектуалци, наистина смятат, че сме 1 платен трол/брокер през 5 профила. Като целта е да манипулираме пазара като пишем във форума и по този начин цените да не падат. Смятай колко трябва да си изпаднал от класацията, за да вярваш в такива конспирации. По принцип бих се изсмял, но в случая е тъжно.
      еми, така е колега, като пишете все неприемливи неща
      от толкова много профили, които няма как да не са на няколко брокера.
      я кръстосай пръстите и напиши, че имотиту ще пада а наемите ще са почти без пари, да видиш.
      може даже някоя благодарност да получиш
      препоръка е

      Коментар


      • Преглеждам темата и какво да видя. На безимотния дедо последователите, нашите интелектуалци, наистина смятат, че сме 1 платен трол/брокер през 5 профила. Като целта е да манипулираме пазара като пишем във форума и по този начин цените да не падат. Смятай колко трябва да си изпаднал от класацията, за да вярваш в такива конспирации. По принцип бих се изсмял, но в случая е тъжно.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Chio Разгледай мнение

          Аз питах колко ще струва в София в Гоце Делчев - краен, не особено престижен квартал.

          Оставете Лондон - нека телепортираме тази къща в Гоце Делчев, за колко да я оферираме? По-малко от 300к евро няма да е. Даже 350к.
          Гоцето, не е никак лош квартал, а къщите поне според мен ще са около 500000 € / ако ги има /, при това ако парцела е в съсобственост. Къща в самостоятелен парцел ще е по-скъпа. В София, къщите са скъпи защото ги няма много, всичко старо се бута и на негово място се строи нова кооперация.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

            В УК е трудно да сбъркаш щото в Лондон демогафия да искаш

            А най ме кефят тукашните понижители като почнат да обясняват как БГ пазара щял да се срути заради демографията и те щели да купят евтино

            Като чели като купят и утре демографията ще се оправи
            тази версия е повтаряна с години пред понижителските съпруги,
            доста от които вече бивши.
            затова звучи толкова добре и почти правдоподобно
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

              Полакс само ти си мислиш че мислиш като реалист. Фактите говорят съвсем други неща

              Ако ти мислеше като реалист вече трябваше да си отчел ФАКТА че вече над 6 години бъркаш за посоката на имотите

              6г да си в грешка говори че ти си мечтател

              Аз съм реалиста виждам че се печати като за последно и казвам че имотите ще поскъпват и те поскъпват и няма как да е по друг начин с това безумно печатене
              Айде пак, ти ми казваш, какво мисля аз?!?
              Като ще качват що продаваш?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                мисля, че имаш поглед върху техния пазар
                желая успех.
                В УК е трудно да сбъркаш щото в Лондон демогафия да искаш

                А най ме кефят тукашните понижители като почнат да обясняват как БГ пазара щял да се срути заради демографията и те щели да купят евтино

                Като чели като купят и утре демографията ще се оправи

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                  ако ти се получи да продадеш преди да тръгнат нагоре лихите по ипотеките (и съответния медиен шум) няма да ти се наложи да отстъпваш много.
                  Отстъпвнето Берти ми е последният проблем защото там капиталовата ми е над дубъл, но трябва да се появи човек да удари парите от масата.

                  Болшинството тепърва мислят кредит да теглят даже и до банката още не са ходили да видят какво биха им отпуснали и какви са условията в общи линии туристи

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

                    УК
                    мисля, че имаш поглед върху техния пазар
                    желая успех.
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

                      Ако продам после почти веднага ще купя в чужбина идеята е да релокирам кардинално че тия с тая демография ми изкараха акъла
                      ми не знам, днес слушах по ноеините изказвания на борел, че изхода на европа от демографския проблем
                      е да преосмисли подхода към мигрантите...
                      сещаш се, предполагам. накрая пак ние ще спасяваме великите сили от арабско нашествие
                      но тоя път и африканците са в потока
                      Last edited by ratten; 05.02.2023, 20:22.
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от MrCurious Разгледай мнение

                        Къде в чужбина, ако не е тайна?
                        Аз проучвам от месеци, но все нещо ме разубеждава.
                        УК

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                          И така трябва да е!
                          На мен също не ми пука какво имаш, но да лепиш етикети, когато нямаш доводи е тъпо и би следвало да застане зад твърденията си, както и всеки друг.
                          Вижда се, каквото се вижда.

                          Мисля, като реалист и това, че ти си на противоположно мнение, не значи, че аз бъркам.
                          Ти крушката ли си?
                          Полакс само ти си мислиш че мислиш като реалист. Фактите говорят съвсем други неща

                          Ако ти мислеше като реалист вече трябваше да си отчел ФАКТА че вече над 6 години бъркаш за посоката на имотите

                          6г да си в грешка говори че ти си мечтател

                          Аз съм реалиста виждам че се печати като за последно и казвам че имотите ще поскъпват и те поскъпват и няма как да е по друг начин с това безумно печатене

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

                            Ако продам после почти веднага ще купя в чужбина идеята е да релокирам кардинално че тия с тая демография ми изкараха акъла
                            Къде в чужбина, ако не е тайна?
                            Аз проучвам от месеци, но все нещо ме разубеждава.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

                              Има доста позвънявания и огледи даже повече от колкото очаквах като се има предвид ситуацията
                              ако ти се получи да продадеш преди да тръгнат нагоре лихите по ипотеките (и съответния медиен шум) няма да ти се наложи да отстъпваш много.
                              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                                продава се само в краен случай.
                                да не съжаляваш горчиво после
                                ...като мен
                                Ако продам после почти веднага ще купя в чужбина идеята е да релокирам кардинално че тия с тая демография ми изкараха акъла

                                Коментар

                                Working...
                                X