IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • https://fakti.bg/bulgaria/755587-str...-pravat-opasni

    А така сегааааа,я да си дойдем на думата....
    Преди време обясних как в панела не се пипа нищо,НООО Байлорчо,нашия гений на инженерната мисъл САМ си призна ЧЕ е КЪРТИЛ комина в панелни си апартамент в квартал Слатина град София ??!!!
    Какво правим сега ?
    Само комина ли е къртил?
    Дали?
    Ама и комина да е ,участник в компроментирането на целия панелни блок.
    Сега не знам:
    1.Как тоя приятел аджеба ще вземе технически паспорт в един момент в бъдещето?
    и
    2.Не по малко важно КАК ще отговаря пред обществото с кърменето на панелката ?
    Панелка да къртиш това е равно на престъпление към всички живущи?!!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

      Да е жива и здрава жената, но защо казваш тя какво е направила?
      Кажи ти какво си направил?
      Лично аз нищо не съм пращал,но защо пък трябва с мен да се изтриваш,след като за себе си не казваш нищо?
      Прав си, прекалено бях зает в последните дни, но обмислям с какво мога да помогна в след дъжд с качулка. Да има ефект, това е важно.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

        Констатираш, констатираш, а с какво помогна, майка със сълзи на очи, прати топли дрехи, щото е с широко сърце..топли дрехи, чисто нови кожени якета и палта, одеала и пари, при положение, че е пенсионерка! Шапка свалям на моята състрадателна майчица!
        Да е жива и здрава жената, но защо казваш тя какво е направила?
        Кажи ти какво си направил?
        Лично аз нищо не съм пращал,но защо пък трябва с мен да се изтриваш,след като за себе си не казваш нищо?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
          https://amp-dw-com.cdn.ampproject.or...i%2Fa-64694068

          Турция: "Вече ще строим само по един етаж. Като дедите ни." Гунар Кьоне
          преди 10 часапреди 10 часа
          В Антакия сграда с луксозни апартаменти рухва като къща от карти. Мъж разказва, че брат му купил там жилище, а сега навярно е заровен под руините на своя дом мечта. "Бива ни в строителството, нали?" Репортаж от Турция.

          Алчността се наказва, затова това земетресение се стовари върху хората .


          В Антакия, в най-дълбокия турски юг, един възрастен човек седи на пластмасов стол пред рухнала сграда, в която съвсем доскоро е имало "луксозни апартаменти". Миналата година брат му купил едно от тези жилища, а сега навярно е заровен някъде дълбоко под руините на своя дом мечта, построен очевидно съвсем паянтово. "Бива ни в строителството, нали?", горчиво отбелязва възрастният човек.

          Хасан Аксунгур, председател на Строително-инженерната камара в Адана, където също рухнаха 11 сгради, твърди в интервю за ДВ, че не законите са виновни. "Но когато се решава въпросът дали да бъдат вдигнати три или десет етажа, тогава все някой може да си затвори очите. Защото става дума за много пари", признава той. В Кахраманмараш, на около 70 километра от Газиантеп, сградата на местната Инженерна камара се оказа сред малкото оцелели…
          Констатираш, констатираш, а с какво помогна, майка със сълзи на очи, прати топли дрехи, щото е с широко сърце..топли дрехи, чисто нови кожени якета и палта, одеала и пари, при положение, че е пенсионерка! Шапка свалям на моята състрадателна майчица!

          Коментар


          • https://amp-dw-com.cdn.ampproject.or...i%2Fa-64694068

            Турция: "Вече ще строим само по един етаж. Като дедите ни." Гунар Кьоне
            преди 10 часапреди 10 часа
            В Антакия сграда с луксозни апартаменти рухва като къща от карти. Мъж разказва, че брат му купил там жилище, а сега навярно е заровен под руините на своя дом мечта. "Бива ни в строителството, нали?" Репортаж от Турция.

            Алчността се наказва, затова това земетресение се стовари върху хората .


            В Антакия, в най-дълбокия турски юг, един възрастен човек седи на пластмасов стол пред рухнала сграда, в която съвсем доскоро е имало "луксозни апартаменти". Миналата година брат му купил едно от тези жилища, а сега навярно е заровен някъде дълбоко под руините на своя дом мечта, построен очевидно съвсем паянтово. "Бива ни в строителството, нали?", горчиво отбелязва възрастният човек.

            Хасан Аксунгур, председател на Строително-инженерната камара в Адана, където също рухнаха 11 сгради, твърди в интервю за ДВ, че не законите са виновни. "Но когато се решава въпросът дали да бъдат вдигнати три или десет етажа, тогава все някой може да си затвори очите. Защото става дума за много пари", признава той. В Кахраманмараш, на около 70 километра от Газиантеп, сградата на местната Инженерна камара се оказа сред малкото оцелели…

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Бедният брoкер Разгледай мнение
              Да, забрави инфлация, високи лихви и минимум рецесия.
              Изобщо не е розово.
              Само дето пропускаш евентуалния закон за частния фалит във БГ.
              Във Испания през 2015г това докара 70% спад на имотите, макар че до сега са го възвърнали/

              Гранд Кардон, собственик на 10 000 имота ($6 млрд), живее под наем.
              Защо, защото имота в който живееш е пасив.
              Естествено, АКО не знаеш или не можеш алтернативи за тези блокирани пари ......
              ще направя последен опит
              въпреки, че положението изобшо не е розАво, цените не падат
              а като стане малко по-розАво?

              частния фалит може да зарадва 2-3 000 гашника, които се крият, като ги търсят за вноските за ай фоня
              на другите не им дреме, защото не са опрели дотам
              най-много банките да сложат 0,5% към лихвите

              и сега основния въпрос за май-много точки
              не го знам кой е, но гранд кардоня, защо ги държи тия 10к имота!?
              защо не е взел под наем 10к имотя?

              разочарован съм дълбоко от теб.
              не може да си толкова елементарен.
              ако искаш помисли си, защо рекламира, че е под наем и ми се обади.
              Last edited by ratten; 14.02.2023, 20:48.
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                сега леко падат цените при тия катастрофични условия:
                - високо лихви по кредитите
                - балон в цените
                - война
                - бомби
                - ковид
                - земетресения
                Да, забрави инфлация и минимум рецесия.
                Изобщо не е розово.
                Само дето пропускаш евентуалния закон за частния фалит във БГ.
                Във Испания през 2015г това докара 70% спад на имотите, макар че до сега са го възвърнали/

                Гранд Кардон, собственик на 10 000 имота ($6 млрд), живее под наем.
                Защо, защото имота в който живееш е пасив.
                Естествено, АКО не знаеш или не можеш алтернативи за тези блокирани пари ......
                Last edited by Бедният брoкер; 14.02.2023, 20:37.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                  Приятелки са и без това, а ще учи на наемодателство и делене на разходи. Баща й не е никакъв милионер, а отговорен родител, който дава дозирано, а не като някой понижител, като го пита детето му:"Къде ми е наследството?", он да мига на парцали и да вика: "Ама, ние не сме те лишавали от нищо", на най-лишените
                  браво, просто те тесвам, така е.
                  Де да беше цялата държава такава.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Бедният брoкер Разгледай мнение

                    Ай стига де, за 300 лв на месец щерката ти ще търпи чужд човек във апарта ?
                    Спокойствието и кефа цена нямат.
                    Ама как така, нали баща и е мелеонер във имоти ?
                    понякога имаш прозрения и затова си давам труд да общувам с теб
                    замисли се над последното си изречение
                    ти така ли би възпитавал малките гладни брокерчета
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Бедният брoкер Разгледай мнение
                      investor.bg
                      Предлагането на жилища средновисок и висок клас в София е нараснало през второто полугодие на 2022 г., а броят на жилищата в активен строеж също се увеличава, но тенденцията за дефицит на жилища в сегмента, които да отговарят на повишените критерии на купувачите, се запазва, сочи доклад на консултантската компания Colliers International.

                      Да ти преведа ли новината, че си ексалтиран погрешно ?
                      УВЕЛИЧАВА се предлагането на една стока и покупките са СПАДНАЛИ,
                      защото купувачите са капризни, понеже половината от имотите имат някъкъв кусур,
                      когато един купувач почне да се чеше по голата празна кратуна, го пиши бегал.
                      Не е както през 2019 год да се бутат с лакти и да купуват на картинка.
                      Какъв е извода за цената, пак да питам, когато има повишено предлагане ?

                      П.П. Каврък, Colliers International откога проучват и БГ пазар ?
                      жив да си, че ми инртерпретира текста
                      Last edited by ratten; 14.02.2023, 20:22.
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Бедният брoкер Разгледай мнение

                        Ай стига де, за 300 лв на месец щерката ти ще търпи чужд човек във апарта ?
                        Спокойствието и кефа цена нямат.
                        Ама как така, нали баща и е мелеонер във имоти ?
                        Приятелки са и без това, а ще учи на наемодателство и делене на разходи. Баща й не е никакъв милионер, а отговорен родител, който дава дозирано, а не като някой понижител, като го пита детето му:"Къде ми е наследството?", он да мига на парцали и да вика: "Ама, ние не сме те лишавали от нищо", на най-лишените

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                          Така е, гоУемия ремонт правих 2010г. а в Дивотино трясна през май 2012г. Оттогава, ако си приспадна наем за 500лв. примерно след данъци и козметични ремонти за 11г. пак съм спестил едни 60 000лв. в сравнение с вечните понижители-квартиранти.
                          Предоставил съм апарта вече на дъщеря ми и тя от баба Марта вече ще е лаендлейди, едната спалня ще отдава на студентка, като нея
                          Ай стига де, за 300 лв на месец щерката ти ще търпи чужд човек във апарта ?
                          Спокойствието и кефа цена нямат.
                          Ама как така, нали баща и е мелеонер във имоти ?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

                            Отново смях в залата!...прочете ли какво си споделил?

                            "Според данни на КНСБ възнагражденията на служителите в "Български пощи" са между 712 лв. и 849 лв. и то след актуализация през юни 2022 година."
                            Е, па нали като паднат с 50%, ще почнат всички касиерки в Лидл да пазаруват имоти, като шашардисани, при 70% и пощальоните ще влязат в играта

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                              за вадите да се притеснява бетерчо
                              панелите където са къртени комини, са минали атестацията на лордчето
                              и тях не ги мисли
                              интересно ми е, успя ли да предоговориш наема с едни 50 + 20% надолу
                              защото ако не си, няма как да чакаме тоя спад в имотиту
                              Така е, гоУемия ремонт правих 2010г. а в Дивотино трясна през май 2012г. Оттогава, ако си приспадна наем за 500лв. примерно след данъци и козметични ремонти за 11г. пак съм спестил едни 60 000лв. в сравнение с вечните понижители-квартиранти.
                              Предоставил съм апарта вече на дъщеря ми и тя от баба Марта вече ще е лаендлейди, едната спалня ще отдава на студентка, като нея

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                                Предлагането на жилища среден и висок клас в София расте, но търсенето още е по-голямо

                                аман, бе!
                                сега ако не падат цените при тия катастрофични условия:
                                - високо лихви по кредитите
                                - балон в цените
                                - война
                                - бомби
                                - ковид
                                - земетресения
                                - вулкани
                                - затруднена овулация при колорадксия бръмбар

                                КОГА!?
                                investor.bg
                                Предлагането на жилища средновисок и висок клас в София е нараснало през второто полугодие на 2022 г., а броят на жилищата в активен строеж също се увеличава, но тенденцията за дефицит на жилища в сегмента, които да отговарят на повишените критерии на купувачите, се запазва, сочи доклад на консултантската компания Colliers International.

                                Да ти преведа ли новината, че си ексалтиран погрешно ?
                                УВЕЛИЧАВА се предлагането на една стока и покупките са СПАДНАЛИ,
                                защото купувачите са капризни, понеже половината от имотите имат някъкъв кусур,
                                когато един купувач почне да се чеше по голата празна кратуна, го пиши бегал.
                                Не е както през 2019 год да се бутат с лакти и да купуват на картинка.
                                Какъв е извода за цената, пак да питам, когато има повишено предлагане ?

                                П.П. Каврък, Colliers International откога проучват и БГ пазар ?

                                Коментар

                                Working...
                                X