IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

    точно защото помня ти казвам, че в момента се дават пари за реклама...за едното място напред в извадката, а и защото има много обяви и ако не се даде точно филтър може и да не се види. отделно доста билборди изкараха всякакви компании с реклами за комплекси на зелено с фиксирана цена и дъра бъра.

    това говори, че са се стегнали максимално да пласират, а дали и колко ще пласират времето ще си покаже.
    Помниш ли какви ги плещеше за Варна? Колко строежи и обяви имало. Пък то какво се оказа: цените като софийските, а и търсенето още се увеличава.

    ===2039===

    Не ти ли писна все наобратно да ти се получават нещата? Нямаш ли капка достойнство да си признаеш, че си плещил глупости?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

      Пълни глупости. и бездарни опити за манипулация.... Ако преди не си следил какво се случва по сайта си е твой проблем.
      ТОП и ВИП офертите винаги са били ПОВЕЧЕ от сега.
      Освен това те са на МИНИМУМ когато има национален празник....т.е. днес са по-малко от вторник примерно....
      Просто нямам думи да опиша колко далеч си от реалността , ама нещо да напишеш....
      по-спокойно де
      редовно отварям 'бенчмарка' и гледам горе долу докъде са 'ТОП-а' , а випа не ги броя.

      в момента има много зелено на което агенции и инвеститори търсят купувачи, НО все още не са минали в режим промоция по-голяма от 10%
      ако пролетта не задвижи пазара - тогава вероятно промоциите ще бъдат повече.

      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
        Честит празник!



        В момента ако пуснете търсене София - двустаен без други филтри първите 13 страници (да сме коректни до средата на 13-та страница) излизат ТОП ОФЕРТИ ... това да ви говори нещо?

        Не помня да е имало толкова ударно платена реклама и така масово в последните години. Явно мераклиите за НИ гледат повече и пипат по-малко, а 'градината от кранове ражда продукция', която продукция трябва да се пласира.

        какво е ТОП оферта - https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?act=16&mode=5
        Пълни глупости. и бездарни опити за манипулация.... Ако преди не си следил какво се случва по сайта си е твой проблем.
        ТОП и ВИП офертите винаги са били ПОВЕЧЕ от сега.
        Освен това те са на МИНИМУМ когато има национален празник....т.е. днес са по-малко от вторник примерно....
        Просто нямам думи да опиша колко далеч си от реалността , ама нещо да напишеш....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение

          Винаги е имало ТОП ОФерти, кога повече, кога по-малко, в зависимост от избраните параметри на търсене.

          Ми направи едно търсене на апартамент в цяла БГ (тогава пък да видиш колко много топ оферти ще ти се появят).
          Отделен е въпроса дали и колко помниш.
          точно защото помня ти казвам, че в момента се дават пари за реклама...за едното място напред в извадката, а и защото има много обяви и ако не се даде точно филтър може и да не се види. отделно доста билборди изкараха всякакви компании с реклами за комплекси на зелено с фиксирана цена и дъра бъра.

          това говори, че са се стегнали максимално да пласират, а дали и колко ще пласират времето ще си покаже.
          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

          Коментар


          • Честит Празник!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
              Честит празник!



              В момента ако пуснете търсене София - двустаен без други филтри първите 13 страници (да сме коректни до средата на 13-та страница) излизат ТОП ОФЕРТИ ... това да ви говори нещо?

              Не помня да е имало толкова ударно платена реклама и така масово в последните години. Явно мераклиите за НИ гледат повече и пипат по-малко, а 'градината от кранове ражда продукция', която продукция трябва да се пласира.

              какво е ТОП оферта - https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?act=16&mode=5
              Винаги е имало ТОП ОФерти, кога повече, кога по-малко, в зависимост от избраните параметри на търсене.

              Ми направи едно търсене на апартамент в цяла БГ (тогава пък да видиш колко много топ оферти ще ти се появят).
              Отделен е въпроса дали и колко помниш.

              Коментар


              • Честит празник!



                В момента ако пуснете търсене София - двустаен без други филтри първите 13 страници (да сме коректни до средата на 13-та страница) излизат ТОП ОФЕРТИ ... това да ви говори нещо?

                Не помня да е имало толкова ударно платена реклама и така масово в последните години. Явно мераклиите за НИ гледат повече и пипат по-малко, а 'градината от кранове ражда продукция', която продукция трябва да се пласира.

                какво е ТОП оферта - https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?act=16&mode=5
                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                  Знам, че съм банален, но тук нивото е много ниско и обстоятелствата ме принуждават да падна и аз на това ниво. Честно да ти кажа не бях виждал толкова вманиачени хора на тема притежаване на имоти (имам предвид вас хазяите).
                  Аз пък не бях виждал толкова вманиачени индивиди на тема понижение на цените на имотите (имам предвид вас наемателите). Знай, че понижение на цената на един имот не води до понижение на наема на същия.
                  (И не е нужно да си изливате ядовете тук ако хазяина ви е връчил предизвестие за повишаване на наема)
                  Last edited by ВълчоМечков; 03.03.2023, 11:01.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                    Хахаха - ти два месеца като разделиш на 12 - толкова ли получаваш - 1/4 ?
                    Ако и другите ти сметки са такива......


                    Честит празник!
                    прУфесоре, рутиш цените от 2016-та, та ся за 1 месец ли намери кусура? Той вече започна (пиши го минал)

                    Ти гледай поне следващия 7 годишен цикъл да не проспиш, както тук го проспаха немалко понижители.

                    ===2039===

                    И горчивата дъвка все някой трябва да дъвче, не може 100% собственици в държава с евроатлантически ценности.

                    Коментар


                    • Сега какво предстои да чакаме, есента ли? Щот тука казаха , че есента на 22 ра ще има високи лихви и срив, па то не стана…

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение
                        Честит празник! Първата четвърт на годината мина.....
                        Хахаха - ти два месеца като разделиш на 12 - толкова ли получаваш - 1/4 ?
                        Ако и другите ти сметки са такива......


                        Честит празник!

                        Коментар


                        • Честит празник! Първата четвърт на годината мина, а кольовата справка/бенчмарк стои все така неумолимо на €1770. Дори гаражите в Пазарджик започнаха да стават скъпи.
                          =
                          https://m.imot.bg/details/1o167415121277216
                          =


                          ===2039===

                          Иде пролетта (сезонът на покупките на имоти), въпреки това обаче разликата в съотношението собственици - наематели ще продължи към целта 30 -70.
                          Цените са такива каквито са и ще продължат да се покачват.
                          Last edited by X_Y; 03.03.2023, 10:43.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

                            Много са изнервени, цените вече падат, а няма сделки, МФ са в ступор, а на банките просто им се реве!
                            И да се нервят и да не се, файда йок. Ще свикнат.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                              С Вълчо си имаме закачка...
                              Ей, тарикат аз ли да ти казвам кои са ти приятелчетата?
                              Не знам дали го осъзнаваш, но във всеки коментар да споменаваш за наеми е доста тъпо. Не знам какво целиш, но вече е супер изтъркано и показва тотално безсилие от твоя страна.
                              Много са изнервени, цените вече падат, а няма сделки, МФ са в ступор, а на банките просто им се реве!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                                Знам, че съм банален, но тук нивото е много ниско и обстоятелствата ме принуждават да падна и аз на това ниво. Честно да ти кажа не бях виждал толкова вманиачени хора на тема притежаване на имоти (имам предвид вас хазяите).
                                трайчо, закачаме се, бе човек
                                тук хора и от двата лагера разпускат и си лекуват нервите
                                като хазяите разпускат
                                а другите... умно момче си, сам ще се сетиш
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X