IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
    Аз повече се притеснявам за малките, пенсионерски градчета, където след 20г населението много ще намалее.

    Там няма поминък и почти няма пазар на наеми.

    За София ще има клиенти, и то не за модерните комплекси в полите на Витоша, а за старите строителства (купувани на по-ниски цени), които могат да предложат нисък наем.

    Много се ядосвам на нашите българи, които ходят на море в Гърция и захранват тяхната икономика. Все едно си нямаме море. Вместо да си купят апарт на Черноморието, да си свиркат и да име хубаво,
    евго, що не направите един плаж, па може и неко дискотека с купчо тоя сезон
    препоръка е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
      Аз повече се притеснявам за малките, пенсионерски градчета, където след 20г населението много ще намалее.

      Там няма поминък и почти няма пазар на наеми.

      За София ще има клиенти, и то не за модерните комплекси в полите на Витоша, а за старите строителства (купувани на по-ниски цени), които могат да предложат нисък наем.

      Много се ядосвам на нашите българи, които ходят на море в Гърция и захранват тяхната икономика. Все едно си нямаме море. Вместо да си купят апарт на Черноморието, да си свиркат и да име хубаво,
      млъквай бе! Само това ми оставаше, още българи да ми се домъкнат тук! С чужденците си ни е ОК. Какво искаш? Да ходиш на опашка до плажа ли? Да им събираш боклуците? Или да ти паркират пред вратата? Ай сиктър, да си стоят кой от където е! Никакво черноморие! Ей я къде е Гърция, там да освинват колкото искат.
      Last edited by Конан-Варварина; 11.04.2023, 17:25.

      Коментар


      • Аз повече се притеснявам за малките, пенсионерски градчета, където след 20г населението много ще намалее.

        Там няма поминък и почти няма пазар на наеми.

        За София ще има клиенти, и то не за модерните комплекси в полите на Витоша, а за старите строителства (купувани на по-ниски цени), които могат да предложат нисък наем.

        Много се ядосвам на нашите българи, които ходят на море в Гърция и захранват тяхната икономика. Все едно си нямаме море. Вместо да си купят апарт на Черноморието, да си свиркат и да име хубаво,

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Конан-Варварина Разгледай мнение

          пичове положението отива на зле с цените на имотите, щом берджо отвори дума за демографията, тъмните прозорци и сгъването на икономиката, значи ни чака сериозен ръст. /такъв е алгоритъма още от 2016та до сега/
          митак,
          това да построиш сума жилищни имоти при липса на млади хора е като да посееш милион декара с лавандула и да се чудиш после защо няма пазар. Разликата при НИ е, че са по-муден пазар, докато в земеделието и други производства нещата лъсват за година-две макс от момента на прекаляването.

          В момента гледаме филма - "спестяванията на хората за последните 15г - > в тули " , че и кредити теглят и добавят. Когато масата прави нещо е ясно колко изгодно и рентабилно ще бъде във времето.
          Last edited by bertram; 11.04.2023, 17:02.
          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

            "от много глава боли"

            без баланс има иху-яху няколко години, смятане на печалби на хартия и тн
            това го има не само при тъмните прозорци, а във всички сфери на икономиката

            в момента трупаме много тухли и много соларни панели, че е уин-уин бизнес модел... а дали е така ще видим след някоя и друга годинка.
            пичове положението отива на зле с цените на имотите, щом берджо отвори дума за демографията, тъмните прозорци и сгъването на икономиката, значи ни чака сериозен ръст. /такъв е алгоритъма още от 2016та до сега/

            @берджо, ще те помоля до 2039та, да не споменаваш нищо за ръстове, че иначе няма да се изпълни прогнозата.

            ей на, берджо само спомена тъмните прозорци и новините за покачване започнаха: Заради растящите лихви по заемите британските купувачи на първо жилище избират по-малки жилища - Investor.bg
            Last edited by Конан-Варварина; 11.04.2023, 17:04.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

              Щом и половината Столипиново избяга,смятай !
              А това ще са основно купувачите след 10-20г.
              Без тях пазара ще се влоши още повече !
              А и в момента има огромен излъшък >40% тъмни прозорци в Софийска област
              Кой ще купува тогава ???????
              ...

              ... и като се върнеш в БГ да търсиш имот, пак греда. /още по-скъпи станали/ ...и айде пак обратно в квартирата у странство...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                Щом и половината Столипиново избяга,смятай !
                А това ще са основно купувачите след 10-20г.
                Без тях пазара ще се влоши още повече !
                А и в момента има огромен излъшък >40% тъмни прозорци в Софийска област
                Кой ще купува тогава ???????
                "от много глава боли"

                без баланс има иху-яху няколко години, смятане на печалби на хартия и тн
                това го има не само при тъмните прозорци, а във всички сфери на икономиката

                в момента трупаме много тухли и много соларни панели, че е уин-уин бизнес модел... а дали е така ще видим след някоя и друга годинка.
                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                  Е да ,де ама виж изкарва продукция човека ,има земя ,защо така говориш с лошо ?
                  какво лошо казах? Има кой го спонсорира - изкарва продукция. Само го скастрих, загдето за мнайси кой път раздава непоискан акъл за неща за които е редно той да иска. Не, че ме е еня, но става толкова смешен, колкото и ти когато даваш имотни съвети на ратко.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение
                    И пак да повторя -България е последна дупка на кавала. Нито украинец, нито немец, нито суринамец - никой не би живял в България, ако му предложат за Германия, УК или където било другаде по белия свят. На теб ако ти предложат двоен нетен доход на сегашния, но в Сомалия би ли отишъл? Естествено, че не. На България не се гледа с добро око и затова причините са ти също ясни. Освен това - не мисли, че в Таджикистан хората живеят много по-зле от България. Никой не напуска току-така родината си. Едно е да ти направят оферта за Лондон, Париж или Франкфурт, друго е за София. Никой няма да ти смята данъци, нито разходи за живот (които и без това в София вече са идентични, без значение ти какво си мислиш).
                    .
                    Щом и половината Столипиново избяга,смятай !
                    А това ще са основно купувачите след 10-20г.
                    Без тях пазара ще се влоши още повече !
                    А и в момента има огромен излъшък >40% тъмни прозорци в Софийска област
                    Кой ще купува тогава ???????
                    Last edited by petrg5s; 11.04.2023, 16:32.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Конан-Варварина Разгледай мнение

                      то ако от нет-а се учи лесовъдство и растениевъдство, то ти щеше да си купил 3стайно ЕПК, а не да си в споделено жилище с родител /забележи, че вече не споменавам думата "деЦка"/
                      лошо нема де, бердже има възможност - играе си, ако нямаше фирмата и жилището от мама и тати - нямаше да си играе, още по-малко да раздава акъл. То е същото като ти да даваш акъл за имоти на ратко. /ти=0бр. - ратко=8бр./
                      Е да ,де ама виж изкарва продукция човека ,има земя ,защо така говориш с лошо ?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Конан-Варварина Разгледай мнение

                        то ако от нет-а се учи лесовъдство и растениевъдство, то ти щеше да си купил 3стайно ЕПК, а не да си в споделено жилище с родител /забележи, че вече не споменавам думата "деЦка"/
                        лошо нема де, бердже има възможност - играе си, ако нямаше фирмата и жилището от мама и тати - нямаше да си играе, още по-малко да раздава акъл.
                        Колчагов, ти колко жилища имаш? Нещо за продаване няма ли - за един комисион питам.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                          Ами ти докато си сменяш само никовете ,Берти чете и се интересува ,затова и е запознат
                          то ако от нет-а се учи лесовъдство и растениевъдство, то ти щеше да си купил 3стайно ЕПК, а не да си в споделено жилище с родител /забележи, че вече не споменавам думата "деЦка"/
                          лошо нема де, бердже има възможност - играе си, ако нямаше фирмата и жилището от мама и тати - нямаше да си играе, още по-малко да раздава акъл. То е същото като ти да даваш акъл за имоти на ратко. /ти=0бр. - ратко=8бр./
                          Last edited by Конан-Варварина; 11.04.2023, 16:13.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Конан-Варварина Разгледай мнение

                            Виж ся мамин, пошегувах се с тебе, ама ти взе че пак нагази в непознати за теб води. Започна да ми даваш акъл за дървета без да съм те питал. Маркирам само за незнаещите в темата: Ти си завършил МЕИ, това няма нищо общо с растениевъдството и лесовъдството. За мен приеми, че съм учил науки доста по-близки до гореспоменатите. Та идеята ми е, че си пак си тръгнал да раздаваш непоискан акъл на някой от когото би било редно да искаш. Капиш? /и който ти е казал, че пауловния не е подходяща за климата в БГ, го попитай колко климата, почви има в БГ/ Това последното беше жокерче.
                            Ами ти докато си сменяш само никовете ,Берти чете и се интересува ,затова и е запознат

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                              за март месец средно са им го изкупили около 150лв без ддс мегавата (15ст киловат), което не е под вода, но не е и каквото беше
                              Това обаче е средна цена, през деня пада на 2-3 ст, като изпече ще иде на -, като включат и новите - не се знае.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение

                                Аз не знам кой ши умиргъ, ама един мой познат е отекъл с три-цифрена бройка коньове на емтигокс едно време... гадна история, там колд сторидж нещо... не знам...
                                Аз пък знам за едни дет отекаха с шестцифренна сума в бамка.

                                Коментар

                                Working...
                                X