IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Добро утро, първите 2 месеца от годината минаха, а цените на имотите не падат и не падат. Защо тъй бе джанъм?

    2039

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ВМПП Разгледай мнение

      За съжаление това е самата истина и като си обективен и казваш горчивата истина те обвиняват, че не обичаш родината, а то не е така...
      Според тях, трябва да си "мълчим" за да не изгоним и малкото колебаещи се да купят тук. Нещо подобно на това:
      Скандал в земеделското министерство, Танева твърди, че записът е изваден от контекста (ВИДЕО)

      „да не се хвалим какви сме измамници”.

      https://dariknews.bg/novini/bylgarii...-video-2228717

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

        Така е, БГ действителността е ужасяваща за западняците, а първите мигове след излизане от летището са шокиращи. Щом дори и детето забелязва тези абсурди....

        Западняк, харесал България няма. Казват, че е красива природата ни, но го казват от учтивост, да не ни засегнат. Реално всичките ми колеги са ходили по няколко пъти в Италия и Австрия - там природата е хем по-красива от нашата (не казвам че нашата е зле, просто казвам, че не сме раят както всички си мислят и че има и по-хубави места), хем е по-уредено и чисто, а напоследък и по-евтино. Кой би предпочел България в такъв случай?
        За съжаление това е самата истина и като си обективен и казваш горчивата истина те обвиняват, че не обичаш родината, а то не е така...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ВМПП Разгледай мнение

          Колега, миналата седмица племенницата ми, която е дете на 12г. си беше в Бг (от 10 г семейството й живее в чужбина). Отивайки към южния парк паркирах в Гоцето и покрай нас мина каруца. Детето беше супер учудено и ме пита каква е тази каляска и защо минава от тук? Питах я къде и харесва повече в Белгия или София. Отговора без никакво забавяне беше, че в Белгия е по-хубаво. В София не и харесвали сградите и улиците, но за ваканциите било ОК. Това ми го казва малко дете, което няма как да лъже...
          Така е, БГ действителността е ужасяваща за западняците, а първите мигове след излизане от летището са шокиращи. Щом дори и детето забелязва тези абсурди....

          Западняк, харесал България няма. Казват, че е красива природата ни, но го казват от учтивост, да не ни засегнат. Реално всичките ми колеги са ходили по няколко пъти в Италия и Австрия - там природата е хем по-красива от нашата (не казвам че нашата е зле, просто казвам, че не сме раят както всички си мислят и че има и по-хубави места), хем е по-уредено и чисто, а напоследък и по-евтино. Кой би предпочел България в такъв случай?

          Имам един приятел, и той хоби алпинистче като мен, все още го знам се хвали насам-натам как бил качвал тур Веждите на Злия Зъб и колко брутални отвеси сме имали в Мальовишкия дял. И това го обяснява на хора, катерили Пти Дрю, Гранд Жорас и подобни - а онези не са вчерашни, гледат го и кимат уж съгласявайки се, а реално се чудят откъде ли се пръкна този Ганьо сега?
          Last edited by ejonny2376; 27.02.2023, 23:42.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ВМПП Разгледай мнение

            Колега, миналата седмица племенницата ми, която е дете на 12г. си беше в Бг (от 10 г семейството й живее в чужбина). Отивайки към южния парк паркирах в Гоцето и покрай нас мина каруца. Детето беше супер учудено и ме пита каква е тази каляска и защо минава от тук? Питах я къде и харесва повече в Белгия или София. Отговора без никакво забавяне беше, че в Белгия е по-хубаво. В София не и харесвали сградите и улиците, но за ваканциите било ОК. Това ми го казва малко дете, което няма как да лъже...
            Какво може да хареса в тези ужасни сгради от една минала епоха и калните улици с паркирали "автомобили" докарани от незнайни автоморги в насипно състояния?

            https://www.google.de/maps/@42.66298...=bg&authuser=0

            https://www.google.de/maps/@42.6590441,23.3016768,3a,75y,352.15h,55.08t/data=!3m6!1e1!3m4!1sI3BEc0HleTjBDOyoGasxpQ!2e0!7i1 6384!8i8192?hl=bg&authuser=0
            Last edited by fred23; 27.02.2023, 23:44.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

              В Гоцето е много по-опасно, отколкото в Лондон - шансът да си строшиш краката в някоя дупка или някой идиот да те прегази е далеч по-голям, да не говорим за риск да те убие ток от някой кабел, да падне част от фасада или покрив върху теб - неща немислими за развитите държави.

              Абе щом е такъв гот в Гоцето защо нямаме англичани да идват да живеят там? Защо "мюслитата" искат на запад и не искат и да чуват да останат в БГ? Освен някой безработен пройдоха, дошъл да пие евтин алкохол и за който 2000 лева в някой кол център са ОК, друг нормален човек има ли дошъл в БГ питам аз?

              ПС: Преди 7-8 години бях точно на твоя акъл, докато не се сблъсках с мрачната действителност в БГ. Разочарованието беше огромно и не си мили, че съм го преживял леко този период.
              Колега, миналата седмица племенницата ми, която е дете на 12г. си беше в Бг (от 10 г семейството й живее в чужбина). Отивайки към южния парк паркирах в Гоцето и покрай нас мина каруца. Детето беше супер учудено и ме пита каква е тази каляска и защо минава от тук? Питах я къде и харесва повече в Белгия или София. Отговора без никакво забавяне беше, че в Белгия е по-хубаво. В София не и харесвали сградите и улиците, но за ваканциите било ОК. Това ми го казва малко дете, което няма как да лъже...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                Ема тва е Песи бре!!!!

                Щом той ти казва - значи е така!

                Какво още има да спориш?

                Еле ако нахлузи алум. шапчица... всички данни изкристализират!
                Оттам ли черпи "данни", вероятно звездите му ги говорят...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

                  Мойта е за чужбинско бря!

                  Търчи у Уидл. лордчето ще те ъпдейтне за последните промоции, че активно ги следят с едно друго тролче, дето не се и напрягам да му запомня етикета.
                  Хахаха, той се бил хранил в чужбина, ха ха ха, че нали трябва да познаваш чужд език бе, а ти не знаеш такъв!
                  Last edited by Bailor; 27.02.2023, 23:26.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                    Хахахахахахаааа, естествено, че винаги си се объркал много, както омешаните ти представи за инфлация и дефлация имагинерен при ЖУЛИ н "прУфесоре".
                    За тези иде реч:

                    https://bg.m.wikipedia.org/wiki/%D0%...BE%D1%81%D1%82
                    събирай наемите и идвай 17 май в Париж


                    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
                      Когато цялата ни Държава, се тресе от проблемите с инфлацията, си имаме професор, който казва, че в България имаме дефлация! Не трябва ли да има някаква регулация за професори за менталното им здраве? Мисля, че би била нужна такава регулация.!
                      Съгласен съм с теб, но същото се отнася и за даскалите по география... Даже е редно сутрин пред всяко квартално училище да има дрегер за даскалите по природни наУки...

                      Коментар


                      • Когато цялата ни Държава, се тресе от проблемите с инфлацията, си имаме професор, който казва, че в България имаме дефлация! Не трябва ли да има някаква регулация за професори за менталното им здраве? Мисля, че би била нужна такава регулация.!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                          Западен Лондон са му всичките линкове. Това ми е достатъчно Конкретно този линк нямам представа дали е такъв или съседен на такъв.
                          Напоследък каруците понамаляха....не съм виждал от доста време, но има съществена разлика между каруца по улицата / не че е хубаво/ и това да ходя с пушка да пазя дъщеря си от тъмни мюзлита....
                          Но това не променя нещата - щом не му харесва в Гоцето, а в Лондон му харесва какво го спира да живее там и да не се бута в Гоцето ? За вас се отнася същото....живейте където искате и смятате за изгодно и ви харесва. Що се бутате в София ?! И вдигате цените така че Кавръчето да не може да купи толкова години....
                          Освен, че познах за писането по инерция си изнервен от истината. Защо ли? И на мен не ми е приятно, че живея в кочина, но това не означава, че трябва да казвам, че живея на супер място (и цените на имотите са оправдани)!Ти ако мислиш по друг начин си е твоя работа и право.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                            Западен Лондон са му всичките линкове. Това ми е достатъчно Конкретно този линк нямам представа дали е такъв или съседен на такъв.
                            Напоследък каруците понамаляха....не съм виждал от доста време, но има съществена разлика между каруца по улицата / не че е хубаво/ и това да ходя с пушка да пазя дъщеря си от тъмни мюзлита....
                            Но това не променя нещата - щом не му харесва в Гоцето, а в Лондон му харесва какво го спира да живее там и да не се бута в Гоцето ? За вас се отнася същото....живейте където искате и смятате за изгодно и ви харесва. Що се бутате в София ?! И вдигате цените така че Кавръчето да не може да купи толкова години....
                            В Гоцето е много по-опасно, отколкото в Лондон - шансът да си строшиш краката в някоя дупка или някой идиот да те прегази е далеч по-голям, да не говорим за риск да те убие ток от някой кабел, да падне част от фасада или покрив върху теб - неща немислими за развитите държави.

                            Абе щом е такъв гот в Гоцето защо нямаме англичани да идват да живеят там? Защо "мюслитата" искат на запад и не искат и да чуват да останат в БГ? Освен някой безработен пройдоха, дошъл да пие евтин алкохол и за който 2000 лева в някой кол център са ОК, друг нормален човек има ли дошъл в БГ питам аз?

                            ПС: Преди 7-8 години бях точно на твоя акъл, докато не се сблъсках с мрачната действителност в БГ. Разочарованието беше огромно и не си мили, че съм го преживял леко този период.
                            Last edited by ejonny2376; 27.02.2023, 23:10.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                              Как е Юлка...Вдигнаха столО у СУ и искат легитимация вече и не мога да ходя да ям на промо......мъка :-( Моеш ли да ми заемеш твоята карта ?
                              Мойта е за чужбинско бря!

                              Търчи у Уидл. лордчето ще те ъпдейтне за последните промоции, че активно ги следят с едно друго тролче, дето не се и напрягам да му запомня етикета.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                                Ема тва е Песи бре!!!!

                                Щом той ти казва - значи е така!

                                Какво още има да спориш?

                                Еле ако нахлузи алум. шапчица... всички данни изкристализират!
                                Как е Юлка...Вдигнаха столО у СУ и искат легитимация вече и не мога да ходя да ям на промо......мъка :-( Моеш ли да ми заемеш твоята карта ?

                                Коментар

                                Working...
                                X