IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение

    ще разбереш, ти само чичката слушай
    Не пожелавай това на Сегато, човека не ми се струва глупав . Други ще разберат защо ратко, потрива ръчички със сигурност

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

      Абсолютна лъжа! От както съм във форума Бонка няма вярна прогноза!
      Бонка коя беше? Тази, на която децата и учеха в Мюнхенския и Манчестърския университе а не знаеше , че струват 30к годишно ?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

        кой е ратко , плъха ли ? и що потрива ръчички ?
        ще разбереш, ти само чичката слушай

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

          Абсолютна лъжа! От както съм във форума Бонка няма вярна прогноза!
          Хахаха, да, ама НЕ. Досега не е сгрешил и в момента отново е прав

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение

            Чекай сега. Купата предсказа 2029-та, а песимиста му каза, че е сгрешил с 10 години в смерките. В крайна сметка песимиста се оказа прав (все пак келнер е и по го бива да смета) Иначе нема лошо, ти чичката слушай, ратко потрива ръчички и ви се радва.
            кой е ратко , плъха ли ? и що потрива ръчички ?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

              Късно е да си говорим и защо чичката не е прав и за това , може би някой друг път.
              До тук Бони и Купата, не са имали провал от много години , а за Невидимко , /тогава /, от преди повече от 15 год.
              На купката освен да му пожелая да си пази главата и да не пипа контакти с мокри ръце друго не се сещам.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

                Е той само бълнува 2039, как да го взема насериознои. Левчо постоянно мелеше за легендарната купа , която "предсказала" 2039. Ма изглежда купата не е разбрал , че той е предсказателя и набеди песимиста. Дано се разберат преди 2039 да знаем на кой да отдаваме почести.

                А иначе чичката беше прав , че много хора правят грешката да определят цената според себестойността. Цената се определя от търсенето и предлагането а себестойността определя дали производителя ще го бъде или не.
                Чекай сега. Купата предсказа 2029-та, а песимиста му каза, че е сгрешил с 10 години в смерките. В крайна сметка песимиста се оказа прав (все пак келнер е и по го бива да смета) Иначе нема лошо, ти чичката слушай, ратко потрива ръчички и ви се радва.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                  Късно е да си говорим и защо чичката не е прав и за това , може би някой друг път.
                  До тук Бони и Купата, не са имали провал от много години , а за Невидимко , /тогава /, от преди повече от 15 год.
                  Абсолютна лъжа! От както съм във форума Бонка няма вярна прогноза!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

                    Е той само бълнува 2039, как да го взема насериознои. Левчо постоянно мелеше за легендарната купа , която "предсказала" 2039. Ма изглежда купата не е разбрал , че той е предсказателя и набеди песимиста. Дано се разберат преди 2039 да знаем на кой да отдаваме почести.

                    А иначе чичката беше прав , че много хора правят грешката да определят цената според себестойността. Цената се определя от търсенето и предлагането а себестойността определя дали производителя ще го бъде или не.
                    Късно е да си говорим и защо чичката не е прав и за това , може би някой друг път.
                    До тук Бони и Купата, не са имали провал от много години , а за Невидимко , /тогава /, от преди повече от 15 год.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение

                      Скъпа, не знам дали помниш тези дискусии и видеообръщения на Красимир Петров, че датират още от старата тема и ги дискутирахме още 2005-та.
                      Все пак хубаво е, че има такива като Кр. Петров, че иначе закъде са без него такива като ратко. Пък 30/70 трябва да се гони...
                      Помня, много неща помня и от много години. Чудя се как намира хора да му вярват като ако потърсят в нета от колко години плямпа едно и също и все наобратно става ще трябва да го бият с тухли и цигли по главата от БГ до щатите Дано не е излъгал много хора ,че цените от както е заговорил за имотен балон се качиха многократно и мина едно десетилетие поне !!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                        Хахаха, този "несретник" е и Невидимко ама как да знаеш кой е като не го взимаш насериозно и много бъркаш м/у другото
                        Е той само бълнува 2039, как да го взема насериознои. Левчо постоянно мелеше за легендарната купа , която "предсказала" 2039. Ма изглежда купата не е разбрал , че той е предсказателя и набеди песимиста. Дано се разберат преди 2039 да знаем на кой да отдаваме почести.

                        А иначе чичката беше прав , че много хора правят грешката да определят цената според себестойността. Цената се определя от търсенето и предлагането а себестойността определя дали производителя ще го бъде или не.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                          Е, този път го изгледах и съм много права да не го слушам какви дивотии говори от много години, добре, че беше само 20 мин.
                          Набързичко, първите 10 мин. плака ,че някакъв строител не го харесва защото и на него му е писнало както и на мен м/у другото да ми пинкя едно и също поне от 2015 г. и все да не е прав. Някога ще познае и той като врачка ,но все повече ми се струва ,че няма да е сега. После много "аргументирано " се съгласяваше ,че наистина ще падне голямо строителство в Украйна и строителните материали може би / дори и според него / ще си качат стойността ,но тогава трябвало да купуваме тухли и цигли / може би да си ги трупаме под диваните в хола / за да спечелим и накрая ни обясни ,че това видео го прави за младите за да не взимат големи ипотеки и да фалират, но не си дава сметката ,че "пази" тези хора с едни и същи "аргументи" за имотен балон от 10 г. ! Лошото е ,че има хора които му вярват и вместо преди 10 г. да си бяха купили жилища и вече да са ги изплатили поне наполовина ,те още живеят в детските стай и нямат семейства и деца или още по-лошо за тях ,но не и за Ратко живеят под наем и са дали една камара пари на наемодаделите си за да си купуват нови апартаменти. Този човек времето за нищо го няма все едно ще живее с орлите
                          Съгласна съм с Купата, че рекламата за Жорко ,който си е проспал животе е писана или за него или по негов сценарии най-малко !!!
                          Скъпа, не знам дали помниш тези дискусии и видеообръщения на Красимир Петров, че датират още от старата тема и ги дискутирахме още 2005-та.
                          Все пак хубаво е, че има такива като Кр. Петров, че иначе закъде са без него такива като ратко. Пък и 30/70 трябва да се гони...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

                            Този несретник вълчомечков ли е купата ?
                            Хахаха, този "несретник" е и Невидимко ама как да знаеш кой е като не го взимаш насериозно и много бъркаш м/у другото

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                              Е, този път го изгледах и съм много права да не го слушам какви дивотии говори от много години, добре, че беше само 20 мин.
                              Набързичко, първите 10 мин. плака ,че някакъв строител не го харесва защото и на него му е писнало както и на мен м/у другото да ми пинкя едно и също поне от 2015 г. и все да не е прав. Някога ще познае и той като врачка ,но все повече ми се струва ,че няма да е сега. После много "аргументирано " се съгласяваше ,че наистина ще падне голямо строителство в Украйна и строителните материали може би / дори и според него / ще си качат стойността ,но тогава трябвало да купуваме тухли и цигли / може би да си ги трупаме под диваните в хола / за да спечелим и накрая ни обясни ,че това видео го прави за младите за да не взимат големи ипотеки и да фалират, но не си дава сметката ,че "пази" тези хора с едни и същи "аргументи" за имотен балон от 10 г. ! Лошото е ,че има хора които му вярват и вместо преди 10 г. да си бяха купили жилища и вече да са ги изплатили поне наполовина ,те още живеят в детските стай и нямат семейства и деца или още по-лошо за тях ,но не и за Ратко живеят под наем и са дали една камара пари на наемодаделите си за да си купуват нови апартаменти. Този човек времето за нищо го няма все едно ще живее с орлите
                              Съгласна съм с Купата, че рекламата за Жорко ,който си е проспал животе е писана или за него или по негов сценарии най-малко !!!
                              Този несретник вълчомечков ли е купата ?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                                https://m.facebook.com/story.php?sto...&id=1330188264

                                Професор Петров разбива всички брокери отново.
                                А новото е че ще има дискусия с брокерите относно това има или балон или няма балон.
                                Гледайте
                                Е, този път го изгледах и съм много права да не го слушам какви дивотии говори от много години, добре, че беше само 20 мин.
                                Набързичко, първите 10 мин. плака ,че някакъв строител не го харесва защото и на него му е писнало както и на мен м/у другото да ми пинкя едно и също поне от 2015 г. и все да не е прав. Някога ще познае и той като врачка ,но все повече ми се струва ,че няма да е сега. После много "аргументирано " се съгласяваше ,че наистина ще падне голямо строителство в Украйна и строителните материали може би / дори и според него / ще си качат стойността ,но тогава трябвало да купуваме тухли и цигли / може би да си ги трупаме под диваните в хола / за да спечелим и накрая ни обясни ,че това видео го прави за младите за да не взимат големи ипотеки и да фалират, но не си дава сметката ,че "пази" тези хора с едни и същи "аргументи" за имотен балон от 10 г. ! Лошото е ,че има хора които му вярват и вместо преди 10 г. да си бяха купили жилища и вече да са ги изплатили поне наполовина ,те още живеят в детските стай и нямат семейства и деца или още по-лошо за тях ,но не и за Ратко живеят под наем и са дали една камара пари на наемодаделите си за да си купуват нови апартаменти. Този човек времето за нищо го няма все едно ще живее с орлите
                                Съгласна съм с Купата, че рекламата за Жорко ,който си е проспал животе е писана или за него или по негов сценарии най-малко !!!

                                Коментар

                                Working...
                                X