IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение
    Някога, когато тази тема беше за имоти, (отдавна беше, поне преди 3-дни), с mirodes спорехме за качество на живот ...


    из крана бежит coca-cola....
    https://www.facebook.com/704083785/v...6653409858786/
    Чудно ми е как всичките гастери виждате само негативното У НАС и никога негативното на местата които сте....
    За толкова години в София никога не ми се е случвало досега да имам мътна вода въпреки ремонти бол наоколо...Не че не може да се случи...
    А концесионера е ЗАПАДНА ФИРМА !!!!! Т.е не ние Българите сме виновни ако се случи. а великият запад... френска май беше...
    Мъка
    Ето как е идеала в Щатите
    https://www.youtube.com/watch?v=4LBjSXWQRV8
    Или пък раят на Жони в буквалният смисъл в Немачко
    https://dnes.dir.bg/svyat/kakvo-se-s...a-snimki-video
    Или пък идилията в Испания на Кавръка с еФтините имоти
    https://dnes.dir.bg/svyat/grupovo-iz...trese-ispaniya
    За Гръцкият влак няма да споменавам, че Гърците са всеизвестни мързели и хаймани....

    НИЩО от тази гадост не се е случвало у нас в такава степен. Та пак ми пишете за стандарт на живот и качество щото разбираш ли имало счупени тротоари и дупки по пътя....А като гастер дори и в Хамерика и 5 поколения напред все ще си второ качество спрямо 'местните' и ще те цакат при всеки възможен случай....


    ПП Поздравления за покупката в Кан. Начина ти на мислене толкова се е отдалечил от Българският / не е лошо, а различно/, че със сигурност си направил правилен избор. На твое място за инвестиция бих взел в Щатите обаче вместо това ...може би догодина защото при вас всичко е ипотеки и цените ще им е сложно още известно време.... А защо купуваме у нас няма как да го разбереш защото разсъждаваш различно. Освен горното , което само по себе си е достатъчно за решение има още куп неща, които от инвестиционна гледна точка го правят неизгодно.София е поне 2 пъти по-изгодно място за инвестиция от всеки Европейски град / без Щатите/. Друг е въпроса че аз лично съм писал милион пъти , че купувам за наследниците ми, и да спася кеша. ДО момента е свръкуспешно само коина ме бие, ама хазарт от гимназията не играя....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

      И никой не купил, както и се очакваше. Само цените в небесата. Диск, вземи им преподай некой урок по койни, щото има някой мултимилионери тука, ама не стигат за гарсонера.
      Насила можеш само да вземеш , да дадеш не можеш !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от diskmanv Разгледай мнение
        Еййй много е готин този форум. Не си влизал поне година и половина, цъкаш на линка, всичко се зарежда. Всички стари муцуни на линия, кой с нов ник, кой не, но спорът си е същия. Абе като да си емигрант и да се върнеш на село при мама и тате. Никой не е мръднал и йота. Живи и здрави да сте всички!


        ЕДИТ: Като кликнах изпрати и ми даде грешка. И самата форумна платформа си е същия кенеф и никой нищо не е пооправил по нея...
        И никой не купил, както и се очакваше. Само цените в небесата. Диск, вземи им преподай некой урок по койни, щото има някой мултимилионери тука, ама не стигат за гарсонера.
        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

        Коментар


        • Някога, когато тази тема беше за имоти, (отдавна беше, поне преди 3-дни), с mirodes спорехме за качество на живот ...


          из крана бежит coca-cola....
          https://www.facebook.com/704083785/v...6653409858786/
          Last edited by segato; 12.03.2023, 01:16.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bcon Разгледай мнение

            Изтръпнал съм от нетърпение да ви гледам сеира. Чакам сега да прочета Кавръка каква поема ще напише като му конфискуват депозита след като е изял инфлацията и униженията да го "опази" толкова години та да може да си купи нещо евтинко. Ще има дълги стени текст как държавата е виновна, БНБ, ЕЦБ, Лагард и така нататък. Ще има и призиви за протест и блокади и даже насилие.

            А всичко това може да си го спести с едно телефонна обаждане утре на дежурен брокер който да му прибере парите и да се сдобие с някакъв минимален смешен надценен имот.
            Добре, предавам се, само кажи цена и записвай час при нотариус, само дано да спреш със скритата реклама.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bcon Разгледай мнение

              Изтръпнал съм от нетърпение да ви гледам сеира. Чакам сега да прочета Кавръка каква поема ще напише като му конфискуват депозита след като е изял инфлацията и униженията да го "опази" толкова години та да може да си купи нещо евтинко. Ще има дълги стени текст как държавата е виновна, БНБ, ЕЦБ, Лагард и така нататък. Ще има и призиви за протест и блокади и даже насилие.

              А всичко това може да си го спести с едно телефонна обаждане утре на дежурен брокер който да му прибере парите и да се сдобие с някакъв минимален смешен надценен имот.
              Ако искаш да продадеш ще трябва да сваляш цената! След фалита на Леман Брадърс на 15.09.2008г. цените на имотите в София се сриват! От миналата седмица свлачището вече е активирано с фалита на две банки в САЩ! Хубавите новини не спират да валят!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bcon Разгледай мнение

                Изтръпнал съм от нетърпение да ви гледам сеира. Чакам сега да прочета Кавръка каква поема ще напише като му конфискуват депозита след като е изял инфлацията и униженията да го "опази" толкова години та да може да си купи нещо евтинко. Ще има дълги стени текст как държавата е виновна, БНБ, ЕЦБ, Лагард и така нататък. Ще има и призиви за протест и блокади и даже насилие.

                А всичко това може да си го спести с едно телефонна обаждане утре на дежурен брокер който да му прибере парите и да се сдобие с някакъв минимален смешен надценен имот.
                Брокерите виждам вече говорите за конфискуване на депозити, отчаяно търсейки някой последен глупак, който да купи имот. И това няма да ти помогне, драги. Намери си нормална работа и спри да лъжеш хората.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

                  Беконе, изтръпнал ми се видиш!
                  Ще те успокоя, от графиката ясно се вижда, че сривът в София през 2008 е започнал в края на Q3/08. В тази връзка можеш да проучиш, какво се е случило на 15.09.2008г. в САЩ!
                  Приятни сънища!
                  Изтръпнал съм от нетърпение да ви гледам сеира. Чакам сега да прочета Кавръка каква поема ще напише като му конфискуват депозита след като е изял инфлацията и униженията да го "опази" толкова години та да може да си купи нещо евтинко. Ще има дълги стени текст как държавата е виновна, БНБ, ЕЦБ, Лагард и така нататък. Ще има и призиви за протест и блокади и даже насилие.

                  А всичко това може да си го спести с едно телефонна обаждане утре на дежурен брокер който да му прибере парите и да се сдобие с някакъв минимален смешен надценен имот.

                  Коментар


                  • стига, де
                    какви са тия глупости сега
                    какво каза трайчо?
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bcon Разгледай мнение

                      Колкото печалбите са виртуални, толкова са и депозитите. Тва с виртуалността загуби вече сила като аргумент. Почвайте да треперите вече че са ви вдигнали мерника. Я подстрижка, я тотал щета, ще видим какво ще е. Много брутално хем с инфлацията ви се подиграха, хем със очни ставки за произход на пари, и накрая съвсем ще огризкат паричките само за чанч. Докато за имоти сам нагоре 15 години, никой не пита за произходи и даже данъчни облекчения да е по-мазно.
                      Беконе, изтръпнал ми се видиш!
                      Ще те успокоя, от графиката ясно се вижда, че сривът в София през 2008 е започнал в края на Q3/08. В тази връзка можеш да проучиш, какво се е случило на 15.09.2008г. в САЩ!
                      Приятни сънища!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                        Разбира се, че продава.
                        То е ясно, че продава, но ми беше интересно кога е купил това, което се опитва да продаде.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                          Колега, кога купи за последно имот и къде? Може би продаваш недвижим имот?
                          Разбира се, че продава.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                            Нулева лихва не е чак толкова зле. Можеше да си купи убити коне по 50к долара, както направи бетерчо с парите от апартамента в Чайка.
                            А доказателства нещо?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от БОНВИВАН1 Разгледай мнение

                              Важното е, че си е взел парите от банките без инфаркти и инсулти.
                              Хубавото на този форум, че ни учи, как да печелим малко, но сигурно:-)
                              Взех си ги, защото бяха от гарантираните, ама колко хора не си ги взеха. На протестите имаше едни дет си бяха продали земи, имоти, други бяха сложили даже на чужденци заради високата лихва. Изгоряха.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bcon Разгледай мнение

                                Колкото печалбите са виртуални, толкова са и депозитите. Тва с виртуалността загуби вече сила като аргумент. Почвайте да треперите вече че са ви вдигнали мерника. Я подстрижка, я тотал щета, ще видим какво ще е. Много брутално хем с инфлацията ви се подиграха, хем със очни ставки за произход на пари, и накрая съвсем ще огризкат паричките само за чанч. Докато за имоти сам нагоре 15 години, никой не пита за произходи и даже данъчни облекчения да е по-мазно.
                                Колега, кога купи за последно имот и къде? Може би продаваш недвижим имот?
                                Last edited by Traicho_80; 11.03.2023, 21:11.

                                Коментар

                                Working...
                                X