IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от X_Y Разгледай мнение
    Bailor и Laconic, моля спрете да оспамвате темата с личните си препирни.
    Съгласен съм, но трябва да изтриете личните нападки и обиди на Bailor към мен.

    Коментар



    • Bailor и Laconic, моля спрете да оспамвате темата с личните си препирни.
      रादोस्त

      Коментар


      • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

        А строителите и те ли с набирателни ? Да приемем, че е както казваш. Кой идиот ще подпише "безсрочен мазен" договор с броки само за да разбере, че една оферт е набирателна? Случвало се е да казват, че току що е продаден, ама не са искали да подписване договор. Не мисля, че са толкова нагли. А, ако при някой мине номера си е виновен.
        И строителите са с набирателни. Чак ме изумяваш. Детайлите за връзка със заинтересовани клиенти с кеш са много ценна суровина. Особено на по-простите които се опитват да избегнат брокера чрез директна покупка. Относно кой ще подпише - всеки ще подпише, без мазен договор, няма оглед. И оглед няма да има, но това се разкрива чак след подписването. Ти кога си роден?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

          Тоест, ти съобщаваш, че никога не си поствал мнение с бенчмарка на Кавръков сочещ спад с 20€, така ли????

          ПП Внимавай с квалификациите, щото, някой модератор може да си помисли и че понижители ползват обиди!
          Покажи кога аз, а не Кавръков съм поствал бенчмарка и съм изпадал в еуфория?
          Last edited by X_Y; 12.03.2023, 21:02.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

            Лъжец!!! Отсега нататък твоето име ще е Лъжец!
            Тоест, ти съобщаваш, че никога не си поствал мнение с бенчмарка на Кавръков сочещ спад с 20€, така ли????

            ПП Внимавай с квалификациите, щото, някой модератор може да си помисли и че понижители ползват обиди!
            Last edited by Bailor; 12.03.2023, 20:43.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

              Ти непрекъснато си триеш старите постове , та няма да търся, ти сам кажи, представял ли си нива на този бенч скоро или не си? Та да съм напълно наясно кой е лъжеца. Обещавам, че вече ще си колекционирам всяко твое мнение, всеки твой бисер, включително и това с 4 ще-та, докато говориш за същото в сегашно време. Много се оплете, като пиле в калчища, време е за нов ник
              Лъжец!!! Отсега нататък твоето име ще е Лъжец!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

                Покажи къде съм го писал?
                Ти непрекъснато си триеш старите постове , та няма да търся, ти сам кажи, представял ли си нива на този бенч скоро или не си? Та да съм напълно наясно кой е лъжеца. Обещавам, че вече ще си колекционирам всяко твое мнение, всеки твой бисер, включително и това с 4 ще-та, докато говориш за същото в сегашно време. Много се оплете, като пиле в калчища, време е за нов ник

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                  Хахахаха, еуфорията е нещо невеществено, за да покажа твоето състояние. Но, достатъчно показателно беше, че щом 20€ понижение на този бенч, който ту спада с толкова, ту се качва с двойно повече, въобще е предмет на анализ, означава точно това, което пиша, а това да се определя като лъжа, доста добре говори за интелекта /или по-скоро липсата му/ на преждепишещия абонат.
                  Покажи къде съм го писал?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

                    Както винаги, от теб само лъжи и обиди!
                    Покажи кога съм бил в еуфория?!
                    Хахахаха, еуфорията е нещо невеществено, за да покажа твоето състояние. Но, достатъчно показателно беше, че щом 20€ понижение на този бенч, който ту спада с толкова, ту се качва с двойно повече, въобще е предмет на анализ, означава точно това, което пиша, а това да се определя като лъжа, доста добре говори за интелекта /или по-скоро липсата му/ на преждепишещия абонат.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ВълчоМечков
                      При наемите няма чак такова търсене, но това вероятно е защото наемите доста набъбнаха, а и е видно от картинката.
                      [ATTACH=CONFIG]n4038539[/ATTACH]


                      ===2039===
                      В темата за наемите в София, потребител пасъм, ми направи критика, че се показвам повишения на цени на търговски имоти, а той понася единствено четива за спад на такива за живеене. Интересно е какво мнение във въпросната тема "наемите в София", ще даде Дюри, царицата на отдаване на търговски имоти.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                        Преди няколко дни Laconic беше в еуфория, щото този бенчмарк беше паднал с 20€ до 1720.. Вече нещо се случвало, думаше този фрустриран абонат, разделил се с, не друго, а с ИМОТИТЕ СИ!!!!
                        Както винаги, от теб само лъжи и обиди!
                        Покажи кога съм бил в еуфория?!

                        Коментар


                        • Поствам тази картинка, въпреки, че тя не отговаря на реалното търсене, защото не всички които търсят пускат обяви. Но не бях виждал толкова нарастнал брой обяви в тази рубрика.

                          Click image for larger version

Name:	Screenshot 2023-03-12 193904.jpg
Views:	1
Size:	52.8 КБ
ID:	4038535


                          ===2039===

                          Искрено се надявам да няма обидени.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bcon Разгледай мнение

                            Набирателни обяви да те качат на ексклузивен безсрочен договор с мазна комисионна и да те яздят после докато не купиш през тях. Освен това по интереса към обявите си правят сметка за цените на които са склонни клиентите. Аз от много време не съм чувал по обява да купува някой.
                            А строителите и те ли с набирателни ? Да приемем, че е както казваш. Кой идиот ще подпише "безсрочен мазен" договор с броки само за да разбере, че една оферт е набирателна? Случвало се е да казват, че току що е продаден, ама не са искали да подписване договор. Не мисля, че са толкова нагли. А, ако при някой мине номера си е виновен.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                              А тези всичките обяви по сайтовете, те за кво са?
                              Набирателни обяви да те качат на ексклузивен безсрочен договор с мазна комисионна и да те яздят после докато не купиш през тях. Освен това по интереса към обявите си правят сметка за цените на които са склонни клиентите. Аз от много време не съм чувал по обява да купува някой.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                                Хахахаха, два пъти повече фенове на инвестиции н имоти в сравнение с клетите старчета_депозитарчета
                                Може и така да е драги ми Лордиевич, но за сметка на това пък собствениците на имоти са само около 30%, докато квартирантите (пардон, наемателите-милионери) са около 70%.

                                ===2039===

                                Това е реплика към уважаемия създател на темата и няма за цел да обиди никого. Отново съобщавам само ФАКТИ от статистически данни.

                                Коментар

                                Working...
                                X