IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

    Точно по темата писах. Цените рязко скочиха, точно СЛЕД като изтрихте темата. Нервността на понижители, бездомници и смотани модератори е ясен признак за предстоящ ръст в цените на жилищата. Всеки изтрит пост, всяка заплаха за бан се материализират в поскъпване на мечтания имот.
    Бонке, напрегната си повече от обичайното. Отдавам го на хормоните, а не на това което осъзнавал, че ще се случи с пазара на НИ.

    Коментар


    • Днес, 10:16
      Този коментар от BONI е изтрит от keep_calm
      Причина: Пишете по темата.
      Точно по темата писах. Цените рязко скочиха, точно СЛЕД като изтрихте темата. Нервността на понижители, бездомници и смотани модератори е ясен признак за предстоящ ръст в цените на жилищата. Всеки изтрит пост, всяка заплаха за бан се материализират в поскъпване на мечтания имот.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от facingthesun Разгледай мнение
        Аз съм купил каквото когато ми е трябвало, не ме пращай да капарирам, ами кажи защо подкокороса бедния каврък да чака спада, който така и не дойде?
        https://blitz-bg.cdn.ampproject.org/...ews949136.html

        Собственици продават апартаментите си, не издържат на ръста на лихвите по кредитите Вдигащите се лихви по ипотеките дават все повече влияние на купувачите при сключването на сделката, стига се до отстъпки между 5 и 10%

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

          Кешът е цар, когато страхът надделее над алчността (и глупостта конкретно за България)
          Нещата плавно отиват в тази посока, а ако мислиш, че не е така - тичай да капарираш на тъмнозелено колкото може да вземеш повече.
          Аз съм купил каквото когато ми е трябвало, не ме пращай да капарирам, ами кажи защо подкокороса бедния каврък да чака спада, който така и не дойде?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение

            Тук всеки който е "повишител" и малка част от понижителите са имали банани.
            Причината е, че повечето понижители са озлобени, завистливи и мразещи всичко хора, и много лесно можеш да ги накараш да си излезнат от кожата с което повишителите се забавляват. Някои като Кавръка стигат даже до заплахи за убийства и пак няма банан, понеже модераторите са от същата група и ги обичат така да се каже. "Повишителите" от своя страна са доста спокойни и уравновесени макар и някой да прекаляват с дразненето, но като цяла това е една интересна зависимост между двата основни типа хора пишещи тук.
            Та бананите не са еднакви за всички. Лека вечер!
            Не е точно така!
            В темата се подвизават няколко потребителя изключително арогантни и досадни. Не спират да се дразнят и обиждат, засягат лично на основа семеен статус и т.н.
            Модераторите трябва да трият всяко мнение различно от имотите за да се спре със дразненето включително и моето.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
              [ATTACH=CONFIG]n4053973[/ATTACH]
              Откакто левът е вързан към еврото, днес инфлацията е унищожила 100%+ от неговата покупателна способност. Действително е по-зле, защото инфлацията е много по-голяма, понеже индексът на потребителските цени не включва цените на всички видове стоки в икономиката.
              Този „феномен” се наблюдава по целия свят. Защо ли?
              Last edited by Kris_; 22.04.2023, 08:23.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ВМПП Разгледай мнение

                Ами защото аз имам бан, а ти нямаш за едно и също нещо. След като попитах модераторите, ти дали си имал някога бан, веднага получих такъв!
                Ти да не си имунизиран срещу бан?
                Тук всеки който е "повишител" и малка част от понижителите са имали банани.
                Причината е, че повечето понижители са озлобени, завистливи и мразещи всичко хора, и много лесно можеш да ги накараш да си излезнат от кожата с което повишителите се забавляват. Някои като Кавръка стигат даже до заплахи за убийства и пак няма банан, понеже модераторите са от същата група и ги обичат така да се каже. "Повишителите" от своя страна са доста спокойни и уравновесени макар и някой да прекаляват с дразненето, но като цяла това е една интересна зависимост между двата основни типа хора пишещи тук.
                Та бананите не са еднакви за всички. Лека вечер!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ВМПП Разгледай мнение

                  Ами защото аз имам бан, а ти нямаш за едно и също нещо. След като попитах модераторите, ти дали си имал някога бан, веднага получих такъв!
                  Ти да не си имунизиран срещу бан?
                  Колега, спамим темата, аз не съм имунизиран от нищо, но тези въпроси би трябвало да са на лични, за да не компрометираме дискусията, докато имотите продължават да си поскъпват, не мислиш ли? Ако имаш бан, как така пишеш?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                    Ами, допитай се до модераторите, ако желаеш и облог, няма проблем. Чудя се, обаче на този въпрос, защо ми го задаваш??
                    Ами защото аз имам бан, а ти нямаш за едно и също нещо. След като попитах модераторите, ти дали си имал някога бан, веднага получих такъв!
                    Ти да не си имунизиран срещу бан?
                    Last edited by ВМПП; 21.04.2023, 23:38.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ВМПП Разгледай мнение

                      Имал си, ама друг път. Ай наздраве
                      Ами, допитай се до модераторите, ако желаеш и облог, няма проблем. Чудя се, обаче на този въпрос, защо ми го задаваш??

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                        Има зверско презастрояване и бетониране на известни зони в София, съгласен съм, на места с неверятни величини, а моя квартал също не е имунизиран. Не знам на къде ще избие, но апетитите за парцели продължават...някаква лудост е това!
                        Ще стане като при зърнарите, стискаха златното зърно, като не продаваха и чакаха цената да е двойна, а сега пищят държавата и ЕС да направи нещо, че печалбата не тази, на която са свикнали.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                          Имал съм, но това няма нищо общо с твоите въжделения.
                          Имал си, ама друг път. Ай наздраве

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ВМПП Разгледай мнение

                            Колега, извън темата е, но ти имал ли си някога бан?
                            Имал съм, но това няма нищо общо с твоите въжделения.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                              2006-8 беше същото, а после ? разликата в момента е, че сме по-малко, по-остарели и със значително по-голям сграден фонд от преди 14 години.

                              реално в момента масово се набиват спестяванията на значителна част от населението за последните 15г - в тухли.
                              Има зверско презастрояване и бетониране на известни зони в София, съгласен съм, на места с неверятни величини, а моя квартал също не е имунизиран. Не знам на къде ще избие, но апетитите за парцели продължават...някаква лудост е това!

                              Коментар


                              • Click image for larger version

Name:	1.jpg
Views:	1
Size:	62.1 КБ
ID:	4053973

                                Коментар

                                Working...
                                X