IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

    Все още влизам в този пропаднал форум почти единствено да чета топ мненията и прогнозите на Laconic! (Да се знае, че и други стойностни потребители също пишат тук, но няма да ги изброявам)!
    Стана ми интересно. Я цитирай някоя КОНКРЕТНА прогноза на лаконичния за цените на имотите! Цитат и дата, да видим какво е познал за цените!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

      нов ник е.
      по-добре чети старите заслужили прогностици
      бъртрам и накавръка. те са понижителски доайени в темата
      има какво да научиш от тях
      И тях ги чета, винаги са аргументирани.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

        Точно ти и плъха генерирате най-много талаш... Най-големите провокатори сте, а за вас бан няма, защо ли?

        Все още влизам в този пропаднал форум почти единствено да чета топ мненията и прогнозите на Laconic!

        Айде лека, ти не си ми интересен събеседник или по-скоро си много токсична личност и ме натоварваш с ненужна комуникация!
        Аз изложих аргументи, както посочих СТОМАНЕНИ, а какви са ти чувствата и емоциите спрямо тях или мен, като личност, която ги излага на показ, слабо ме интересува.

        ПП Все пак, факта, че реагираш така емоционално и дори обиждаш форума в който пишеш, е индикатор, че цените няма да падат в обозримо бъдеще, за което не сме виновни форумът, аргументите ми или моя скромна милост
        Last edited by Bailor; 22.06.2023, 20:19.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

          Точно ти и плъха генерирате най-много талаш... Най-големите провокатори сте, а за вас бан няма, защо ли?

          Все още влизам в този пропаднал форум почти единствено да чета топ мненията и прогнозите на Laconic!

          Айде лека, ти не си ми интересен събеседник или по-скоро си много токсична личност и ме натоварваш с ненужна комуникация!
          нов ник е.
          по-добре чети старите заслужили прогностици
          бъртрам и накавръка. те са понижителски доайени в темата
          има какво да научиш от тях
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

            Ами, аргументите са стоманени. ИМОТИТЕ ПОСКЪПВАТ 8 ГОДИНИ, БЕЗ МИНУТА ПРЕКЪСВАНЕ. Лихвите за придобиването им, остават от най-ниските в Европа. Всичко друго е талаш...
            Точно ти и плъха генерирате най-много талаш... Най-големите провокатори сте, а за вас бан няма, защо ли?

            Все още влизам в този пропаднал форум почти единствено да чета топ мненията и прогнозите на Laconic! (Да се знае, че и други стойностни потребители също пишат тук, но няма да ги изброявам)!

            Айде лека, ти не си ми интересен събеседник или по-скоро си много токсична личност и ме натоварваш с ненужна комуникация!
            Last edited by Traicho_80; 22.06.2023, 20:13.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

              А кой е прав, кой е сгрешил в прогнози няма значение...
              Тук не съм съгласен, императивните прогнози на част от понижителите, са заблудили твърде много хора да се разколебаят да придобият нужното им жилище в най-четената инвестиционна медия в държавата.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                Писна ми да чета заяждания, подмятания, обиди, заплахи и т.н и това да не се наказва от модераторите.
                Искам да се води нормална дискусия с аргументи. А кой е прав, кой е сгрешил в прогнози няма значение...
                ама, как да водиш нормална дискусия с човек, който 5-7 години очаква спадът
                и всяка година по 2 пъти си сменя прогнозата или ника
                ти да не мислиш, че понижителите са нови тук
                зачети ги. следят темата от 10 години, но вчера са се регистрирали
                и са все борсови играчи и крупни имотковци, но рутят цените ката ден
                само за бъзик ставят
                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                  Писна ми да чета заяждания, подмятания, обиди, заплахи и т.н и това да не се наказва от модераторите.
                  Искам да се води нормална дискусия с аргументи. А кой е прав, кой е сгрешил в прогнози няма значение...
                  Ами, аргументите са стоманени. ИМОТИТЕ ПОСКЪПВАТ 8 ГОДИНИ, БЕЗ МИНУТА ПРЕКЪСВАНЕ. Лихвите за придобиването им, остават от най-ниските в Европа. Всичко друго е талаш...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten

                    какво имаш предвид
                    Писна ми да чета заяждания, подмятания, обиди, заплахи и т.н и това да не се наказва от модераторите.
                    Искам да се води нормална дискусия с аргументи. А кой е прав, кой е сгрешил в прогнози няма значение...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение
                      Очаквайте скоро нов приток на селячество към софийски апартаменти:

                      Средната цена на сделките с ниви в България е достигнала 1428 лв. за един декар през 2022 г., което е ръст с 21,6% спрямо 2021 г., сочат данни на Националния статистически институт (НСИ).
                      Може да има още малко останали от нужда или глупост да продават ниви за да купуват бетон.
                      Ама може да има и обратни потоци - от бетон към ниви.


                      Относно цитираните средните цени на НСИ за ниви.
                      ХА, ха, ха....
                      Доста делеч от реалността.
                      С десетки проценти.
                      Ако още не сте изядени от световната финансова олигархия – просто още не ви е дошъл редът.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                        Риба?
                        и риба не е било
                        май ми е било големия спад
                        Last edited by X_Y; 22.06.2023, 19:56.
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение
                          Твърде скъпо вече става да живееш в София под наем.

                          Цените излетяха рекордно нагоре и чукнаха 2 бона,

                          https://www.standartnews.com/biznes/...te-525196.html

                          признайте си честно, остана ли във форума тъпак, дето да живее под наем в столицата?
                          Аз плащам 60 лева на мама за деЦката. Не знам кой луд плаща 2 бона ?!?

                          Коментар


                          • Твърде скъпо вече става да живееш в София под наем.

                            Цените излетяха рекордно нагоре и чукнаха 2 бона,

                            https://www.standartnews.com/biznes/...te-525196.html

                            признайте си честно, остана ли във форума тъпак, дето да живее под наем в столицата?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                              еми усети го
                              ама то не било това
                              Риба?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                                Как от първите, пък "ще". Нали ти преди ШЕСТ ГОДИНИ вече го усети, Баце?
                                еми усети го
                                ама то не било това
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X