IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

    От Варна си, резервирал си в Албена??? Това не е никак добре
    Е лесно ти е на теб, с големите чавета.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

      Единственото положително нещо е, че има много свободни пространства за плажуване и разходка. Това е единствения курорт където няма никакво ново строителство, затова и има големи зелени площи. Полупразен е, липсват руснаците и немците, има основно румънци, малко чехи и поляци, персоналът - от Казахстан.
      Да, това за персонала и на мен ми направи впечатление- от някакъв стан са с леко азиатски физиономии. Явно и на украинците вече не им се работи за минимална БГ заплата, догодина сигурно ще ни обслужват талибани от Афганистан

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

        И аз съм в Албена в момента. Има доста какво да се желае, но да кажа и нещо позитивно- нямаш метална мрежа преграждаща плажа през пясъка до морето като на златните, въпреки, че всяка стая в хотелите включва чадър и 2 шезлонга имаш и достатъчно големи свободни зони. Иначе курорта е полупразен въпреки, че се води активен сезон.
        Единственото положително нещо е, че има много свободни пространства за плажуване и разходка. Това е единствения курорт където няма никакво ново строителство, затова и има големи зелени площи. Полупразен е, липсват руснаците и немците, има основно румънци, малко чехи и поляци, персоналът - от Казахстан.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
          Изтрезняването застигна и Албенци. Уйдисах на малкия и резервирах 3 дена - 600 кинта на ден 5* на 1 ва линия, закуска и вечеря. Хотелът полупразен, курорта също, някои заведения изобщо не са отворили.
          Цени
          На обяд пилешко филе (риба нема) с черен ориз 27 кинта, леб нема (???!!!) наложи се да се поръча пица - 15 кинта, бургер с тъко филе 25 кинта, бира 7 кинта, другите не ги помня. Паркинг 20 кинта, комплект чадър и 2 шезлонга 27 кинта. Надуваем батут 15 мин, 10 лв.
          Морето фрашкано с всякаква гад, умрели мравки, водорасли, тук таме малко найлон, водата мътна и мазна.
          За тия паре в Турция получаваш.
          Кристално чисто море.
          Храна, коктейли, плодове - поднесено директно на плажа.
          Мн по хубава храна, вкл и фрешове от нар..
          Прясна риба.
          Шезлонги и чадъри на полупразен плаж (тук се полага само 2 шез и 1 чадър зс стая).
          + още, но ме мързи да пиша.
          От Варна си, резервирал си в Албена??? Това не е никак добре
          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

            Тва се иска. И аз като Купата. Имот в безлюден район без навлеци и първенюта. Аз не купувам имота заради Албена, алчните винаги ще си платят сметката един ден. Смяна на собственост и още по-зле. Плажа и гледката ми е важна. Там е туризма, а не в псевдолукса движен от алчност и липса на визия. Доктор съм, но туризма не лежи на добри основи в Бг. Кой ли го еве. Целта на собствениците е друга.
            На мен също ми харесва така- не е лудница и винаги имаш свободни шезлонги на басейните и на плажа, въпросът е до колко е добре за " бизнеса"( но това е естествения подбор- или ще се научат как се прави туризъм така че туриста да си оставя парите с удоволствие и да идва пак или ще губят все повече туристи за сметка на Гърция и Турция) .Като друг плюс мога да добавя ескалаторите от парковата зона към плажа и спортните площадки.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
              Свършиха парите за Варна
              Варна я остави,ами като почнат да падат дирижаблите зад океана и настане сериозната паника,тук спада ще е много тежък и непоносим бих казал за крехката психика на повечето повдигачи !

              Тоя Банскалията го пиши бегал.Останалите ще минат на терапия, я алкохолна,я друга
              Ще се "родят" и няколко нови банскалийчета

              Ние сме още в началото на началото.
              Last edited by petrg5s; 15.07.2023, 10:25.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                Патриоти, елате тук че ще умрем от глад.


                https://www.varna24.bg/novini/Bylgar...na-rod-1752774
                Свършиха парите за Варна,вече стана така не съм толкова богат че да имам пари за БГ Черноморието .
                Тунис,Египет,за по едни 1000 лева и така.. плащаш и забравяш,а това да ходиш и дай пари за чадър,дай за шезлонг,дай за колата,дай за ядене ,това е безумие

                Коментар


                • Патриоти, елате тук че ще умрем от глад.


                  https://www.varna24.bg/novini/Bylgar...na-rod-1752774

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                    Сделките с имоти намаляват четвърто тримесечие: този път с 15% и поголовно В София спадът се задържа на 12%, но 94% от покупките през периода април - юни са с ипотека
                    Приказката свърши
                    След някой месец от камилчета няма да остане никой тук !

                    А ако има някой да се е изненадал ,определено е оня брокеразин който през час пускаше,че ипотеките били 10% ,но май и сам не си вярваше
                    Естествено,че само и единствено ипотеките могат да надуят такъв огромен балон в БГ.Без тях разтеж няма как да има никакъв !

                    От месеци пускаме данни/факти и статистки какво ,кога и как ще стане !
                    И виждаме,че става абсолютно точно същото.Просто има лаг

                    И ако някой пишман повдигач все още не е разбрал след толкова месеци,това е само началото и предстои много тежка катастрофа в НИ и масово клане на добитък !!!
                    Last edited by petrg5s; 15.07.2023, 09:23.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

                      И аз съм в Албена в момента. Има доста какво да се желае, но да кажа и нещо позитивно- нямаш метална мрежа преграждаща плажа през пясъка до морето като на златните, въпреки, че всяка стая в хотелите включва чадър и 2 шезлонга имаш и достатъчно големи свободни зони. Иначе курорта е полупразен въпреки, че се води активен сезон.
                      Тва се иска. И аз като Купата. Имот в безлюден район без навлеци и първенюта. Аз не купувам имота заради Албена, алчните винаги ще си платят сметката един ден. Смяна на собственост и още по-зле. Плажа и гледката ми е важна. Там е туризма, а не в псевдолукса движен от алчност и липса на визия. Доктор съм, но туризма не лежи на добри основи в Бг. Кой ли го еве. Целта на собствениците е друга.
                      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                        Под подаряване разбираш продажба под 50-100% надценка ли?
                        Надценка ???

                        Пазара определя цените като не ти изнася не купуваш не продаваш

                        Имам имоти които вече в ПЪТИ са си увеличили цената защото са купувани назад в годините на много по ниски цени

                        Ти какво предлагаш да ги продам с 10% надценка от цената на придобиване ли????

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

                          И аз съм в Албена в момента. Има доста какво да се желае, но да кажа и нещо позитивно- нямаш метална мрежа преграждаща плажа през пясъка до морето като на златните, въпреки, че всяка стая в хотелите включва чадър и 2 шезлонга имаш и достатъчно големи свободни зони. Иначе курорта е полупразен въпреки, че се води активен сезон.
                          Един юнак bcon ни обясняваше до онзи ден как куцо и сакато напускали заведенията в София, че да ходят да се напечелят яко през сезона на морето. После същите сигурно имоти ще кълват....
                          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                            Сделките с имоти намаляват четвърто тримесечие: този път с 15% и поголовно В София спадът се задържа на 12%, но 94% от покупките през периода април - юни са с ипотека

                            Я вижте заглавието само...

                            Поголовен спад пишат хората...!!!

                            Не в грешка ...кой има толкова пари че да купува без кредит ??
                            Хората,с много пари купуват в Дубай,Гърция,Австрия,Германия и т.н.
                            Каврък продажбите и по време на Ковида бяха намаляли после бяха намаляли и предишното тримесечие но цените даже вървят нагоре

                            94% с ипотеки нищо добро не вещае за очакванията ти

                            И преди ти го писах само висока безработица може да срути пазара до нивата дето сънуваш

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                              Изтрезняването застигна и Албенци. Уйдисах на малкия и резервирах 3 дена - 600 кинта на ден 5* на 1 ва линия, закуска и вечеря. Хотелът полупразен, курорта също, някои заведения изобщо не са отворили.
                              Цени
                              На обяд пилешко филе (риба нема) с черен ориз 27 кинта, леб нема (???!!!) наложи се да се поръча пица - 15 кинта, бургер с тъко филе 25 кинта, бира 7 кинта, другите не ги помня. Паркинг 20 кинта, комплект чадър и 2 шезлонга 27 кинта. Надуваем батут 15 мин, 10 лв.
                              Морето фрашкано с всякаква гад, умрели мравки, водорасли, тук таме малко найлон, водата мътна и мазна.
                              За тия паре в Турция получаваш.
                              Кристално чисто море.
                              Храна, коктейли, плодове - поднесено директно на плажа.
                              Мн по хубава храна, вкл и фрешове от нар.
                              Прясна риба.
                              Шезлонги и чадъри на полупразен плаж (тук се полага само 2 шез и 1 чадър зс стая).
                              + още, но ме мързи да пиша.
                              И аз съм в Албена в момента. Има доста какво да се желае, но да кажа и нещо позитивно- нямаш метална мрежа преграждаща плажа през пясъка до морето като на златните, въпреки, че всяка стая в хотелите включва чадър и 2 шезлонга имаш и достатъчно големи свободни зони. Иначе курорта е полупразен въпреки, че се води активен сезон.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                                Определено и аз съм изненадан от тези цифри, може да е техническа грешка?
                                Сделките с имоти намаляват четвърто тримесечие: този път с 15% и поголовно В София спадът се задържа на 12%, но 94% от покупките през периода април - юни са с ипотека

                                Я вижте заглавието само...

                                Поголовен спад пишат хората...!!!

                                Не в грешка ...кой има толкова пари че да купува без кредит ??
                                Хората,с много пари купуват в Дубай,Гърция,Австрия,Германия и т.н.

                                Коментар

                                Working...
                                X