IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

    Най-типичните Ганьовци са мръсните гастарбайтери. Дошъл си в БГ, отишъл у Варна да черпи, поръчал пържола, платил 1700 евро сметка, накрая ревнал пред медиите.
    Смях, тия откриха топлата вода със грамажа на стековете.
    Морално са си за бичуване и осмиване, адмистративно не са нарушили нищо и им се дължи изядения 1.4 кг стек, явно са били поне четирима души.
    Никъде във ЕС или САЩ не се продава говежд стек на грамаж, да не говорим за свински.
    Готвача реже месото за порцията, която заведението е обещала или какъвто е стандарта.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bailor

      Аз какво съм ти виновен, че ровиш по кофите в Марбея за себе си отрепко! Не виждам кого и с какво съм ощетил някого, че съм ял вкусна и прясна храна при Пепи на мн. добри цени. Само, че Пепи не наема, той е собственик на заведението. Айде скрий се в следващата кофа...
      Ей за тва собствениците на ресторанти реват, матряла е лош, как да имат оборот,
      то не бяха скъсани укри и мамалигари,
      тия със комбитата дето си носят чадър, домати и сирене
      или други дето се бутат във крайрадско капанче четирима, вечеряйки субпродукти със бира за 70 лв.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ivanvg93 Разгледай мнение
        Е класа комби W212 facelift 350 или 500 бензинче според мен е най-добрата кола, която семеен човек може да си купи откъм value for money в момента. Стига да има семейство... и стига да не е с 40 излишни килограма броня по тялото.
        Само, ако е AMG.
        Иначе, не си се качвал на SUV Hybrid на Лексус, Тойота или Хонда
        По-младо от 10 год, разбира се.
        Майтапа на страна, струва си човек да инвестира във едно такова ново бижу от магазина, вместо коптор.
        И да го държи в гаража за десетина години.
        Други идеи са M3,5,6 - RS3,5 - Golf R - WRX
        Почти спряха 2L бензинките, след време ще е скъпа реликва.
        Едва ли квадрата би станал 4000 евро след 10 год във Младост, например.
        А, при сегашната пълзяща и лепкава инфлация, парите дадени сега ще са се обезценили поне наполовина тогава.

        За копторите не важи облизването за капиталова, понеже тука имаме яко предлагане, тъмни прозорци, депопулация, скъп кредит и рецесионен ЕС.
        Last edited by Бедният брoкер; 23.07.2023, 19:39.

        Коментар


        • https://money.bg/property/imotniyat-...retsesiya.html

          Имотният пазар в България затъва все по-дълбоко в рецесия?
          Това е качено на 21 Юли 2023 година ?
          Тия от сайта да не са слънчасали ?
          Ама как така ?

          Чeтвъpтo пopeд тpимeceчиe cдeлĸитe c имoти в Бългapия нaмaлявaт. Дoĸaзaтeлcтвo, yтвъpждaвaщo нaвлизaнeтo в peцecия нa имoтния пaзap в cтpaнaтa ca пocлeднитe дaнни нa Aгeнциятa пo впиcвaниятa.
          Last edited by nkavrakov1982; 23.07.2023, 18:03.

          Коментар


          • Жега в строителния сектор -

            Click image for larger version

Name:	11.JPG
Views:	1
Size:	80.0 КБ
ID:	4094384

            Коментар


            • Първоначално изпратено от AMG2023
              Виновен си за това че повечето брокери сте отрепки и мошеници и говорите тъпотии и се правихте до преди 2 месеца на милионери и казвахте как хората да теглят кредити и че е по-добре да живееш на кредит и да купуват преувеличените ви имоти ? И се надявахте най-бедните и неграмотни да ви купят боклуците на завишени цени.Е кой създава кризата в такъв случай? Такива като теб. За това сте отрепки.
              Е господин експерте беше ли прав преди 2 месеца сега като погледнеш ?
              Първо, всички знаят, че аз не съм никакъв брокер. Второ, целият Запад живее мн. повече на кредит отколкото българина. Можеш да ходиш да се скараш на някоя испанска банка заради този факт. Плюс това нищо не продавам, за да се надявам някой да купува. Три грешни предположения, ло ентиендес?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от AMG2023
                Последните двама под мен са типичните Ганьовци, по-добре на мангал да вярваш от колкото на мазен брокер.
                Най-типичните Ганьовци са мръсните гастарбайтери. Дошъл си в БГ, отишъл у Варна да черпи, поръчал пържола, платил 1700 евро сметка, накрая ревнал пред медиите.
                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                Коментар


                • С 21% е поскъпнала земеделската земя в последната година.

                  https://fakti.bg/imoti/801013-drasti...edelskite-zemi

                  Коментар


                  • А пък на мен ми прави друго впечатление

                    Софиянци много рядко използват термини като ганьо или селянин

                    За сметка на това често ги чувам в провинцията от първенюта дето си мислят че са се издигнали малко над блатото

                    Както се казва - Те напуснаха селото но селото не ги напусна

                    Коментар


                    • Точно комбито е от най-добрите семейни автомобили. Тези без семейство не биха го разбрали. А в темата такива - бол. В днешно време комбитата почти изчезнаха, защото SUV-овете дойдоха на мода. А пък джипките са по-скъпи, по-малко безопазни (вижте rollover рейтинга) и не вървят. Но понеже светът се напълни с дебелаци, в тях се влиза и излиза по-лесно, защото са наддигнати с 20 сантиметра спрямо седан/комби. Приказките за това колко са проходими и как в БГ не може да се кара друга кола също са пълни глупости.

                      Е класа комби W212 facelift 350 или 500 бензинче според мен е най-добрата кола, която семеен човек може да си купи откъм value for money в момента. Стига да има семейство... и стига да не е с 40 излишни килограма броня по тялото.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                        За БМВ и Мерцедес си абсолютно прав. Но пък виж за Audi RS6, това изобщо не важи.

                        А човека с пловдивската F10-ка е много практичен. Сигурно си нямаш идея как се напича черна кола с черен салон в тея жеги. После няма сядане вътре.
                        Кожата задължително с обдухване, инак ти изгорЕ гъзот.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение
                          Сигурно си нямаш идея как се напича черна кола с черен салон в тея жеги. После няма сядане вътре.
                          Знам,знам.Погледни колата зад него,а има и други решения.
                          .....................

                          Иначе поредния случай на бетониран плаж на Лайноморието.Ганъо селянина бетонирал,защото в селския му ген има нетърпимост към кал и не е дорасъл еволюционно .В Банановите държави естествено и институции няма или са корумпирани и всеки прави каквото си иска.
                          После да не се сърдят защо българите масово ходят в Гърция и Турция

                          https://btvnovinite.bg/predavania/ta...-robinzon.html



                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
                            Бай Ганъо "европееца" на море
                            Помак от Родопите.Напълниха ПЛД тея селски пръчки
                            И все са с комбита,защото Ганъо е свикнал още от едно време да си пренася с каруцата ,а по късно с Ладата с ремаркето пясък,дърва,ярма и разни неща

                            За БМВ и Мерцедес си абсолютно прав. Но пък виж за Audi RS6, това изобщо не важи.

                            А човека с пловдивската F10-ка е много практичен. Сигурно си нямаш идея как се напича черна кола с черен салон в тея жеги. После няма сядане вътре.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                              За Бай Ганъо да.
                              И изобщо не е практичен в пре,пре,пре задръстените ни градове !
                              За мен комбито винаги е било някаква смешка,особедно пък Мерцедес или БВМ
                              За големите градове ясно, че не е. За изброените горе си прав, но производителя иска да обере и тази ниша с премиум комбита.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                                Ся против комбитата не е редно да говориш
                                Това е най-практичният автомобил пък било то и за касетки с домат биволско сърце.
                                ПП: Според мен комби версиите да наистина практични семейни автомобили.
                                За Бай Ганъо да.
                                И изобщо не е практичен в пре,пре,пре задръстените ни градове !
                                За мен комбито винаги е било някаква смешка,особедно пък Мерцедес или БВМ

                                Коментар

                                Working...
                                X