IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

    Те са само по приказките и преекспонирането.

    Но явно сте се уговаряли на лични за срещата няколко човека.

    Ти в София ли си?
    Да, в София от вчера. Днес пътувам към Априлци - наех си кола, утре рано се връщам и директно на Терминал 2. Няма какво да търся тук.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от petrg5s

      Ербапи са само пред мониторите на по чаша ракия
      В живия живот,грозновати алкохолици с кореми,с пропаднал живот и с по 3 кредита
      Избиват си комплексите пред монитора,но пуста слаба модерация ги търпят
      Знаеш ли, аз ще помоля модераторите да ми изтрият профила и изобщо няма вече да се занимавам с този форум. Това всичкото е една пародия. Вчера си говорих с производител на зеленчуци имащ големи оранжерии, с шеф на производствен цех - хората казват, че от две-три седмици е надвиснал черен облак - тотална липса на поръчки, продукцията залежава по складовете, разни чиновничета от "новите" ходят да изнудват за пари, на митницата тотален хаос и корупция - за всичко се иска процент. Тези новите начело с Асенчо и Кирчо изпълняват поръчка тотално да съсипят каквото е останало от държавата. Съвсем скоро ще хвърлят и хора в Украйна. За Еврозона 2025 година можем тотално да забравим ( а и не виждам особена разлика). За какви имоти да говорим тогава?

      В момента се води икономическа война между господарите от САЩ (и то само от определени кръгове там, не от правителството им) и останалия свят. Това не знам как никой не го е осъзнал още. Ако не успеят да съсипят Китай (а те няма как да успеят), ще пуснат нещо по-страшно от ковид-а (който беше само проба) и тогава не ми се мисли. Европа вече я съсипаха, сега сама се доунищожава. В Косово се готви нова война. И там НАТО налива масло в огъня, целта е да се отцепят още територии от Сърбия и да се създаде дестабилизация на Балканите, които после да се ползват за разполагане на натовски войски близо до Украйна. Тази икономическа война е на път да се превърне в ядрена. Да не говорим, че за АЕЦ Запорожие се укрива истината - там нещата се държат на много тънък косъм. При цялата тази обстановка да говориш за ръстове, инвестиции, стандарт, как сме настигали Германия...Не знам, страшно е.

      Днес пътувам към Априлци да си нагледам ремонта и утре обратно - директно Терминал 2 и за по-дълго време съм аут.
      Last edited by ejonny2376; 22.06.2023, 10:59.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение
        Вчера чаках от 21:50 до 22:30. Не се яви никой от отворковците. По едно време мина някакъв двуметров с питбул - мина и замина, тишина. Някакви с джипове се удариха леко и се посборичкаха. И те не са. Накрая една бабка ме пита имало ли аптека наблизо. В нея ми беше надеждата - но не.
        Жалко, жалко.
        Те са само по приказките и преекспонирането.

        Но явно сте се уговаряли на лични за срещата няколко човека.

        Ти в София ли си?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение
          Вчера чаках от 21:50 до 22:30. Не се яви никой от отворковците. По едно време мина някакъв двуметров с питбул - мина и замина, тишина. Някакви с джипове се удариха леко и се посборичкаха. И те не са. Накрая една бабка ме пита имало ли аптека наблизо. В нея ми беше надеждата - но не.
          Жалко, жалко.
          Бабата не ти предложи апартамента си ли? И тази ли?

          Коментар


          • Вчера чаках от 21:50 до 22:30. Не се яви никой от отворковците. По едно време мина някакъв двуметров с питбул - мина и замина, тишина. Някакви с джипове се удариха леко и се посборичкаха. И те не са. Накрая една бабка ме пита имало ли аптека наблизо. В нея ми беше надеждата - но не.
            Жалко, жалко.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

              Ти що не отиде да ти набият канчето?
              Или си ербап само пред монитора
              фана ме шубето

              я тука какво става Расте интересът към закупуване на ваканционни имоти по морето

              Най-атрактивни са обзаведените двустайни и тристайни апартаменти в затворени комплекси
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                не знам
                май само бони отиде
                Ти що не отиде да ти набият канчето?
                Или си ербап само пред монитора

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  Добро утро,

                  имаше ли вчера среща на имотната тема, ?
                  не знам
                  май само бони отиде
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                    аз първо си помислих, че той си го е внесъл отвън
                    както и да е, рязко ми спадна желанието за гледане.
                    какво вика, надценени ли са с 30% имотиту
                    Добро утро,

                    имаше ли вчера среща на имотната тема, ?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от corner Разгледай мнение
                      Спомена за 3 кратно надценяване , което може да означава тройна цена , или 200% отгоре , което може да се коригира лесно с 60% спад . Но според мен не включва последните пикове , както и възможността за подценяване на имота при криза , което наистина е спад над 60% . Дали ще е 70-80 , или ще нулират в края на ситуацията е трудно да се каже .
                      Споменавам за огромна пирамида с хелий
                      Нулирането вече е в вход.Неизвестно засега е дали ще бъде бързо,шоково зашеметяване на тухоглави или бавна смърт.Втория е много по-лош за тях

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                        Ти недей да мислиш много, щото не ти се отдава този процес
                        70-80% са надценени
                        10% вече нулираха.Има още доста,но ние и тепърва започваме
                        Мишия капан щракна
                        Спомена за 3 кратно надценяване , което може да означава тройна цена , или 200% отгоре , което може да се коригира лесно с 60% спад . Но според мен не включва последните пикове , както и възможността за подценяване на имота при криза , което наистина е спад над 60% . Дали ще е 70-80 , или ще нулират в края на ситуацията е трудно да се каже .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                          аз първо си помислих, че той си го е внесъл отвън
                          както и да е, рязко ми спадна желанието за гледане.
                          какво вика, надценени ли са с 30% имотиту
                          Ти недей да мислиш много, щото не ти се отдава този процес
                          70-80% са надценени
                          10% вече нулираха.Има още доста,но ние и тепърва започваме
                          Мишия капан щракна

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                            аз първо си помислих, че той си го е внесъл отвън
                            както и да е, рязко ми спадна желанието за гледане.
                            какво вика, надценени ли са с 30% имотиту
                            Всичко е надценено и акции и имоти ако банките продължат да затягат и са стъпили на масата за двата процента инфлация .Ако кажат ,абе може и 3,4% да е нормата вдигам бялото знаме,което както виждаш от Канада през Австралия ,САЩ до Европа мантрата е друга, това е проблема за всички нас

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                              https://m.dir.bg/business/ikonomika/...ot-ochakvanoto

                              Рецесията в Германия ще бъде по-силна от очакваното Високата инфлация натиска надолу частното потребление

                              16:15 | 21 юни 2023 24 2265
                              Това ще е добро завръщане към нормалността - ръстове на БВП между 0 и 0,5 . Но преди това една депресийка .

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение

                                За това са нужни кадърни политици както в нашия парламент така и в европейския. И някаква визия.
                                Това е илюзия в момента - всеки иска да се набута за да краде, и това е така навсякъде на света, но поне се опитват и да вдигнат добавената стойност, ако ще и да е от части за да може да се краде още повече.

                                Няма как отделните хора да вдигнат конкурентноспособноста си ако държавата не им помага и няма някаква политика по въпроса. Да, има изолирани случаи с добър бизнес план и късмет които успявят, но зад тях има 1000 които не са успели. Виж какво става с розите - уникална култура само по нашите ширини с уникален продукт - и няма кой да го продаде и да го защити. Миналата година видях доста изорани розови ниви. Това с което искаш да се занимаваш не може да се самоиздържа, ако има от някъде да идват средства може би да. Виж ги големите земевладелци какво правят - отглеждат за каквото има субсидии и ако трябва продукцията се хвърля, да не говорим, че 99% от тях са натрупали активите си с чисти кражби и са купували на безценница земите. Земеделието не е бизнес на пазарен принцип и само една лоша година може да те върне 5 назад.

                                Поради това всякакъв вид дребно земеделие в България е обречено на неуспех ако не разчита на някакви субсидии. Ако отглеждаш нещо био или модерно има някакъв шанс да си намериш пазар. Моравско село и Земята на траките са такива бизнеси за които се сещам, като за Земята на траките не съм много запознат, но този с Моравско село е с доста добър бизнес и въможности.
                                Не си мисли, че визирам единствено земеделието.То е вадило България от 2 нацинални катастрофи, но си мисля, че е изтървана работата 'на цяло' в сектора (както го и описа). За нещата както си ги описал съм съгласен с по-голямата част, но е жалко в обществото масово да битува идеята, че като видиш едни пари накуп или хубав доход/кредит и купуваш няколко апарта и ще въртиш синджирчето. Да със сигурност до един момент 'номерът ще минава', но с това бурно строителство, което с удоволствие кешира този ни порив към тухли... после какво?

                                То вече се и вижда като сметнеш кава доходност би имал от средно статистически апартамент за отдаване под наем в даден район.


                                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                                Коментар

                                Working...
                                X