IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

    Там не са ли едни гадни малки и претъпкани плажчета, а отзад 50 реда хотели? Що мъчиш децата, заведи ги поне на Егейско море да видят какво е чиста вода, хубава храна.
    Ей вашите задници само на луксозни плажове ли се пекат ?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

      Там не са ли едни гадни малки и претъпкани плажчета, а отзад 50 реда хотели? Що мъчиш децата, заведи ги поне на Егейско море да видят какво е чиста вода, хубава храна.
      https://www.investor.bg/a/539-banki-...agore-prez-may
      Лихвите по кредитите тръгнаха нагоре през май !!

      В сравнение с април намаляват обемите на отпуснатите от банките заеми за бизнеса в България, показват актуалните данни на БНБ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

        От тия 4 човека две са деца.
        И аз обикновено ходя на Равда.Пълно е с такива хотели или частни апартаменти за по 120-130 лв.
        И както казах съм от простолюдието и ям банички ,кебапчета,скумрия ,готвено от обедното меню .
        Там не са ли едни гадни малки и претъпкани плажчета, а отзад 50 реда хотели? Що мъчиш децата, заведи ги поне на Егейско море да видят какво е чиста вода, хубава храна.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

          От тия 4 човека две са деца.
          И аз обикновено ходя на Равда.Пълно е с такива хотели или частни апартаменти за по 120-130 лв.
          И както казах съм от простолюдието и ям банички ,кебапчета,скумрия ,готвено от обедното меню .
          Есктра си е така ,ич не обръщай внимание на хорското мнение ,нали знаеш приказката за Душко Добродушков ?
          Накрая да не му се смеят че е селяннин да яде тиква си умрял ей така ,а иначе обичал тиква

          Коментар


          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

            Какъв е този хотел за 100 лв на вечер, за 4 човека с паркомясто?
            За баничките ще се направя, че не съм го видял.
            От тия 4 човека две са деца.
            И аз обикновено ходя на Равда.Пълно е с такива хотели или частни апартаменти за по 120-130 лв.
            И както казах съм от простолюдието и ям банички ,кебапчета,скумрия ,готвено от обедното меню .

            Коментар


            • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

              Какъв е този хотел за 100 лв на вечер, за 4 човека с паркомясто?
              За баничките ще се направя, че не съм го видял.
              Баничка с яйрянче ,или боза ,ей какво се правиш че не знаеш за какво иде реч?
              Остави хората сега ,я да те видя аз тебе с още две деца и жена ,да видим дали така широчко ще го даваш,едно семейство си има доста тежести да се издържа и да живее .

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                Важното е човек да живее земно ,и да не си създава излишни трудности и притеснения
                Точно. Това че някой пият само Джони уокър син етикет и ядат някакви порции по 50-60 лв ,не означава, че ако не го правиш, се ограничаваш и мизерстваш.Всеки си има собствени представи за добро прекарване.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                  И що да не се върна жив?Има хотели по 700-800 лв за 6 нощувки.Карам на газ,така че горивото няма да ми е над 100 лв.Сутрин закусваме банички,на обед от обедното меню ,вечер не пием алкохол и не ядем някакви изгъзици.
                  Не че се ограничаваме,просто аз примерно само скумрия ям от морските храни,а жената изобщо не яде морска храна. И за чадър и шезлонг да дадем 200 лв.
                  Какъв е този хотел за 100 лв на вечер, за 4 човека с паркомясто?
                  За баничките ще се направя, че не съм го видял.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                    И що да не се върна жив?Има хотели по 700-800 лв за 6 нощувки.Карам на газ,така че горивото няма да ми е над 100 лв.Сутрин закусваме банички,на обед от обедното меню ,вечер не пием алкохол и не ядем някакви изгъзици.
                    Не че се ограничаваме,просто аз примерно само скумрия ям от морските храни,а жената изобщо не яде морска храна. И за чадър и шезлонг да дадем 200 лв.
                    Важното е човек да живее земно ,и да не си създава излишни трудности и притеснения

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                      За 2000 лв на седмица,ако се върнеш жив от морето, пиши.
                      И що да не се върна жив?Има хотели по 700-800 лв за 6 нощувки.Карам на газ,така че горивото няма да ми е над 100 лв.Сутрин закусваме банички,на обед от обедното меню ,вечер не пием алкохол и не ядем някакви изгъзици.
                      Не че се ограничаваме,просто аз примерно само скумрия ям от морските храни,а жената изобщо не яде морска храна. И за чадър и шезлонг да дадем 200 лв.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                        Вземи си някъде един хубав хотел ,всичко да ти е платено да не го мислиш
                        Е то мисленето е само къде да отидем точно, пък и предпочитам да няма много навалица около мен.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                          Около 2000 лв.Не ги броя ,но са там някъде.
                          За 2000 лв на седмица,ако се върнеш жив от морето, пиши.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение

                            Преди седмица си запазихме за няколко дни в Гърция за след седмица. Тоест 2 седмици предварително в сезона пак отиваме там където искаме. Плажа е на 50 метра пеш през една гора, храна по капанчетата, няма да се чудя къде да паркирам.
                            Вземи си някъде един хубав хотел ,всичко да ти е платено да не го мислиш

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                              2000 лв общо за 4 човека. Аз не съм като форумните милионери,та да давам по 8 бона за седмица почивка.
                              2000 е добре за 4 човека ,прилично ,това са простотии,всеки да се хвали кой колко и какво ,къде платил ,да сте живи и здрави !

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                                Преди години и аз бях така - рандъм дестинации - без план, решавахме по пътя и на място. Обаче в последните години тая схема не работи. Не за друго, а щото не отиваш където искаш(повечето свободни места обикновено са дупки), а където има. Така става, че хем си плащаш като поп, хем и качеството е зле.


                                Преди седмица си запазихме за няколко дни в Гърция за след седмица. Тоест 2 седмици предварително в сезона пак отиваме там където искаме. Плажа е на 50 метра пеш през една гора, храна по капанчетата, няма да се чудя къде да паркирам. За 5 дни, трима души най-вероятно ще ми излезе около 1000 понеже няма да сме на остров и да се качваме на фериботи или да наемаме лодки после. Може и 1500 да стане, зависи какво и къде ядем и как са цените тази година - още не съм ходил.
                                Last edited by pwise; 27.06.2023, 15:02.

                                Коментар

                                Working...
                                X