IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

    айде сега
    радев ли знае по-добре или ти !?
    Радев знае добре ,защото живееше под наем на Янко Сакъзов 2002-2003 година

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

      е ти нямаш ли ги??
      секретарката ти поне 20 пъти е писал, че имаш 100+ и тн

      всъщност, ти колко вкара в облигации
      50к поне трябва да има нали,
      че не си заслужава писането дето изписа за тях
      Е хайде сега, диверсификация трябва да има, 1бр. златна монета, ДЦК за 5хил. лв, нови тапети (на мечета и зайчета 500лв) и тн...
      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Vaako Разгледай мнение
        Да върнем темата към моментното състояние на пазара. Говоря за Пловдив и за личен опит. Не съм инвеститор, нито рентиер. През 2021 купих двустаен в Пловдив в малка кооперация, която беше на тъмно зелено.Януари тази година взех акт 16 . Докато го завърших миналия месец, всеки ден идваха сумати брокери за огледи, някои апартаменти се препродадоха с печалба. От май месец всичко изведнъж спря, няма никакви огледи. Само табелите за продажба висят на някои балкони.
        На село е така.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

          е ти нямаш ли ги??
          секретарката ти поне 20 пъти е писал, че имаш 100+ и тн

          всъщност, ти колко вкара в облигации
          50к поне трябва да има нали,
          че не си заслужава писането дето изписа за тях
          Какви 50к с това заешко сърце, максимум 5.

          И той като Петърчо няма пари и нерви за по-големи инвестиции

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

            Колега, ама и с това ли сте наясно ?! Ей нема тайни за вас....
            дори ако Радев е сложил там кеш преди 5 години / а той не е , беше друго място преди/ пак имотите ми са повече на плюс.
            А защо ми е ликвидност, след като дори и в момента съм в голяма ликвидност без да искам това , която не мога да изхарча сигурно 10 години....
            Кеша постоянно тече Берти
            Знам тука са само мелеонери с много кеш.Ако сте предсатавителна извадка за населението в БГзначи сме на 2ро място по богатство след Монако.

            Иначе Радев е купил март 2019. Засега няма 5 години.Ако не ввяраваш превърти темата и ще видиш че тогава съм го казал.Даже навивах Лева и Кавръка и те да скочат.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

              Сега сме 26 Юли - след 63-67 дни ми е падежа ?
              Сам си призна че си нямаш и хал хабер от облигации ,както на мен ми даваш акъли да чета книжки па вземи първо виж какви са нещата и после давай акъли ,да не говорим че за облигациите трябва да имаш не пари ,а много пари минимум 100 000 евра за да си струва да купуваш ДЦК ,та
              е ти нямаш ли ги??
              секретарката ти поне 20 пъти е писал, че имаш 100+ и тн

              всъщност, ти колко вкара в облигации
              50к поне трябва да има нали,
              че не си заслужава писането дето изписа за тях
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                Това дето си пуснал е повече за сметка на инвестиралите в неща, които са под 60%. Иначе знам , че във форума всички печелят на макс...Нема такива дето да губят :-)
                За другото си прав...нема 2 мнения....при положение, че посредника не се гътне неочаквано:-)
                Много си бос.Посредника не ме интерасува.Суми до 500К са гарантирани от държавата.Моите са много по-малко.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                  Ти трябва да постигаш доходност ]пъти!!! над тяхната. Иначе няма никакъв смисъл.
                  Не преставате да ме забавлявате рибките
                  Губещ играч дава "умни" съвети ,че трябвало да се постига доходност в пъти над Бъфет
                  Иначе нямало смисъл видиш ли.

                  Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                  Сорич, объркал съм. Останах с впечатление, че за 2027-ма си взел.
                  Знаем те теб,ти постоянно си обръкан Добре,че никой не взема на сериозно ватници вече

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                    Мерси за съвета, все още съм в тъмно зелено в тази материя. Ще видим как ще се развие и като /ако скоча ще се ''похваля'' :-)
                    Виж сега нека ми мине падежа пиши и ще ти кажа ,къде какво ,но това е алтернатива на депозита в банка ,ако банката примерно ти дава 2% облигацията тройно на това образно казано като пример

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

                      И транзакционните разходи не са за пренебрегване
                      не са и затова имоти само се купуват, а не се продават....Т.е. ги има 1 път....:-)

                      Коментар


                      • Да върнем темата към моментното състояние на пазара. Говоря за Пловдив и за личен опит. Не съм инвеститор, нито рентиер. През 2021 купих двустаен в Пловдив в малка кооперация, която беше на тъмно зелено.Януари тази година взех акт 16 . Докато го завърших миналия месец, всеки ден идваха сумати брокери за огледи, някои апартаменти се препродадоха с печалба. От май месец всичко изведнъж спря, няма никакви огледи. Само табелите за продажба висят на някои балкони.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                          не се мъчи колега
                          те не могат да разберат понятието на думата ликвидност и делимост
                          И транзакционните разходи не са за пренебрегване

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                            Недей дългосрочни облигации. Абсолютен макс - 2 години до падеж. Не се лъжи като Кавръков.
                            Мерси за съвета, все още съм в тъмно зелено в тази материя. Ще видим как ще се развие и като /ако скоча ще се ''похваля'' :-)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                              т.е ти "наби" в имот(и) и сега вече мина на т.2?
                              Никъде не пише че трябва да се спазва реда ,реда е по класация за дохдност и печалби в дългосрочен план

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                                Сега сме 26 Юли - след 63-67 дни ми е падежа ?
                                Сам си призна че си нямаш и хал хабер от облигации ,както на мен ми даваш акъли да чета книжки па вземи първо виж какви са нещата и после давай акъли ,да не говорим че за облигациите трябва да имаш не пари ,а много пари минимум 100 000 евра за да си струва да купуваш ДЦК ,та
                                Сорич, объркал съм. Останах с впечатление, че за 2027-ма си взел.

                                Коментар

                                Working...
                                X