IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

    Пак бъркаш. В момента правя основен ремонт там. Къщата беше преди в недобро състояние. Прави ми всичко един местен човек, който има цех. През 2021-2022 твърдо ми отказа да го прави и ми даде някакви космически цени. Сега е пълен с материал и даже ми се моли да го почне, понеже няма поръчки. Дъб-горун. А плочите са от съседния баир - навремето са къртени на ръка и сваляни от дедите ни. Така са строени балканджийските къщи и покривите им са били от такива плочи. Майсторска направа са били.

    Тази къща е строена от дядо ми през 30-те години. Той най-много е пострадал от комунистите. През войната е варил петмез от сини сливи и го е изпращал на фронта за германците. Имал е към 70 декара само овошки. За всяко дръвче се е грижел като за малко дете. После идва ТКЗС-то и го принуждават да влезе с бой. Плакал е като е гледал как се унищожава трудът му. Баща ми е бил на 18 години и са го вкарали в затвора с измислени обвинения. После е вербуван и за да се спаси е почнал да работи за тях. Нищо не знаете, само говорите.
    намерихте ли му цаката?
    трето поколение сте все пак
    препоръка е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

      Пак бъркаш. В момента правя основен ремонт там. Къщата беше преди в недобро състояние. Прави ми всичко един местен човек, който има цех. През 2021-2022 твърдо ми отказа да го прави и ми даде някакви космически цени. Сега е пълен с материал и даже ми се моли да го почне, понеже няма поръчки. Дъб-горун. А плочите са от съседния баир - навремето са къртени на ръка и сваляни от дедите ни. Така са строени балканджийските къщи и покривите им са били от такива плочи. Майсторска направа са били.

      Тази къща е строена от дядо ми през 30-те години. Той най-много е пострадал от комунистите. През войната е варил петмез от сини сливи и го е изпращал на фронта за германците. Имал е към 70 декара само овошки. За всяко дръвче се е грижел като за малко дете. После идва ТКЗС-то и го принуждават да влезе с бой. Плакал е като е гледал как се унищожава трудът му. Баща ми е бил на 18 години и са го вкарали в затвора с измислени обвинения. После е вербуван и за да се спаси е почнал да работи за тях. Нищо не знаете, само говорите.
      В едно от вече бившите ми села из Търновско къщата беше точно с такива плочи. Голям майсторлък е било.
      Сега такива съм виждал само в балканските градчета, забутани нависоко села или тук-там някои музейни къщи.
      Last edited by Kris_; 13.06.2023, 23:45.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

        Човека ти каза че от покрива на остъклената веранда му се отваря друга тераса от таванските му подпокривни стаи. С едно ниво по-нагоре става още по-яко. Това ти е казал. Айде да се хванем ба бас, като взема акта и си дойдеш в Бг ела да погледаш от моята панорама ако не искаш от на Биков. Ако ти не ми предложиш да я купиш те черпя с 12 годишно. Изпиваме го на Априлци ако искаш в моята барбекю зона където ходя за без пари. Вземай си кака и ела. Аз ви черпя нощувките.
        Виж сега, аз си падам по планинските панорами. Морето изобщо не го долюбвам. Особено пък нашето море, което е заринато от боклуци. Не бих прекарал и ден на нашето черноморие.
        Не се хващай на бас, защото ще загубиш.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение
          Вече съм в Созопол, тук е просто прекрасно Не, не ,излъгах много лошо е ,никой да не идва. Отврад !!! хахаха
          Скъпа, голяма си лъжкиня Бива ли така? ратко е още по-гаден, тая вечер, смея се като идиот в къщи. То бива, то може, ама това неговото вече не и хумор, а гавра с понижителското съсловие
          Last edited by gbikov; 13.06.2023, 23:42.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kris_ Разгледай мнение

            А тая дума замаушка е някакъв брилянт на народното творчество. Някой знае ли какво точно означава? Прилича като да е да държа на мушка …
            Да. Пълният му ник беше Дебнем на Замаушка. ...дебнещия издебна да дедо си макарите.
            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

            Коментар


            • Вече съм в Созопол, тук е просто прекрасно Не, не ,излъгах много лошо е ,никой да не идва. Отврад !!! хахаха

              Коментар


              • Първоначално изпратено от gbikov Разгледай мнение

                Истината е, че жълтата фланелка все още е притежание на друг, на който апартите в София му бяха скъпи и поради тази причина отиде в Швейцария и накупи 8-9 апарта. Одъртявам, забравих му ника...
                кой това, бре
                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                  нищо, де
                  не се притеснявай, че не ги различаваш
                  просто си давай мненията
                  не е ли това русалка на баневи?
                  това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от gbikov Разгледай мнение

                    Лордиевич да каже, той е географ ако маминия всезнайко не може да ползва гугъл мапс.
                    Па Русалка я знам от дете и аз без да съм географ. Мапса би ми трябвал за заливи във Френска Полинезия например.
                    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                      аз това визирам (мисля, че то беше/е на Баневи)
                      https://goo.gl/maps/cAbTy3EZDssbjZnc7

                      под Варна се пада, но за мен всичко над влас е северното черноморие
                      нищо, де
                      не се притеснявай, че не ги различаваш
                      просто си давай мненията
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение


                        Цялото ни черноморие е свлачищен район особено северното.
                        Русалка е на разстояние от Варна горе долу колкото и Балчик (само, че на юг от варна) и е добре да се прегледа картата с активните свлачища.

                        Ти по-добре от мен знаеш, какво значи да строиш в свлачищен район. Сума сгради във Фиш-фиш са без нужната документация, а изрядните такива ако искаш да ги разширяваш законно е проблем. Дограми, леки конструкции и тн..

                        Една от причините фиш-фиша да не е разбутан нацяло и застроен с мега яки вили е именно активното свлачище, което закрепиха... уж. Аз на милионите изхарчени от герб за инфраструктура много много вяра не хващам. Дано са го направили да изкара повече, но ако са пълнили чекмеджета тогава ще има проблем.
                        Свлачището е проблем, но пътя към Балчик е път на няколко милиона туристи през сезона. Заслужава си да го укрепват. Проблем е водоотвеждането доколкото знам и то е причина за свлачищата. И не гледай тази карта. Има по-подробна и със зони и активност. Но то и в Пловдив имаше три земетресения, цените трябва да паднат и тогава захлупвам.
                        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kris_ Разгледай мнение

                          А тая дума замаушка е някакъв брилянт на народното творчество. Някой знае ли какво точно означава? Прилича като да е да държа на мушка …
                          Истината е, че жълтата фланелка все още е притежание на друг, на който апартите в София му бяха скъпи и поради тази причина отиде в Швейцария и накупи 8-9 апарта. Одъртявам, забравих му ника... Беше измислил нови формули и постулати в алгебрата. Песимистчо, помагай бе човек...
                          Last edited by gbikov; 13.06.2023, 23:34.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                            Под наем е там искаш да кажеш.
                            и не в кан, франция
                            а в красна поляна, възраждане
                            близо до накавръка и оная улица, как и беше името
                            с многото къщи
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                              Русалка не е на юг от Варна. Това е Тауклиман...в скалите на север от Балчик и Калиакра.
                              Лордиевич да каже, той е географ ако маминия всезнайко не може да ползва гугъл мапс.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                                Четох и за забравения депозит от години и ми напомни на Замаушката с неговите забравени 400 000 акции в чекмедже с които закупи ресторант в разгара на ковида.
                                А тая дума замаушка е някакъв брилянт на народното творчество. Някой знае ли какво точно означава? Прилича като да е да държа на мушка …

                                Коментар

                                Working...
                                X