IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

    5 години едно и също
    спадове, кризи, войни, вируси, лихви, данъци...
    Един път се друса крушата ,само един път

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

      12 месеца по-късно ,виждаш иде спад в икономиката ,това са възможности и на пазара на имоти ,за по-ниски цени
      Вече инвестирам и в други инструменти ,
      5 години едно и също
      спадове, кризи, войни, вируси, лихви, данъци...
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Invmert Разгледай мнение
        По повод сравнението с 2020 година: какво се случи с цените на жилищата тогава, както и през следващите 2021 година и 2022 година?
        Има една известна фраза: "Внимавай какво си пожелаваш!".
        Нищо не си пожелавам ,процесите сега са други тогава нямаше нищо ,седиш си в къщи и заетостта ти е гарантирана образно казано ,сега какво се случва ?
        Заради седенето идва дебелата сметка ,вече няма да пари от въздуха ,а заради всичко което стана затова и цените отлетяха ,сега приземяване

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

          Почти автоматизирано запълват дефицити но за съжаление , неуспешно !
          хиперактивни са но,
          в грешна посока
          препоръка е

          Коментар


          • По повод сравнението с 2020 година: какво се случи с цените на жилищата тогава, както и през следващите 2021 година и 2022 година?
            Има една известна фраза: "Внимавай какво си пожелаваш!".

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

              Предател аз не съм Николай ! Цикъла отмина и не е релевантна поддържаната от мен теза от 2019г ! Много се филмираш и много на сериозно си се взел ! Не бива !
              ПП И човек трябва да е с хората а не против тях , понимаеш ?!! Или автоматизирано ще ми отговориш ?
              ПП Кажи колко пари направи за 4 г и в какво ги вложи !
              ПП На 40 и колко стана , утре иде третата възраст и накъде бе Николай ?! Нали знаеш къде свършва пътя и в живия живот кой винаги пИчели ?
              12 месеца по-късно ,виждаш иде спад в икономиката ,това са възможности и на пазара на имоти ,за по-ниски цени
              Вече инвестирам и в други инструменти ,

              https://www.capital.bg/politika_i_ik...ozonata_padna/
              • Производствената активност в еврозоната е на най-ниско ниво от 2020 г., показва индексът PMI.
              • За първи път от две години промишлените предприятия нетно съкращават работници.
              • Най-оптимистичният сценарий е производственият сектор да се задържи на сегашните си нива. Това вероятно ще означава слаб икономически растеж в еврозоната.
              Защо производствената активност в еврозоната падна до нивата от ковид кризата

              Сред причините са свиване на поръчките, спад на запасите и ограниченият достъп до финансиране

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                Пачангов,

                Най -обичам предателите ,знаеш
                Такива дето се въртят като една палачинка ,днеска са с нас ,утре против нас ..
                Предател аз не съм Николай ! Цикъла отмина и не е релевантна поддържаната от мен теза от 2019г ! Много се филмираш и много на сериозно си се взел ! Не бива !
                ПП И човек трябва да е с хората а не против тях , понимаеш ?!! Или автоматизирано ще ми отговориш ?
                ПП Кажи колко пари направи за 4 г и в какво ги вложи !
                ПП На 40 и колко стана , утре иде третата възраст и накъде бе Николай ?! Нали знаеш къде свършва пътя и в живия живот кой винаги пИчели ?
                Last edited by pa4anga; 04.07.2023, 15:50.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                  Почти автоматизирано запълват дефицити но за съжаление , неуспешно !
                  Пачангов,

                  Най -обичам предателите ,знаеш
                  Такива дето се въртят като една палачинка ,днеска са с нас ,утре против нас ..

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                    накавръка, петрогъсчо и още няколко активисти в темата,
                    оставете ги на мира тия имоти, бре
                    какво значение има за вас, падат ли, дигат ли се
                    сън не спите и празници не празнувате, заради пусти цени
                    живейте си живота и оставете хазяите и родителите да се оправят с тях
                    Почти автоматизирано запълват дефицити но за съжаление , неуспешно !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                      Ратко,

                      Скоро ще плачеш ,помни ми думите
                      думите се обръщат
                      мисля, че вече трябваше да си го научил
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                        накавръка, петрогъсчо и още няколко активисти в темата,
                        оставете ги на мира тия имоти, бре
                        какво значение има за вас, падат ли, дигат ли се
                        сън не спите и празници не празнувате, заради пусти цени
                        живейте си живота и оставете хазяите и родителите да се оправят с тях
                        Ратко,

                        Скоро ще плачеш ,помни ми думите

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Invmert Разгледай мнение
                          МВР1 и ГДИН заплашват обществото със стачки и протести, целящи увеличение на възнагражденията с 10% и това в средата на годината, което означава, че ще има ново искане в края ѝ (ноември или декември), около приемането на бюджета за 2024 година. Според НСИ2 средната работна заплата за обществения сектор в България е 1874 лева за 2023.03. 10% върху тази сума означава 2061.40 лева, а още 10% от 2024.01.01 означава 2267.54 лева или за 6 месеца заплатите на тези служители ще се увеличат с 393.54 лева.

                          1. dnes.bg - Полицаите на предупредителен протест - искат 10% ръст на заплатите
                          2. НСИ
                          То при 15% инфлация официално, а според мен повече това евентуално 10 процентно увеличение даже няма да им запази покупателната способност на заплатите да не говорим да им я увеличи.

                          Коментар


                          • накавръка, петрогъсчо и още няколко активисти в темата,
                            оставете ги на мира тия имоти, бре
                            какво значение има за вас, падат ли, дигат ли се
                            сън не спите и празници не празнувате, заради пусти цени
                            живейте си живота и оставете хазяите и родителите да се оправят с тях
                            Last edited by ratten; 04.07.2023, 13:46.
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от antani Разгледай мнение

                              С основание го вещае и той ще се случи
                              По-високите лихвени ставки обикновено стимулират потребителите да спестяват, вместо да харчат, намалявайки търсенето на стоки и услуги на компаниите. Работодателите реагират чрез съкращаване на работници, което повишава безработицата и допълнително намалява разходите, охлаждайки икономиката и облекчавайки натиска върху цените.Това са процесите от както свят светува.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                                Това е очеизвадно и най-добре е модерацията да заключат тази тема и дискусията да се премести в другата.
                                Повишение на цените близките 7-10 год. няма смисъл да се чака !!!
                                2007-а ,когато се пукна пирамидата бяха нужни 6 год, да се отчете ръст и то някакъв мижав,а сега положението е в пъти по-зле !
                                Така че повишение може да чака едва около 2030-2034 ! .....ако е останал някъв матрял де
                                Едно че вече няма икономически цикли , друго че ще се извърши подмяна на икономическата логика - от ръст , към устойчивост . За имотите няма бъдеще с цел извличане на печалба от последващи ръстове . Наемите в България също ще изчезнат - те и сега касаят много малка част от имотите с възможност за отдаване . Няма смисъл да се споменават .

                                Коментар

                                Working...
                                X