IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

    и, как са им цените, биват ли?
    по-скъпи от същите, които до вчера се опитваха да продадат, но на ш.з...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

      То в Бг милионер незначи "богат", защото с 1 млн вземаш 1 ап в сф и оставаш гладен.

      Думата "милионер" е измислена 30 те год в Сащ. 1 млн $ тогавашни пари сега се равняват на около 90 млн сегашни.
      Няма значение. Милионът си е милион.Тук сте все милионери,а за да има форумът представителна извадка от населението, трябва да се чува гласът и на широките народни маси. И аз съм техен представител.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

        То в Бг милионер незначи "богат", защото с 1 млн вземаш 1 ап в сф и оставаш гладен.

        Думата "милионер" е измислена 30 те год в Сащ. 1 млн $ тогавашни пари сега се равняват на около 90 млн сегашни.
        Бетърчо, сигурно не си лош човек, но си много неграмотен.

        Как го въртиш този бизнес за милиони, направо не знам

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

          Не, че я гледам тази справка, но ми прави впечатление, че напоследък доста зачестиха продажбите на апартаменти, които скоро са получили акт 16 и вече ги препродават или завърше до ключ или обзаведени т.е спекулативните продажби почнаха да излизат на пазара.
          и, как са им цените, биват ли?
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

            А, на трейшъна нал са гъзарИ, наели са некви с дръпнати очи дет говорят руски. Викам "кви сте вие ве уеййй" от Казахстан биле.
            ама ако искат да им потръгне бизнеса трябва женски да назначават
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

              Е аз пиша реални неща.Без кредит нямаше да съм направил нещата, които съм. Естествено в сравнение с форумните милионери това е нищо, но аз гледам от моята си камбанария и съм постигнал максималното според възможностите си.
              То в Бг милионер незначи "богат", защото с 1 млн вземаш 1 ап в сф и оставаш гладен.

              Думата "милионер" е измислена 30 те год в Сащ. 1 млн $ тогавашни пари сега се равняват на около 90 млн сегашни.
              Last edited by better; 11.07.2023, 17:19.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

                Това в коя държава
                Питай модераторица keep_calm, махнала е линка, там я пишеше държавата.
                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                  Наемаме непалци и филипинци да работят на морето? Колко пари получават? Пред ФАКТИ говори Александър Георгиев

                  бетерчо, почвай да учиш непалския, че поне една скумрия на скара да знаеш как да си поръчаш лятоска на трейшъна
                  А, на трейшъна нал са гъзарИ, наели са некви с дръпнати очи дет говорят руски. Викам "кви сте вие ве уеййй" от Казахстан биле.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                    230 000 евро стига цената на апартамент с две спални от средно висок и висок клас в София. За тристаен цените варират от 240 000 евро до 300 000 евро, а къща в затворен комплекс се продава от 320 000 евро до 450 000 евро. Малко по-скъпо се предлагат самостоятелните къщи от висок клас – над 486 000 евро това показва доклад на Colliers.

                    При наемите средният за двустаен апартамент е от 1000 до 1300 евро, а за тристаен от 1400 до 1700 евро. За цяла къща наемите са над 2150 евро, показват данни на компанията.
                    Това в коя държава

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                      230 000 евро стига цената на апартамент с две спални от средно висок и висок клас в София. За тристаен цените варират от 240 000 евро до 300 000 евро, а къща в затворен комплекс се продава от 320 000 евро до 450 000 евро. Малко по-скъпо се предлагат самостоятелните къщи от висок клас – над 486 000 евро това показва доклад на Colliers.

                      При наемите средният за двустаен апартамент е от 1000 до 1300 евро, а за тристаен от 1400 до 1700 евро. За цяла къща наемите са над 2150 евро, показват данни на компанията.
                      Пак зависи от района на имота. Иначе значи аз съм си добре с 500 лв наем хаха

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                        Неее...

                        https://www.imot.bg/9h3wr9

                        [ATTACH=CONFIG]n4089158[/ATTACH]
                        Не, че я гледам тази справка, но ми прави впечатление, че напоследък доста зачестиха продажбите на апартаменти, които скоро са получили акт 16 и вече ги препродават или завърше до ключ или обзаведени т.е спекулативните продажби почнаха да излизат на пазара.

                        Коментар


                        • Неее...

                          https://www.imot.bg/9h3wr9

                          Click image for larger version

Name:	Screenshot 2023-07-11 100414.JPG
Views:	1
Size:	47.5 КБ
ID:	4089158
                          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                          Коментар



                          • 230 000 евро стига цената на апартамент с две спални от средно висок и висок клас в София. За тристаен цените варират от 240 000 евро до 300 000 евро, а къща в затворен комплекс се продава от 320 000 евро до 450 000 евро. Малко по-скъпо се предлагат самостоятелните къщи от висок клас – над 486 000 евро това показва доклад на Colliers.

                            При наемите средният за двустаен апартамент е от 1000 до 1300 евро, а за тристаен от 1400 до 1700 евро. За цяла къща наемите са над 2150 евро, показват данни на компанията.
                            Last edited by keep_calm; 11.07.2023, 16:39.
                            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                            Коментар


                            • Как да (не) си купувате апартамент? | Умна и културна медия - Trio.bg

                              Покупката на имот е нещо, през което човек минава сравнитено рядко, ако изобщо му се случи. Много хора все още живеят с родителите си, други – в наследствените имоти, а когато се стигне до покупка, те са изправени пред един непознат за тях процес на търсене, огледи, вадене на документи и редица други приятни и неприятни изненади. В тази статия ще ви дам няколко идеи, какво ДА и какво да НЕ правите при покупка на имот, подкрепени с лични истории, защото те са най-ценното, което съм натрупал по време на всичките ми покупки и продажби.

                              Доста интересна и правдоподобна статия.
                              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                              Коментар


                              • Как се промениха цените на жилищата

                                Как се промениха цените на жилищата в най-търсените квартали ᐉ Новини от Fakti.bg - Имоти | ФАКТИ.БГ

                                Интересно защо на графиката не се вижда балон?

                                Click image for larger version

Name:	kak-se-promeniha-cenite-na-jilishtata-v-nai-tarsenite-kvartali-2.jpg
Views:	1
Size:	61.5 КБ
ID:	4089062
                                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                                Коментар

                                Working...
                                X