IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

    Обявите за имоти в София току що минаха ключовото ниво от 37 000 бройки
    Още миналата седмица минаха 37000, като бяха достигнали до почти 37200 броя. Напоследък не смогвам да прегледам всички нови обяви, които изкачат във филтрите, които съм задал.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от unimog Разгледай мнение
      Среброто както и златото не са мръднали от 3 години, доходност нулева -
      [ATTACH=CONFIG]n4095817[/ATTACH]
      Това показва и колко зле са като "инвеститори"
      плъшока със сребро и нова ипотека
      сссссааа със злато и нова ипотека

      И после космоса бил крив

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

        хахаха, в момента има 3ма кандидати които са инвеститори и чакат. ако стигна до тебе че и да ти плащам, значи положението е зле.

        благодаря за предложението. отговора е НЕ, нямам нужда от твоите услуги.
        така ли се отказва на топ брокер на ни
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

          Искам оферта колко ще ми платиш ако ти намеря инвеститор ?
          Искам РЗП,състояние ,локация ,и данни за собствеността и на земята и на сградата
          хахаха, в момента има 3ма кандидати които са инвеститори и чакат. ако стигна до тебе че и да ти плащам, значи положението е зле.

          благодаря за предложението. отговора е НЕ, нямам нужда от твоите услуги.
          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

          Коментар


          • Първоначално изпратено от unimog Разгледай мнение
            Специалнен поздрав за собствениците на едностайни в Младост 3

            [ATTACH=CONFIG]n4095822[/ATTACH]
            Обявите за имоти в София току що минаха ключовото ниво от 37 000 бройки

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

              Не се подигравам със крупни инвеститори. Опазил ме бог!

              пп. Имам чувството, че с маминия проявявате нездрав интерес към Банско, нещо във връзка проекта ви за дигитални номади ли е?
              Искам оферта колко ще ми платиш ако ти намеря инвеститор ?
              Искам РЗП,състояние ,локация ,и данни за собствеността и на земята и на сградата

              Коментар


              • В условията на запазващ се висок приток на привлечени средства, значителна ликвидност и силна конкуренция в банковия сектор степента от пренасяне на ефектите от затягането на паричната политика на ЕЦБ върху лихвените проценти по депозитите и кредитите в България се запази относително слаба, особено в сектора на домакинствата. Същевременно предприетите от БНБ повишения на ставката на задължителните минимални резерви (ЗМР) за привлечените средства от нерезиденти до 10%, считано от 1 юни 2023 г., и до 12% за привлечените средства от резиденти и от нерезиденти, считано от 1 юли 2023 г., се очаква да допринесат за по-бързото пренасяне на промените в паричната политика на ЕЦБ към българската икономика, като по-съществена възходяща динамика на лихвените проценти се очаква през втората половина на 2023 г. и през първата половина на 2024 г. След достигане на най-високите стойности през 2024 г., до края на прогнозния период очакваме лихвените проценти по депозитите и кредитите да се задържат близо до вече достигнатите по-високи нива

                Годишният растеж на депозитите на частния сектор се очаква да се забави, но да остане сравнително висок през прогнозния хоризонт, за което основен принос ще имат прогнозираното повишение на лихвените проценти по депозитите и продължаващото нарастване на заплатите. Годишният растеж на кредита за неправителствения сектор се очаква да се забави до 6.4% в края на 2023 г. и допълнително до 4.2% в края на 2024 г. в резултат на намаления кредитен капацитет на банките след предприетата мярка за повишаване на ставката на ЗМР, както и на прогнозираните по-високи лихвени проценти по кредитите, забавяща се инфлация и сравнително слаба инвестиционна активност. Освен това за прогнозираното забавяне на кредита за нефинансовите предприятия ще продължи да допринася и очакваното намаление на търсенето на банков ресурс за оборотни средства и запаси. Известно ускоряване на годишния темп на нарастване на кредита се очаква през 2025 г., подкрепено от прогнозирания по-висок икономически растеж в страната.

                https://bnb.bg/bnbweb/groups/public/...2023_02_bg.pdf

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                  Нищо подигравай се ,само един въпрос имам към теб ?
                  Таози имотен бум беше не малко зверски от предишния ,може ли да ми отговориш какво направи с предишната ти гробница в Банско сега когато пак имаше опции да излезеш от нея или да я развртиш с инвеститори ?
                  Или толкова си нагълтал тиня в блатото там че и 20 имотни истерии да дойдат излизане няма ?
                  Не се подигравам със крупни инвеститори. Опазил ме бог!

                  пп. Имам чувството, че с маминия проявявате нездрав интерес към Банско, нещо във връзка проекта ви за дигитални номади ли е?
                  Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                  Коментар


                  • Тук да гледа някой, не се занимавайте с Рбнб-то
                    36 min USD New Home Sales (MoM) (Jun) -0.7% 12.2%
                    36 min USD New Home Sales (Jun) 725K 763K

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
                      Как ще се отрази на пазара на наеми и на инвестиционния пазар идеята Airbnb да се върне в първоначалния си вариант, а именно да се отдава под наем свободна стая в обитаемо от собственика жилище?

                      https://fakti.bg/imoti/802248-sobstv...atelna-pozicia

                      BAsi, якото, това го чаках отдавна!!!! Части отдавам, част си владея!!!! Тово е най-яката новина за имотите, въплеки цялато помия дето бълват смъквачите
                      Новината че се обмисля Airbnb да се върне в първоначалния си вид, а именно собственикът да отдава под наем свободна стая в собственото си жилище, също ще допринесе за промяна на пазара. Тя обаче няма да е съществена, смятат анализатори.

                      Коментар


                      • Как ще се отрази на пазара на наеми и на инвестиционния пазар идеята Airbnb да се върне в първоначалния си вариант, а именно да се отдава под наем свободна стая в обитаемо от собственика жилище?

                        https://fakti.bg/imoti/802248-sobstv...atelna-pozicia

                        BAsi, якото, това го чаках отдавна!!!! Части отдавам, част си владея!!!! Тово е най-яката новина за имотите, въпреки цялата помия дето бълват смъквачите
                        Last edited by Bailor; 26.07.2023, 16:40.

                        Коментар


                        • Специалнен поздрав за собствениците на едностайни в Младост 3

                          Click image for larger version

Name:	11.JPG
Views:	1
Size:	47.8 КБ
ID:	4095822

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                            След среброто,плъшока ще трябва да продава и колата,иначе банката няма да го чака !
                            Ножа и отива в коша.
                            Не знам как това момче е взело ипотека 2022.Акъл имат ли тея главанаци ? И после защо цял живот Чси-та го гонели.Еми сещай се
                            Среброто както и златото не са мръднали от 3 години, доходност нулева -
                            Click image for larger version

Name:	11.JPG
Views:	1
Size:	27.4 КБ
ID:	4095817

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982
                              Ми обади се и сам разбери как се инвестира и колко трябва да се вкарат ,то това не като да си продаваш сребърните монети по форумите
                              След среброто,плъшока ще трябва да продава и колата,иначе банката няма да го чака !
                              Ножа и отива в коша.
                              Не знам как това момче е взело ипотека 2022.Акъл имат ли тея главанаци ? И после защо цял живот Чси-та го гонели.Еми сещай се

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение
                                А бе на никакво дъно не съм купил бре .Ай погледни графиката и тогава пиши врели некипели.Имам чувство че някой ти плаща на пост.100 поста на ден само глупости.
                                Това им е стара тактика на брокеразчетата.Повтарят някаква лъжа хиляди пъти за да я изкарат истина.
                                Бутай в тоалетната(игнора) и не се коси .Пазара ще ги смаже тях.Я оцелеят един двама,я не

                                Коментар

                                Working...
                                X