IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

    Лордиевич, днес беше доста комичен ден. Мен тези клоуни начело с елджон ме изкараха брокер който качва обяви да вдигал средната цена.
    И аз трудно асимилирам това и акъла не ми го побира, как инвеститори в по няколко имота, ги превръщат в брокери в техните болни мисли? Явно така по-лесно си обясняват враждебната действителност на света около тях и по леко се живее, като си обясняват този свят с нещо независещо от собствените им усилия за подобряване на битието им.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

      А наемът в Докторска вече е минимум хиляда евра. С помощите се свърши.
      За двустаен, нали ?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от unimog Разгледай мнение

        Резултат от Вашето търсене на:
        Вид имот: 2-СТАЕН,
        Местоположение: град София

        Особености: Тухла
        Да не се показват обяви, докладвани за проблем,

        Средна цена на имотите в извадката: 133827 euro
        Средна цена на кв.м: 1900 euro.
        А наемът в Докторска вече е минимум хиляда евра. С помощите се свърши.
        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

        Коментар


        • Току що предавам случка от днес: Наемателите на Левчо (оригиналния) им се наложило да се приберат скоропостижно във Франция. Живели няколко дни в апарта в докторската. Сега той си прибира 2 депозита + 2 наемa...минали са вече. Левчо казва: "следващия молла" , НО наема от 850 евро отива на 1000 минимум, но вече с 3 наема депозит. Такъв е живота. Опичайте си акъла наематели!
          Last edited by bulgarian lev; 13.07.2023, 22:54.
          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

            Зависи какво гледаш, при маломерките от които се итересувам хубавите обяви( добро съотношение цена- качество) освен че са малко, но изчезват буквално за 2-3 дни.
            И аз , Дюри и Купата ПРЕДУПРЕЖДАВАХМЕ, че тези имоти първи ще се скрият под дюшека с нотариалните актове барабар. Сума понижители не вярваха и се подиграваха. Ето на, факт

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

              Лордиевич, днес беше доста комичен ден. Мен тези клоуни начело с елджон ме изкараха брокер който качва обяви да вдигал средната цена. Можеш ли да си представиш докъде им стигна фантазията? Така само лафовете на ратко са ме карали да се превивам от смях. Ти само изчакай накавръковия бенчмарк да мине 1900 и гледай сеир, то ще са къчове, то ще е цвилене....

              къде е оня клоун дето обещаваше промоции от 1ви януари 2022ра? Къде е?
              Изпокриха се, като хлебарки на светната ламБа. Мен ми е интересен бацевия ников наследник, който проклина цените за идната седмица AMG. Много весел абонат.
              Бенчмаркът Кавръков, безмилостно катери, хората и строителите не си даряват имотите на ниски цени, а плужеците реват, като карпатски мечки, но не се вижда спасение за тях на хоризонта. Кой от тях ще посрещне безимотен 40, кой 50, а някои дори и на 60. Изчака им се чакалото на някои...а ти колко пъти ги предупреждаваше и съветваше за 2029г. Сега смешно ли им е а? Спомням си, че още 2017г. им пишеше за 2029г., когато се прибирах от Созопол.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                Къде се скри Трайчо манекена, който неистово се радваше на спад до 1807? Не съм срещал държавен слуга да се радва на намаляващо национално богатство към, което спадат НИ. Айде другите четници им влизам в положението, те са извън системите, осигурителна, здравна, само в социалната дишат и най-вече издишат.
                Лордиевич, днес беше доста комичен ден. Мен тези клоуни начело с елджон ме изкараха брокер който качва обяви да вдигал средната цена. Можеш ли да си представиш докъде им стигна фантазията? Така само лафовете на ратко са ме карали да се превивам от смях. Ти само изчакай накавръковия бенчмарк да мине 1900 и гледай сеир, то ще са къчове, то ще е цвилене....

                къде е оня клоун дето обещаваше промоции от 1ви януари 2022ра? Къде е?
                Last edited by bulgarian lev; 13.07.2023, 22:14.
                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                  Оня ден влезнах да гледам ,обяви видях дето седят и се въртят от 12 месеца ,за София казвам...
                  Зависи какво гледаш, при маломерките от които се итересувам хубавите обяви( добро съотношение цена- качество) освен че са малко, но изчезват буквално за 2-3 дни.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                    Вече?! УжасТ!!!
                    Къде се скри Трайчо манекена, който неистово се радваше на спад до 1807? Не съм срещал държавен слуга да се радва на намаляващо национално богатство към, което спадат НИ. Айде другите четници им влизам в положението, те са извън системите, осигурителна, здравна, само в социалната дишат и най-вече издишат.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                      вероятно ще се мине първо през първото, а едва след това като се сговнят нещата качествено и през втория сценарий с ново печатане
                      ако човек запази разсъдка си може да действа между първо и второ действие и да извлече максимума.
                      Да си пожелаем да сме от хората, които ще вземат максимума. При мен е почти изключено, но който може да изкара дивиденти, супер.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                        Да се извиня, че си имам виждане?
                        Ти нещо?

                        ако много го закъсаме с Кольо ще вземем по 250кв за 100К ойро в банско и ще станем дигитални номади.

                        хахахахахахаахаха Ти ме развесели Твоите шеги взеха да стават като тези на Ратко. Моите почитания за зазиждането на кольо.

                        В момента в който кольо купи в Банско и стане дигитален номад, аз ще се подложа на операция по отрязване на тестисите. Ето написах го черно на бяло. Това е все едно джони да ми изпрати частна данъчна ревизия. (не водопроводчик за смяна на водомер)
                        Last edited by bulgarian lev; 13.07.2023, 21:48.
                        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                          Не е ли по-добре да събереш кураж и да се извиниш на кольо и останалите понижители, вместо да задаваш тъпи въпроси?
                          Да се извиня, че си имам виждане?
                          Ти нещо?

                          ако много го закъсаме с Кольо ще вземем по 250кв за 100К ойро в банско и ще станем дигитални номади.


                          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                          Коментар


                          • Клуб на брокерите на имоти
                            Last edited by unimog; 13.07.2023, 21:19.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                              защо пишеш за себе си в трето лице?
                              Не е ли по-добре да събереш кураж и да се извиниш на кольо и останалите понижители, вместо да задаваш тъпи въпроси?

                              ПП. Оценявам факта, че зазида кольо в деЦката. Той вече е бита карта. Моите почитания Берти.
                              Last edited by bulgarian lev; 13.07.2023, 21:18.
                              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от unimog Разгледай мнение

                                Резултат от Вашето търсене на:
                                Вид имот: 2-СТАЕН,
                                Местоположение: град София

                                Особености: Тухла
                                Да не се показват обяви, докладвани за проблем,

                                Средна цена на имотите в извадката: 133827 euro
                                Средна цена на кв.м: 1900 euro.
                                Вече?! УжасТ!!!
                                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                                Коментар

                                Working...
                                X