IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

    Да се извиня, че си имам виждане?
    Ти нещо?

    ако много го закъсаме с Кольо ще вземем по 250кв за 100К ойро в банско и ще станем дигитални номади.

    хахахахахахаахаха Ти ме развесели Твоите шеги взеха да стават като тези на Ратко. Моите почитания за зазиждането на кольо.

    В момента в който кольо купи в Банско и стане дигитален номад, аз ще се подложа на операция по отрязване на тестисите. Ето написах го черно на бяло. Това е все едно джони да ми изпрати частна данъчна ревизия. (не водопроводчик за смяна на водомер)
    Last edited by bulgarian lev; 13.07.2023, 21:48.
    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

      Не е ли по-добре да събереш кураж и да се извиниш на кольо и останалите понижители, вместо да задаваш тъпи въпроси?
      Да се извиня, че си имам виждане?
      Ти нещо?

      ако много го закъсаме с Кольо ще вземем по 250кв за 100К ойро в банско и ще станем дигитални номади.


      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

      Коментар


      • Клуб на брокерите на имоти
        Last edited by unimog; 13.07.2023, 21:19.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

          защо пишеш за себе си в трето лице?
          Не е ли по-добре да събереш кураж и да се извиниш на кольо и останалите понижители, вместо да задаваш тъпи въпроси?

          ПП. Оценявам факта, че зазида кольо в деЦката. Той вече е бита карта. Моите почитания Берти.
          Last edited by bulgarian lev; 13.07.2023, 21:18.
          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

          Коментар


          • Първоначално изпратено от unimog Разгледай мнение

            Резултат от Вашето търсене на:
            Вид имот: 2-СТАЕН,
            Местоположение: град София

            Особености: Тухла
            Да не се показват обяви, докладвани за проблем,

            Средна цена на имотите в извадката: 133827 euro
            Средна цена на кв.м: 1900 euro.
            Вече?! УжасТ!!!
            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

            Коментар


            • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение
              Звучи логично. И Кавръков така смята. Аз съм на другото мнение.
              вероятно ще се мине първо през първото, а едва след това като се сговнят нещата качествено и през втория сценарий с ново печатане
              ако човек запази разсъдка си може да действа между първо и второ действие и да извлече максимума.
              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

              Коментар


              • 11:30 USD 4-Week Bill Auction 5.210% 5.150%
                11:30 USD 8-Week Bill Auction 5.230% 5.200%
                13:00 USD 30-Year Bond Auction 3.910% 3.908%

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                  Идната седмица накавръковия бенчмарк ще премине 1900. Нормалната реакция на понижителите ще е да поцвилят и да похвърлят къчове.
                  После ще се поуспокоят и ще приемат горчивия хап.

                  Днес се стигна дотам, че обвиниха Купата, той качвал фалшиви обяви за да качвал средната цена. А Купата е само вестоносец. Но така е било винаги, вестоносеца го е отнасял. Това обаче не е важно, важното е, че Негово Величество пазара, ще сложи всеки на мястото му, като за някои това ще означава само едно...
                  GAME OVER!
                  защо пишеш за себе си в трето лице?
                  това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                    Идната седмица накавръковия бенчмарк ще премине 1900. Нормалната реакция на понижителите ще е да поцвилят и да похвърлят къчове.
                    После ще се поуспокоят и ще приемат горчивия хап.

                    Днес се стигна дотам, че обвиниха Купата, той качвал фалшиви обяви за да качвал средната цена. А Купата е само вестоносец. Но така е било винаги, вестоносеца го е отнасял. Това обаче не е важно, важното е, че Негово Величество пазара, ще сложи всеки на мястото му, като за някои това ще означава само едно...
                    GAME OVER!
                    Резултат от Вашето търсене на:
                    Вид имот: 2-СТАЕН,
                    Местоположение: град София

                    Особености: Тухла
                    Да не се показват обяви, докладвани за проблем,

                    Средна цена на имотите в извадката: 133827 euro
                    Средна цена на кв.м: 1900 euro.

                    Коментар


                    • Идната седмица накавръковия бенчмарк ще премине 1900. Нормалната реакция на понижителите ще е да поцвилят и да похвърлят къчове.
                      После ще се поуспокоят и ще приемат горчивия хап.

                      Днес (5 евро преди психологическата бариера) се стигна дотам, че обвиниха Купата, той качвал фалшиви обяви за да качвал средната цена. А Купата е само вестоносец. Но така е било винаги, вестоносеца го е отнасял. Това обаче не е важно, важното е, че Негово Величество пазара, ще сложи всеки на мястото му, като за някои това ще означава само едно...
                      GAME OVER!
                      Last edited by bulgarian lev; 13.07.2023, 21:07.
                      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                        Сега прочетох ппредните неколко поста и дискусия.....явно има предистория нещо от рода че Купата те е подвел, че спада ще бъде 2039 / пу това си е моята година/, а той отива към 2049 и ти си се разсърдил...
                        Обаче нещо ме гложди ако приемем че пишеш истината , а не е въздух...та Немците знаят ли какви ги вършиш ? И ако да за това ли са те наели ? И последно пишеш много пъти, че ние хората в България сме ного изостанали и всичко при теб и Немция е идеално ., подредено без корупция има власт и т.н. и че ти си си намерил мястото там....и в същото време пращаш държавна институция да тормози някой / ТИ я пращаш/ , че ще има и продъжение.....
                        Към подобно поведение ли трябва да се стремим и да се научим да правим , за да може България да настигне Германия ?

                        ПП Данъчните ще фанат Купата за ските - без да сме се срещали лично нали не се съмняваш , че всеки , лев, гулден Швейцарски франк и евро в последните 30-ина години които е изкарал са законни....
                        ПП2 Уж си умен успял, живял 20 години в Германия, обиколил половината свят ..., мразиш баща си..., а ДС–то ти е в кръвта.... За да се оправи страната ни трябва лустрация до правнуци за всеки свързан с ДС по някакъв начин....
                        Така, така. Гледам сте се навързали като черва. Няма лошо. Да, съмнявам се и то сериозно. Въпросният индивид се държи изключително нагло. Подобно поведение няма как да идва от почтен човек - не го е показал досега в нито един от коментарите си.

                        Коментар


                        • Булана, ковьори и соц. радиатор – мечтаният дом в центъра на Бургас за 342 хил.лева

                          https://www.flagman.bg/article/297939

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение
                            По темата- в момента цените в София( другите пазари в момента не ги следя) са в застой, имам чувството че всеки се оглежда и ослушва накъде ще тръгнат нещата. Лошо, че поради тази причина читави обяви особено тези които ме интересуват почти няма.
                            За това в червеното ви писахме десетки пъти с Дюри, песимиста, Купата и Лорда. Добре, че поне ти като понижител вече го разбра и сподели с колегите.
                            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                              това е пораженчески начин на мислене

                              възможности винаги има
                              Мисля, че е редно да се извиниш на кольо с думата: СЪЖАЛЯВАМ

                              Няма как да го успокоиш. Просто му се извини, той ще те разбере и ще ти прости.
                              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                                В ситуацията в която сме в момента,а именно свиване на балансите на централните банки , 95% първия вариант
                                Звучи логично. И Кавръков така смята. Аз съм на другото мнение.

                                Коментар

                                Working...
                                X