IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982
    Ми обади се и сам разбери как се инвестира и колко трябва да се вкарат ,то това не като да си продаваш сребърните монети по форумите
    След среброто,плъшока ще трябва да продава и колата,иначе банката няма да го чака !
    Ножа и отива в коша.
    Не знам как това момче е взело ипотека 2022.Акъл имат ли тея главанаци ? И после защо цял живот Чси-та го гонели.Еми сещай се

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение
      А бе на никакво дъно не съм купил бре .Ай погледни графиката и тогава пиши врели некипели.Имам чувство че някой ти плаща на пост.100 поста на ден само глупости.
      Това им е стара тактика на брокеразчетата.Повтарят някаква лъжа хиляди пъти за да я изкарат истина.
      Бутай в тоалетната(игнора) и не се коси .Пазара ще ги смаже тях.Я оцелеят един двама,я не

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

        е ти нямаш ли ги??
        секретарката ти поне 20 пъти е писал, че имаш 100+ и тн

        всъщност, ти колко вкара в облигации
        50к поне трябва да има нали,
        че не си заслужава писането дето изписа за тях
        Колкото толкова ,на теб точно отчет да давам ?
        Объркал си се

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

          Браво на Радев ако го може.
          Това не променя нещата СП500 е 60% нагоре за 5 години, за да е Радев повече / той е купил на дъно от някой който е продал на дъното/ то други не са имали този късмет. И точно така , късмет е защото всички са чували за дъна и върхове, ама повечето не ги целят....
          Там е въпроса нямам нужда от ликвидност във вида да продам една врата, на година ми идва ликвидност за много повече от една врата.
          Освен това Радев , ако не се лъжа беше бивш данъчен.... е аз не съм и например не знам как да си декларирам ЕТФ , ако въобще може.....и Джони не знае след купища проучвания дори и въпроси към НАП....
          А бе на никакво дъно не съм купил бре .Ай погледни графиката и тогава пиши врели некипели.Имам чувство че някой ти плаща на пост.100 поста на ден само глупости.

          Коментар


          • 08:00 USD Building Permits (MoM) -3.7% -3.7% 5.6%
            08:00 USD Building Permits 1.441M 1.440M 1.496M

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

              Това дето си пуснал е повече за сметка на инвестиралите в неща, които са под 60%. Иначе знам , че във форума всички печелят на макс...Нема такива дето да губят :-)
              За другото си прав...нема 2 мнения....при положение, че посредника не се гътне неочаквано:-)
              Даже има и инвестирали на минус 100%. Аз със тях ли да се меря.Ако не играеш на ливъридж и имаш дъверсификация е невъзможно да загубиш в дългосрочен план.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

                Радев знае добре ,защото живееше под наем на Янко Сакъзов 2002-2003 година
                и що си развали рахата?
                баш кога взе да става изгодно да се живее под наем
                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                  Е хайде сега, диверсификация трябва да има, 1бр. златна монета, ДЦК за 5хил. лв, нови тапети (на мечета и зайчета 500лв) и тн...
                  Нищо подигравай се ,само един въпрос имам към теб ?
                  Таози имотен бум беше не малко зверски от предишния ,може ли да ми отговориш какво направи с предишната ти гробница в Банско сега когато пак имаше опции да излезеш от нея или да я развртиш с инвеститори ?
                  Или толкова си нагълтал тиня в блатото там че и 20 имотни истерии да дойдат излизане няма ?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                    Е хайде сега, диверсификация трябва да има, 1бр. златна монета, ДЦК за 5хил. лв, нови тапети (на мечета и зайчета 500лв) и тн...
                    тапетите не ги брой
                    тях ги е избил от парното тоя сезон
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                      айде сега
                      радев ли знае по-добре или ти !?
                      Радев знае добре ,защото живееше под наем на Янко Сакъзов 2002-2003 година

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                        е ти нямаш ли ги??
                        секретарката ти поне 20 пъти е писал, че имаш 100+ и тн

                        всъщност, ти колко вкара в облигации
                        50к поне трябва да има нали,
                        че не си заслужава писането дето изписа за тях
                        Е хайде сега, диверсификация трябва да има, 1бр. златна монета, ДЦК за 5хил. лв, нови тапети (на мечета и зайчета 500лв) и тн...
                        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Vaako Разгледай мнение
                          Да върнем темата към моментното състояние на пазара. Говоря за Пловдив и за личен опит. Не съм инвеститор, нито рентиер. През 2021 купих двустаен в Пловдив в малка кооперация, която беше на тъмно зелено.Януари тази година взех акт 16 . Докато го завърших миналия месец, всеки ден идваха сумати брокери за огледи, някои апартаменти се препродадоха с печалба. От май месец всичко изведнъж спря, няма никакви огледи. Само табелите за продажба висят на някои балкони.
                          На село е така.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                            е ти нямаш ли ги??
                            секретарката ти поне 20 пъти е писал, че имаш 100+ и тн

                            всъщност, ти колко вкара в облигации
                            50к поне трябва да има нали,
                            че не си заслужава писането дето изписа за тях
                            Какви 50к с това заешко сърце, максимум 5.

                            И той като Петърчо няма пари и нерви за по-големи инвестиции

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                              Колега, ама и с това ли сте наясно ?! Ей нема тайни за вас....
                              дори ако Радев е сложил там кеш преди 5 години / а той не е , беше друго място преди/ пак имотите ми са повече на плюс.
                              А защо ми е ликвидност, след като дори и в момента съм в голяма ликвидност без да искам това , която не мога да изхарча сигурно 10 години....
                              Кеша постоянно тече Берти
                              Знам тука са само мелеонери с много кеш.Ако сте предсатавителна извадка за населението в БГзначи сме на 2ро място по богатство след Монако.

                              Иначе Радев е купил март 2019. Засега няма 5 години.Ако не ввяраваш превърти темата и ще видиш че тогава съм го казал.Даже навивах Лева и Кавръка и те да скочат.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                                Сега сме 26 Юли - след 63-67 дни ми е падежа ?
                                Сам си призна че си нямаш и хал хабер от облигации ,както на мен ми даваш акъли да чета книжки па вземи първо виж какви са нещата и после давай акъли ,да не говорим че за облигациите трябва да имаш не пари ,а много пари минимум 100 000 евра за да си струва да купуваш ДЦК ,та
                                е ти нямаш ли ги??
                                секретарката ти поне 20 пъти е писал, че имаш 100+ и тн

                                всъщност, ти колко вкара в облигации
                                50к поне трябва да има нали,
                                че не си заслужава писането дето изписа за тях
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X