IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Какво става сривльовци, сринахте ли ги тези пусти имоти. Аз се качих до Котешки чал и сега сядам да видя какви сте ги творили. Виждам разбирачите са само тези които са единствено с наследствени или семейни имоти. Как пък не се намери един рутач със собственозакупен имот, освен радев с панелната боксониера в Дружба.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

      Те наскоро им направиха някакви улици в мансатирските, прахоляк, няма детски градини, няма зеленина......ама банския инвеститор взима хиляди евра наеми от там
      Сигурно става въпрос за луксозните сгради на бул. България. Там със сигурност цените са високи.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

        Ако имам късмет да ти покажа къщата и цената след това съм сигурен че ще ме черпиш един rib eye стек и ботъл вино където ти кажеш.
        то ти трябва да черпиш, но хайде

        дано не си я взел много тънко, защото другият таралеж ще се подтисне, че имотът му струва колкото етаж в Карлово
        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

          двата хубави ги взе преди това - там му е голямата стойност
          нивите ги взе когато можа - там има доход от рента
          магазинчетно не е жилищно - там е добре, че има наемче , а може и гараж да го направи ако му писне.
          купи едно малко мисля 2017-18, но това не отменя горните му постижения.

          за плевен - там е на зелено и съответно има дискаунт
          за морето - мерак му е и там вече цената не е фактор.

          гледам да съм обективен
          Ако имам късмет да ти покажа къщата и цената след това съм сигурен че ще ме черпиш един rib eye стек и ботъл вино където ти кажеш.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от AMG2023

            Баси фантазьора ахаха не мога с тея побъркани брокери
            Нема лошо, наема ми капе и в двата случая. За теб AMG е само никнейм и мечта, а аз имам 2 броя на по 5 години в гаража. Не е честно! Вземи стани и ти брокер да замогнеш.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ivanvg93 Разгледай мнение

              Не разбираш концепцията, затова и сметките са ти криви. Изключително рядко (направо никога) имотите са първото начинание, с което някой си прави парите. Тухлата е последствие на успех от предишна професия или бизнес. Рано или късно всичко свършва в тухла както тук, така и на запад. Докато моите връстници се шляеха, аз си скъсвах дупарата от работа. Няма събота, няма неделя, няма празник. Впоследствие създадох успешен ИТ бизнес преди 8 години, който и днес на месец ми носи чист доход колкото 2-3 средни годишни заплати в София. Не очаквам да ме разбереш защо тегля кредити и бутам в тухла като имам такъв ресурс. Нито съм дошъл тук да те обучавам или да ти се хваля. Започнах да чета форума преди години, защото с това си проветрявам главата вместо като зомби да скролвам фейсбук, инстаграм и подобните. Липсва ми Вълчо и лирическите му творби.

              Тухлата ми се превърна във втора работа и не мога да ти опиша с какъв кеф го правя. Да си погледна обявите, да звънна, да отида на оглед, да се попазаря, после да го стегна, да го отдам на готини хора. Във всяка една стъпка има огромен майсторлък, което прави разликата в сметката. Едно е сигурно -- от деЦката сметката НИКОГА не излиза.
              Из повестта на Елин Пелин -Разкази под шипковия храст

              Коментар


              • Първоначално изпратено от AMG2023

                Баси фантазьора ахаха не мога с тея побъркани брокери


                Тъкмо се връщам от погребението на Алексей, имаше двама мои далечни познати близнаци там, които се оказа че са инвестирали в цяла сграда в ливадите. Казват - груба грешка, ако тръгнат да продават дори сега на надутите цени, пак ще са на загуба, няма казват такъв отлив от наематели, а разходите по поддръжка много....Постоянно има празни имоти, които не могат да се отдадат с месеци. Хората покрай ковида се върнали по родните си градове и много малко мислят да се връщат в София.
                Last edited by RUBLA; 24.08.2023, 16:50. Причина: Спазвайте добрия тон!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

                  Да,6000. 2014-15 в началото минаха сделките на два Софийски апарта. 2017 взех гаража магазин, 2018 ателието студио в Сф, а 2021 и 2022 земята в Лудогорието и двата Плевенски апарта. Сега вземам къщето - в Понеделник.
                  Я виж Берти си е водил чинно записки, всичко помни без грешка!
                  не си водя записки, но смислените неща имам навика да ги помня

                  това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

                    Как така доктора е уцели правилният момент като повечето имоти ги купи след 2017-та???

                    Да не би да искаш да кажеш че си сбъркал в прогнозите си ???
                    Да,6000. 2014-15 в началото минаха сделките на два Софийски апарта. 2017 взех гаража магазин, 2018 ателието студио в Сф, а 2021 и 2022 земята в Лудогорието и двата Плевенски апарта. Сега вземам къщето - в Понеделник.
                    Я виж Берти си е водил чинно записки, всичко помни без грешка!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

                      Това да не е в Париж бе?Mанастирките и висок сегмент.Несъвместими неща.То там няма улици бре.От село до Манастиските за колко минути стигаш?
                      Те наскоро им направиха някакви улици в мансатирските, прахоляк, няма детски градини, няма зеленина......ама банския инвеститор взима хиляди евра наеми от там
                      Last edited by mitko2848; 24.08.2023, 14:46.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                        Ванката е българският Киосаки, но е добре да се знае в крайна сметка на киосакито откъде са му парите (от книги и семинари)
                        Тонкин и неговите лъвчета са същите 'имотни нинджи'. Купи ремонтирай отдай рефинансирай и тая мантра яката работа.
                        Всичко това върви перфектно докато се качва пазара (айде да не кажа надува балона)... после ако е с много голяма кредитна експозиция...нещата стават сложни.
                        Не разбираш концепцията, затова и сметките са ти криви. Изключително рядко (направо никога) имотите са първото начинание, с което някой си прави парите. Тухлата е последствие на успех от предишна професия или бизнес. Рано или късно всичко свършва в тухла както тук, така и на запад. Докато моите връстници се шляеха, аз си скъсвах дупарата от работа. Няма събота, няма неделя, няма празник. Впоследствие създадох успешен ИТ бизнес преди 8 години, който и днес на месец ми носи чист доход колкото 2-3 средни годишни заплати в София. Не очаквам да ме разбереш защо тегля кредити и бутам в тухла като имам такъв ресурс. Нито съм дошъл тук да те обучавам или да ти се хваля. Започнах да чета форума преди години, защото с това си проветрявам главата вместо като зомби да скролвам фейсбук, инстаграм и подобните. Липсва ми Вълчо и лирическите му творби.

                        Тухлата ми се превърна във втора работа и не мога да ти опиша с какъв кеф го правя. Да си погледна обявите, да звънна, да отида на оглед, да се попазаря, после да го стегна, да го отдам на готини хора. Във всяка една стъпка има огромен майсторлък, което прави разликата в сметката. Едно е сигурно -- от деЦката сметката НИКОГА не излиза.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                          за мен пукането на балона трябваше да е 2020-та, но едно е какво предполагаме, а друго какво се случва
                          това не отменя сметката - кое е изгодно и кое не.
                          всеки си има нива

                          иначе генерално за презастрояване и демография... има време.
                          Айде да го разтегнем до 2020-та в крайна сметка сбърка ли за имотите или не сбърка

                          Кажи го един път и да се приключва

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ejonny2376

                            И какво сега, оказва се че в София нямаш и гараж даже, камо ли нещо друго. Ти си по-малоимотен и от Кавръка, и от всички. А раздаваш акъли тук - живеейки в къща без канализация и път. Прав е Бертрам да ти се подиграва, ти си най-жалкият антиинвеститор в имоти.
                            на никой не се подигравам - просто човек е добре да си 'отиграва' очакванията.
                            като чакаш яху купуваш, а ако нямаш капитал взимаш кредит и пак купуваш, а после мажеш филията от двете страни
                            като чакаш мяу си седиш на ръцете или правиш някакви защитни инвестиции... не е толкова сложно
                            Last edited by bertram; 24.08.2023, 10:06.
                            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение
                              Обаче тотала е само на калкулаторчето, нали?
                              Ако ти се наложи да кешираш някой от горните к.....и ще бъдеш крайно фрустриран!
                              Какво му обясняваш, смята виртуална по някакви фантасамгорични цени

                              Ако почне да продава обаче и види буквално нулевия интерес към заразно нехигиеничните му обори,ще разбере колко много е грешал в сметките
                              Цени на който в момента може да направи сделка са МИНУС 20% от офертните в най-добрия случай
                              Така ,че още тук сметките му излизат криви
                              И това е сега ,август 2023 ,преди голямото лискане
                              За след това може и да е вътрешна гума ТОТАЛ
                              Няма гаранция за нищо
                              Особедно в БГ
                              Last edited by RUBLA; 24.08.2023, 10:08. Причина: Спазвайте добрия тон!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

                                Ако беше обективен още преди години трябваше да си признаеш че си сбъркал относно имотите и да се е приключило

                                Кавръка излезна мъжкар и каза сбърках ти не си признаваш

                                Айде почвай обясняваш как ни съжаляваш ясно е че аргументи знаем че нямаш
                                за мен пукането на балона трябваше да е 2020-та, но едно е какво предполагаме, а друго какво се случва
                                това не отменя сметката - кое е изгодно и кое не.
                                всеки си има нива

                                иначе генерално за презастрояване и демография... има време.
                                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                                Коментар

                                Working...
                                X