IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Нагел от ЕЦБ: Твърде рано е да обмисляме пауза в затягането на паричната политика !!

    УЖАСТ !! ДАЖЕ И ПАУЗА НЯМА ДА ИМА ,НАДЕЖДИТЕ ЗАМИНАХА В КАНАЛА !!

    Колегата му Борис Вуйчич също каза, че решението му зависи от предстоящите данни

    Един от членовете на управителния съвет на Европейската централна банка (ЕЦБ) – Йоахим Нагел, заяви, че не е убеден, че инфлацията е под достатъчен контрол, така че да се спре повишението на основните лихви, а решението му зависи от допълнителни данни през следващите седмици.

    „За мен е твърде рано да мислим за пауза“, каза ръководителят на германската централна банка Бундесбанк пред Bloomberg TV в Джаксън Хоул в четвъртък, добавяйки, че ще изчака допълнителни данни, преди да вземе решение. „Не трябва да забравяме, че инфлацията все още е около 5%. Това е твърде високо. Целта ни е 2%. Затова имаме да изминем още път“.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от unimog Разгледай мнение
      Бългapия е c нaй-гoлям жилищeн фoнд нa глaвa oт нaceлeниeтo в Европа
      Заключението ,много обори,малко матрял !
      Или огромен излишък на някаква нискокачествена стока,за която няма достатъчно купувачи....
      Last edited by petrg5s; 25.08.2023, 11:43.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Chio Разгледай мнение

        Само с лифт, уредени и чисти хижи ще има туристи. В сегашното положение е бих отишъл в района на Априлци, губене на време е.
        Ами не е и нужно да идваш. Щом не можеш да повървиш 2-3 часа до билото, какъв турист си? Само да седнеш в кебапчийницата, да си хвърлиш боклуците и да се изакаш. Не ни трябват такива туристи. Това е място със съхранена природа. За лифтове място няма.

        Коментар


        • Бългapия е c нaй-гoлям жилищeн фoнд нa глaвa oт нaceлeниeтo в Европа

          У нас обаче са нaй-ниcĸитe cpeдни нaeмни цeни

          https://www.dnes.bg/eu/2023/08/24/by...-evropa.580647

          Коментар


          • 02:00 EUR German GDP (QoQ) (Q2) 0.0% 0.0% -0.1%
            02:00 EUR German GDP (YoY) (Q2) -0.2% -0.2% -0.2%

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bailor;n4106641[B
              ]„По-скоро ще има намаляване на темпа на поскъпване“[/B]

              https://fakti.bg/imoti/806179-shte-p...lishtata-u-nas

              хахахахаха , ще припадна
              казва Добромир Ганев, председател на Национално сдружение „Недвижими имоти“.

              Коментар


              • „По-скоро ще има намаляване на темпа на поскъпване“

                https://fakti.bg/imoti/806179-shte-p...lishtata-u-nas

                хахахахаха , ще припадна

                Коментар


                • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

                  Ето статия по въпроса: https://vestnikstroitel.bg/municipal...6%D0%B8-%D0%B8

                  Колко гадно ще е ако има лифт. Защо? Защото комунетата не желаят швейцарски стандарт.

                  #Ванката съм
                  #2039
                  Само с лифт, уредени и чисти хижи ще има туристи. В сегашното положение е бих отишъл в района на Априлци, губене на време е.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение
                    Колко гадно ще е ако има лифт. Защо? Защото комунетата не желаят швейцарски стандарт.
                    Тъй ще е …..........

                    Лифта прай стандарта!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                      Искат кебапчиите и кръчмарите. Тези, които наистина обичат града и природата, не искат тоталното осиране от пришълци, което е неизбежно ако се осъществи тази глупост.
                      Ето статия по въпроса: https://vestnikstroitel.bg/municipal...6%D0%B8-%D0%B8

                      Колко гадно ще е ако има лифт. Защо? Защото комунетата не желаят швейцарски стандарт.

                      #Ванката съм
                      #2039
                      Last edited by два_таралежа; 24.08.2023, 20:00.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

                        Лифт на Априлци ще има, независимо ти какво мислиш по въпроса. Хората го искат, а и е нужен малко повече туристопоток, та да живне градчето. Не може 30 години някакви си комуняги да спират развитието.
                        Искат кебапчиите и кръчмарите. Тези, които наистина обичат града и природата, не искат тоталното осиране от пришълци, което е неизбежно ако се осъществи тази глупост.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                          Питай го. Скаран съм с него заради едни имоти покрай лифта (или безумните му планове за такъв).
                          А иначе баща ми умира да разговаря с такива самохвалковци, които само повтарят като папагали колко лоши били ДС-рите, без да имат и най-малка идея. По-добре си говори с него за тракийски гробници, много е запален по темата, ще имаш повече шанс да го предразположиш.
                          Лифт на Априлци ще има, независимо ти какво мислиш по въпроса. Хората го искат, а и е нужен малко повече туристопоток, та да живне градчето. Не може 30 години някакви си комуняги да спират развитието.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

                            Ще си поприказвам с баща ти и ще разберем истината. Като за начало ще попитам кмета на Априлци за някои неща.
                            Питай го. Скаран съм с него заради едни имоти покрай лифта (или безумните му планове за такъв).
                            А иначе баща ми умира да разговаря с такива самохвалковци, които само повтарят като папагали колко лоши били ДС-рите, без да имат и най-малка идея. По-добре си говори с него за тракийски гробници, много е запален по темата, ще имаш повече шанс да го предразположиш.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                              То образованието в швабско е безплатно, а животът беше (и все още е) супер евтин. Разходите съм си ги плащал сам, с работа. Родителите ми бяха против и бяхме дълги години скарани с тях, не са ми дали и стотинка, даже не дойдоха да ме изпратят, първото ми пътуване беше с Юнион Ивкони. Отидох със съвсем малко спестявания, които признавам съм ги получавал от баща ми като ученик. Но на втората година му ги броих обратно до стотинка. И оттогава нямам финансови взаимоотношения с тях. В момента майка ми е на рехабилитация в Германия и поемам всички разходи.

                              Проектът се окенза заради БГ работниците и пак заради баща ми, който ми заби нож в гърба. Оказа се, че няма необходимия персонал - всичко некадърно. Нямам нищо общо с това, радвам се че се махнахме от БГ, в момента има още 6 човека само останали.

                              Друго да те интересува?
                              Ще си поприказвам с баща ти и ще разберем истината. Като за начало ще попитам кмета на Априлци за някои неща.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

                                Аз също имам неща за които не предполагаш и в БГ и в чужбина. Но да предположим, че нямам нищо.

                                Айде остави имотите, ами кажи кой ти плати образованието в швабско? Ще премълчиш нали?
                                То образованието в швабско е безплатно, а животът беше (и все още е) супер евтин. Разходите съм си ги плащал сам, с работа. Родителите ми бяха против и бяхме дълги години скарани с тях, не са ми дали и стотинка, даже не дойдоха да ме изпратят, първото ми пътуване беше с Юнион Ивкони. Отидох със съвсем малко спестявания, които признавам съм ги получавал от баща ми като ученик. Но на втората година му ги броих обратно до стотинка. И оттогава нямам финансови взаимоотношения с тях. В момента майка ми е на рехабилитация в Германия и поемам всички разходи.

                                Проектът се окенза заради БГ работниците и пак заради баща ми, който ми заби нож в гърба. Оказа се, че няма необходимия персонал - всичко некадърно. Нямам нищо общо с това, радвам се че се махнахме от БГ, в момента има още 6 човека само останали.

                                Друго да те интересува?
                                Last edited by ejonny2376; 24.08.2023, 19:13.

                                Коментар

                                Working...
                                X