IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

    Ох дано избягате всички. Аман от навлеци. Снощи си пихме напитките с новия ми съсед на морски вечерен бриз. Няма такова спокойствие! Надявам се спокойствието да се завърне и в Банско.
    тухлите се трупат на купчинки с малко бетонец и желязо именно, за да се пълнят с хора
    без хора цялото това строителство отива на разруха и какъв е смисълът тогава - ами да приберат едни хора парите на крайния 'инвеститор' по веригата.

    та без хора не е ок

    цифровите номади са перфектния обитател и имат пари (относително казано)
    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

      Хехе.То не зависи от теб.
      Ех ти пък..той е главния инвеститор в групата

      Коментар


      • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

        Когато реша и остане време.
        И време и пари...разбирам

        Коментар


        • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

          Ох дано избягате всички. Аман от навлеци. Снощи си пихме напитките с новия ми съсед на морски вечерен бриз. Няма такова спокойствие! Надявам се спокойствието да се завърне и в Банско.
          да не стане обратното
          едни 100-120к арменци напуснаха нагорни карабах и търсят къде да се установят
          банско ще им дойде като мечтан нов дом
          а може и друго име да му дадат
          за провъзгласяване на република на този етап е рано да се говори
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

            Когато реша и остане време.
            Хехе.То не зависи от теб.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

              кавръчето е прав - цифровите номади ще избягат, а те са актуална тема във въпросното населено място
              желязото се кове докато е меко.
              Ох дано избягате всички. Аман от навлеци. Снощи си пихме напитките с новия ми съсед на морски вечерен бриз. Няма такова спокойствие! Надявам се спокойствието да се завърне и в Банско.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                Ти как отигра всичко това ?
                Не се заяждам ,просто питам ,без детайли знам че имате съсобственост окол оня строеж ,няма ли начин последните години да се развърти с някой инвеститор и да го направите нещо ?
                Бума е налице ,пак казвам питам без нотка заяждане
                кавръчето е прав - цифровите номади ще избягат, а те са актуална тема във въпросното населено място
                желязото се кове докато е меко.
                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

                  А акт 16 кога?
                  Когато реша и остане време.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение
                    https://bgtourism.bg/novini-tourism-...RkVlPMBmULi_o4

                    Повечето остават завинаги в това райско кътче на планетата.
                    А акт 16 кога?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                      Ти как отигра всичко това ?
                      Не се заяждам ,просто питам ,без детайли знам че имате съсобственост окол оня строеж ,няма ли начин последните години да се развърти с някой инвеститор и да го направите нещо ?
                      Бума е налице ,пак казвам питам без нотка заяждане
                      Никак. На другия край на БГ съм и в момента имам други приоритети.

                      Коментар


                      • https://pirinskodnes.com/%d0%bf%d1%8...lVKewDNcB9YAOI

                        Добре са го измислили наемателите.

                        Коментар



                        • Същата сметка ама в лева



                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение
                            https://bgtourism.bg/novini-tourism-...RkVlPMBmULi_o4

                            Повечето остават завинаги в това райско кътче на планетата.
                            Ти как отигра всичко това ?
                            Не се заяждам ,просто питам ,без детайли знам че имате съсобственост окол оня строеж ,няма ли начин последните години да се развърти с някой инвеститор и да го направите нещо ?
                            Бума е налице ,пак казвам питам без нотка заяждане

                            Коментар


                            • https://bgtourism.bg/novini-tourism-...RkVlPMBmULi_o4

                              Повечето остават завинаги в това райско кътче на планетата.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

                                Сложил си една 2йка в повече за наема или вместо наема си объркал и си написал брутната ти заплата.
                                Позна за заплатата. Дневната брутна излиза долу-горе толкова, бонусите ги излючвам, хахаха.
                                Как са заплатките в кол-центърчето? Хора с немски не търсите ли? Мисля да се заселвам в село Оброчище, едни 1000 лева чисто мисля ще ме оправят.
                                Last edited by ejonny2376; 06.10.2023, 11:08.

                                Коментар

                                Working...
                                X