IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
    или цените на НИ ще върнат или лихвите трябва да паднат и тук е мястото на ФЕД да ги души, за да укроти малко инфлацията
    Лихвите са 5.50% именно за да изпуснат хелия от имотите и няма да ги свалят преди това да стане факт.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
      Търсенето на ипотечни кредити в САЩ на ново 28 годишно дъно !

      Какво може да се обърка?
      при 7%+ лихва - какво друго очакваш?
      там е практика 30г с фикс лихва

      тези, които теглиха на 2-3-4% и сега искат да рефинансират - чакат
      тези, които ще купуват пвърво смятат и се гърчат

      или цените на НИ ще върнат или лихвите трябва да паднат и тук е мястото на ФЕД да ги души, за да укроти малко инфлацията
      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

      Коментар


      • Търсенето на ипотечни кредити в САЩ на ново 28 годишно дъно !

        Какво може да се обърка?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от unimog Разгледай мнение
          Телефонната палата в София става хотел

          https://money.bg/property/telefonnat...ava-hotel.html
          Крайно време беше!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

            и ще караш 1000км+ за едно отиване за уикенда
            я пак

            да не те знаем какъв карач си да ти повярваме
            Правят го някои, но трябва да си заслужава. Посоката е право на юг

            Коментар


            • Телефонната палата в София става хотел

              https://money.bg/property/telefonnat...ava-hotel.html
              Last edited by RUBLA; 29.08.2023, 20:15.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                фанелките и колата нямат особено значение.

                при 500+км шофиране по кофти път (натоварен) си смачкан

                тръгни в петък след работа и се върни в неделя вечер в трафика - и го направи 10 пъти и ще разбереш какво имам предвид
                на мен 170км (по празния подбалкански път) ми идват малко нанагорно в неделя вечер, а си представям да тръгна от балчик с всичката драма по северното направление (магистралата не е готова)

                за самолет за 4-членно семейство и такси от варна до балчик и после за връщане... мисля няма какво да коментираме ако се случи повече от 2 пъти на сезон.
                Еж 2 съм. Да, пътя може да се овиди малко. Но участъкът Варна - Търговище на Хемус е добър и засега много по пропусклив от Бургас Карнобат примерно.
                Търговище до Бяла е добре, е, има камиони тук там, но ядва се. После Бяла - Плевен е малко по натоварен, но както казва Песимиста ако пътуваш рано сутрин и избягваш недели и петъци става. За всеки уикенд е далеч и не става. Ако живееш в Добрич е идеално. Аз сега пътувайки до Пловдив през Троянския проход не го усещам, няма много коли. Малко към Пловдив се сгъстява, но зимата с двете магистали не ми се мисли.
                Last edited by два_таралежа; 29.08.2023, 20:15.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                  Видях го имаш съобщение ,малко е дълго но ще ти е от полза ,сигурен съм
                  Мерси, ще погледна по-късно. Сега отивам до Лидъл :-)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                    фанелките и колата нямат особено значение.

                    при 500+км шофиране по кофти път (натоварен) си смачкан

                    тръгни в петък след работа и се върни в неделя вечер в трафика - и го направи 10 пъти и ще разбереш какво имам предвид
                    на мен 170км ми идват малко нанагорно в неделя вечер, а си представям да тръгна от балчик с всичката драма по северното направление (магистралата не е готова)

                    за самолет за 4-членно семейство и такси от варна до балчик и после за връщане... мисля няма какво да коментираме ако се случи повече от 2 пъти на сезон.
                    Берти карал съм достатъюно , но мерси за съвета. Като ходех до Гърция са ми около 1000 км В ПОСОКА / 15 4аса/ , до тъщата са ми 300 в посока ...
                    Имам свободно време достатъчно и си избирам кога да пътувам спрямо трафика / никога не се прибирам неделя вечер, нито пък тръгвам петък вечер за където и да било/
                    Да не забравя че 40 годишната ми Шкода е автоматик, ползвам и редовно автопилота / на магистрали/ има подлакътници и и е с много вътрешно пространство.... т.н. удобна е за дълъг път...
                    Това не е проблема. , а той е че на Север и въобще в Черно море водата ми е студена, а на море без да се топна.... , то като и където ходя не излизам от водата...., но знам колко струват подобни къщи на местат които ми харесват като вода и цените им нямат нищо общо с нашите и това дето Левчо плати...ама нищо....Т.е. може да се жертвам и тук стига цената и местоположението на къщата да са ок....
                    Това не изключва Индийският океан примерно през Декември....

                    ПП предполагам, че до 4-5 години ще я направят магистралата.... трябва да се краде....
                    Last edited by pesimist4o na kvadrat; 29.08.2023, 15:52.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                      Пуснах ти съобщение...Не знам дали работят....
                      Видях го имаш съобщение ,малко е дълго но ще ти е от полза ,сигурен съм

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                        Не разбира се, за уикенда си имам Радомир, ако някога взема нещо там / на Левюо къщето бих го взел/ ще е за поне 2 седмици на курс и евентуално за по 2-3 месеца когато децата минат гимназията....
                        Относно карането не ми е любимо , но се справям без проблем и 1000км са нищо....дори с 30 годишната ми Шкода или беше 40 годишна забравих вече :-) Не можем всички да имаме жипки Берти, нито ядем стекове нито даваме по 200 кинта за фанелки....:-)
                        фанелките и колата нямат особено значение.

                        при 500+км шофиране по кофти път (натоварен) си смачкан

                        тръгни в петък след работа и се върни в неделя вечер в трафика - и го направи 10 пъти и ще разбереш какво имам предвид
                        на мен 170км (по празния подбалкански път) ми идват малко нанагорно в неделя вечер, а си представям да тръгна от балчик с всичката драма по северното направление (магистралата не е готова)

                        за самолет за 4-членно семейство и такси от варна до балчик и после за връщане... мисля няма какво да коментираме ако се случи повече от 2 пъти на сезон.
                        Last edited by bertram; 29.08.2023, 15:36.
                        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                          и ще караш 1000км+ за едно отиване за уикенда
                          я пак

                          да не те знаем какъв карач си да ти повярваме
                          Не разбира се, за уикенда си имам Радомир, ако някога взема нещо там / на Левюо къщето бих го взел/ ще е за поне 2 седмици на курс и евентуално за по 2-3 месеца когато децата минат гимназията....
                          Относно карането не ми е любимо , но се справям без проблем и 1000км са нищо....дори с 30 годишната ми Шкода или беше 40 годишна забравих вече :-) Не можем всички да имаме жипки Берти, нито ядем стекове нито даваме по 200 кинта за фанелки....:-)

                          ПП Ама се замислих явно и мен си ме разкрил вече изцяло. След като разбра че отдавам един апарт при това с ипотечка вече ме знаеш дори как карам :-)))) Уникален си Бетти, ако познаваше и 10% от това за имотите цена немаше да имаш :-)
                          Last edited by pesimist4o na kvadrat; 29.08.2023, 15:27.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                            Не знам къде работиш сега (беше писал за Пловдив и Плевен), но за уикендите ще ти е много път от Пловдив.

                            Търси си работа във Варна и ще си екстра
                            Пак ли непоискани съвети раздаваш? Ако на тебе ти е много и скъп пътя, то за други не е.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение
                              https://www.jobs.bg/realestate

                              Недостиг на брокери. (това сигурно е заради намалелите сделки)
                              Click image for larger version

Name:	11.JPG
Views:	1
Size:	37.8 КБ
ID:	4107945


                              https://www.jobs.bg/trends.php?typeI...ories%5B%5D=23

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                                Ох, дано да не намери подобно, че ще ми се наложи да го взема :-)
                                и ще караш 1000км+ за едно отиване за уикенда
                                я пак

                                да не те знаем какъв карач си да ти повярваме
                                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                                Коментар

                                Working...
                                X