IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
    .... по-забавен е от Чарли Чаплин...
    Това да те сравняват с Ч.Чаплин е голям комплимент, човекът е гений в областта си!

    Тъжното е, "Кусалия без да мези" бива най-често асоцииран с неговия опонент.


    Коментар


    • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

      Колега, не мога да повярвам, че уж сериозен човек с бизнес (за какъвто се представяш тук) може да подкрепя копейката.
      И от кога защитаващите на първо място руските интереси милеят за България (имам предвид копейката)?
      Нямам идея как хора като вас, които мразят българите, могат да обясняват, че "милеят за България". Наистина ми е супер любопитно от психологическа гледна точка.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

        Колега, не мога да повярвам, че уж сериозен човек с бизнес (за какъвто се представяш тук) може да подкрепя копейката.
        И от кога защитаващите на първо място руските интереси милеят за България (имам предвид копейката)?
        Трайчо айде първо сподели за кой гласуваш и после да го водим този разговор

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

          Дури става въпрос за български национален интерес

          на теб няма как да ти го обясня
          Колега, не мога да повярвам, че уж сериозен човек с бизнес (за какъвто се представяш тук) може да подкрепя копейката.
          И от кога защитаващите на първо място руските интереси милеят за България (имам предвид копейката)?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

            Копейката, ще затвори границите и ще направи кльонове, ли за да не изчезваме ? Малко по-сериозно все пак
            Дури става въпрос за български национален интерес

            на теб няма как да ти го обясня

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

              Първо, аз съм много далеч все още от бабешката възраст. Второ, не съм написала ,че ти си гласувал за тях. Трето, аз не те обидих с нищо докато ти без да ме познаваш или поне да си ме мернал отдалеч написа, че съм инфантилна баба с което само доказваш колко е възпитанието и културата ти !
              Отново ще напиша, че хора разсъждаващи така са лумпени ! Изобщо не ме интересува дали ти харесва това което пиша на теб или на друг , те са такива
              Не му се връзвай на варненското хю...е, полаксчо, той е много завистлив. По спомен, някой ми беше казал, че работи като медицинска сестра или помощник адвокат, оня дето разнася артиите за подпис. Може и да не съм точен, ама не мога да следя кариерното развитие на цялото понижително войнство...най-смехотворен е проф. Юлка, по-забавен е от Чарли Чаплин...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                Не давам мнение за теб, а това ,че се разпознаваш в писанията ми не съм виновна. И ТИМ-аджиите са хора с милионен бизнес и ози където лъже хората с Историческия парк и той така и много, много други подобни "герой" в хубавата ни татковина има. Има и хора ,които ги гледат в захлас и им вярват, а какви са те не искам да пишеш ,а само да се замислиш. Наистина да вярваш на подобни популисти си ...ами лумпен си /не визирам теб, а вярващите и гласуващи за копейкин / хахаха Не се сещам за друга дума. И бъди сигурен, че съм права ,за толкова елементарно нещо дори не се съмнявай, че не съм права


                Както и да е ....
                Няма да спорим.
                Помни, какво ти написах и някой ден пак ще говорим.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

                  Ако е за взимане на концесии ще трябва да гласуваме за ПП и ГРОБ що не ревеш че те са лумпени?

                  Ако не си забелязал основният проблем на страната е че ние изчезваме като народ

                  Да виждаш управляващите да правят нещо в тази посока???
                  Копейката, ще затвори границите и ще направи кльонове, ли за да не изчезваме ? Малко по-сериозно все пак

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                    Е как реши, че хора с милионен бизнес са лумпени? В моя пост това написах, а ти писа, че поста бил чудесен пример за лумпените гласуващи за тая партия?
                    Да обидих те, за което извинявай, но ме подразни чудесния пример за лумпени.

                    Пиши си каквото искаш, но дс обобщаваш не е много ОК, а бъдещето ще покаже кой е прав.
                    За възпитанието и културата не ме познаваш/както и аз/, че да можеш да даваш мнение.
                    Както и да е бъди здрава!
                    Не давам мнение за теб, а това ,че се разпознаваш в писанията ми не съм виновна. И ТИМ-аджиите са хора с милионен бизнес и ози където лъже хората с Историческия парк и той така и много, много други подобни "герой" в хубавата ни татковина има. Има и хора ,които ги гледат в захлас и им вярват, а какви са те не искам да пишеш ,а само да се замислиш. Наистина да вярваш на подобни популисти си ...ами лумпен си /не визирам теб, а вярващите и гласуващи за копейкин / хахаха Не се сещам за друга дума. И бъди сигурен, че съм права ,за толкова елементарно нещо дори не се съмнявай, че не съм права

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

                      Я кажи, че ми е интересно какво те впечатли в програмата на копейкин, ако въобще има такава. С 2 думи Волен 2.0 - ще си вземем концесиите, няма да въвеждаме еврото, излизане от"еврогейския съюз" и т. н. Като вземеш периода 90- 2001 година преди да влезнем в ЕС, когато имахме самостоятелна монетарна политика, нямаше концесии и т.н. и всичко беше в български ръце какво имахме?- групировки, разграбване, хиперинфлация, мизерия, банкови фалити, хората масово си загубиха спестяванията....... Как смята да привлече инвестиции копейката или да създаде по- добри условия за бизнеса? Като ни направи втора Беларус ли?
                      Ако е за взимане на концесии ще трябва да гласуваме за ПП и ГРОБ що не ревеш че те са лумпени?

                      Ако не си забелязал основният проблем на страната е че ние изчезваме като народ

                      Да виждаш управляващите да правят нещо в тази посока???

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                        Първо, аз съм много далеч все още от бабешката възраст. Второ, не съм написала ,че ти си гласувал за тях. Трето, аз не те обидих с нищо докато ти без да ме познаваш или поне да си ме мернал отдалеч написа, че съм инфантилна баба с което само доказваш колко е възпитанието и културата ти !
                        Отново ще напиша, че хора разсъждаващи така са лумпени ! Изобщо не ме интересува дали ти харесва това което пиша на теб или на друг , те са такива
                        Е как реши, че хора с милионен бизнес са лумпени? В моя пост това написах, а ти писа, че поста бил чудесен пример за лумпените гласуващи за тая партия?
                        Да обидих те, за което извинявай, но ме подразни чудесния пример за лумпени.

                        Пиши си каквото искаш, но дс обобщаваш не е много ОК, а бъдещето ще покаже кой е прав.
                        За възпитанието и културата не ме познаваш/както и аз/, че да можеш да даваш мнение.
                        Както и да е бъди здрава!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                          Иии нищо ново от инфантилното бабе.
                          Тънка ирония и опит за обида.
                          Що реши, че съм гласувал за тях. Не, не съм и нямам намерение, но това, което написах ще стане, защото на много народ му писна, а Костадинов говори това, което искат да чуят и както се обадих ме досега словоохотливите печелят.
                          Гласувал съм за цялата паплач която изброих, но съм сбъркал и няма да повторя.
                          Първо, аз съм много далеч все още от бабешката възраст. Второ, не съм написала ,че ти си гласувал за тях. Трето, аз не те обидих с нищо докато ти без да ме познаваш или поне да си ме мернал отдалеч написа, че съм инфантилна баба с което само доказваш колко е възпитанието и културата ти !
                          Отново ще напиша, че хора разсъждаващи така са лумпени ! Изобщо не ме интересува дали ти харесва това което пиша на теб или на друг , те са такива

                          Коментар


                          • Тук е тема за покачването на цените на имотите, лихвите, демографския срив, деЦките, квартирите и тн.
                            Няма политик в БГ, който разбие зида и да извади кольо от деЦката .
                            Last edited by два_таралежа; 12.09.2023, 19:07.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

                              Берти точно защото подценявате хората които гласуват за него ще ядете хурката

                              Толкова проценти не се събират от лумпени, както на вас ви е удобно да си го мислите

                              Аз лично съм гласувал за него както и по голяма част от познатите ми които се занимават с бизнес и не са на хранилка

                              Но вие продължавайте да си мислите че само лумпени гласували лошо няма
                              Я кажи, че ми е интересно какво те впечатли в програмата на копейкин, ако въобще има такава. С 2 думи Волен 2.0 - ще си вземем концесиите, няма да въвеждаме еврото, излизане от"еврогейския съюз" и т. н. Като вземеш периода 90- 2001 година преди да влезнем в ЕС, когато имахме самостоятелна монетарна политика, нямаше концесии и т.н. и всичко беше в български ръце какво имахме?- групировки, разграбване, хиперинфлация, мизерия, банкови фалити, хората масово си загубиха спестяванията....... Как смята да привлече инвестиции копейката или да създаде по- добри условия за бизнеса? Като ни направи втора Беларус ли?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                                Чудесен пример ,че са ЛУМПЕНИ хахаха
                                Иии нищо ново от инфантилното бабе.
                                Тънка ирония и опит за обида.
                                Що реши, че съм гласувал за тях. Не, не съм и нямам намерение, но това, което написах ще стане, защото на много народ му писна, а Костадинов говори това, което искат да чуят и както се убедихме досега словоохотливите печелят.
                                Гласувал съм за цялата паплач която изброих, но съм сбъркал и няма да повторя.
                                Last edited by polax; 12.09.2023, 18:58.

                                Коментар

                                Working...
                                X