IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

    Аз също те бях питал приблизително какво работиш, но ти удобно замълча! Обаче си наглец и искаш колегата да ти каже с точност в кой университет преподава!
    ​​​​​​Това е висша форма на безочие!
    Защо си толкова неграмотен, също питах твоето министерство, не може неграмотни хора да взимят една шапка пари!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

      Как да ти кажа, като съм пенсионер? Глупакът, обаче, който се прави на преподавател имам властта да му отнема имагинерната титла, искаш ли да видиш? Няма такова подобие на професор, отнемането ще се помни!
      Да, искам, но първо си чакам уволнението! Колко пъти ми "обещаваше"?

      p.s. Сега пък пенсионер... Добре де, поне подскажи какво заработваш след пенсия (без наемите)?
      Last edited by Traicho_80; 12.09.2023, 22:47.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

        митак както винаги ти се губят някои моменти - Ти въпросният срив го чакаш вече няколко години това би трябвало да те наведе на мисълта че явно нещо в концепцията ти е сбъркано

        Да в момента няма смисъл да се купува няма смисъл и да се ремонтира, но това води до по малко новопоявяващи се имоти под наем на пазара

        в следствие на горното пазарът ще търси пресечна точка - наемите ще вървят леко нагоре цените на имотите ще вървят леко на долу

        но тия полюции дето чакате за сривове над 30-40% няма как да станат
        Аз лично никога не съм чакал 30- 40 % спад в София, и за мен е нереално, по скоро го виждам като 10- 20% спад и то за период от над година. Логично беше при ковида да се случи, но напечатаните и наляти пари го отложиха във времето. Основния фактор са лихвите- ако се вдигнат с 2-3% ще се учудя ако няма спад поне 10-15% при имотите.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

          Аз също те бях питал приблизително какво работиш, но ти удобно замълча! Обаче си наглец и искаш колегата да ти каже с точност в кой университет преподава!
          ​​​​​​Това е висша форма на безочие!
          Как да ти кажа, като съм пенсионер? Глупакът, обаче, който се прави на преподавател имам властта да му отнема имагинерната титла, искаш ли да видиш? Няма такова подобие на професор, отнемането ще се помни! Юлката е пълен смешник, дори неакредитиран, за благото на Родината, той ще бъде изключен от МОН.
          Last edited by Bailor; 12.09.2023, 22:42.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение



            Спри се малко...
            Дефлацията къде е?...Къде е дефлацията?
            Last edited by RUBLA; 13.09.2023, 11:54. Причина: Спазвайте добрия тон!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
              Защо Юлката крие къде преподава????? Нали е престижно да кажеш, аз съм преподавател еди къде си. Защо го крие, като държавна тайна? Всеки учен би се афиширал, не да се крие, като партизанин!!!!
              Аз също те бях питал приблизително какво работиш, но ти удобно замълча! Обаче си наглец и искаш колегата да ти каже с точност в кой университет преподава!
              ​​​​​​Това е висша форма на безочие!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                Да не говорим, че и дефлация сънуват! Добре, че има и истински икономисти, не комунисти, като Юлката, които си въобразяват, че комунизма ще пребъде


                Спри се малко.....

                Last edited by RUBLA; 13.09.2023, 11:56. Причина: Спазвайте добрия тон!

                Коментар


                • Защо Юлката крие къде преподава????? Нали е престижно да кажеш, аз съм преподавател еди къде си. Защо го крие, като държавна тайна? Всеки учен би се афиширал, не да се крие, като партизанин!!!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                    Днес бях на родителска среща, че почва по-малкият градината. Това с безплатните детски градини е някаква брутална гавра. Не може да се сравнява с плоския данък убиец, ама е даже по-дразнещо.

                    Сега с безплатните учебници след 7-ми клас същата работа. И верно ще почнат да дават кинти за купуване на Тесли.
                    Колега, би ли дал повече подробности, че за първи път чувам?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

                      Аа,няма проблем.
                      На масата всички алкохолици са много силни!
                      Правителства събарят... революции вдигат... само стой и ги слушай.
                      Да не говорим, че и дефлация сънуват! Добре, че има и истински икономисти, не комунисти, като Юлката, които си въобразяват, че комунизма ще пребъде

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Chio Разгледай мнение

                        Не и даже засилват. С 10% ДОО, детски градини бе пари за богати, 0 здравно осигуряване за бедните, пропаст в доходите, децата за повечето са въпрос на повече от желание
                        Днес бях на родителска среща, че почва по-малкият градината. Това с безплатните детски градини е някаква брутална гавра. Не може да се сравнява с плоския данък убиец, ама е даже по-дразнещо.

                        Сега с безплатните учебници след 7-ми клас същата работа. И верно ще почнат да дават кинти за купуване на Тесли.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                          Преди бяха уволнения, сега лишаване от титла и т.н...
                          Само на русоробите може това да ви дойде на акъла.
                          Last edited by RUBLA; 13.09.2023, 11:57.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                            Преди бяха уволнения, сега лишаване от титла и т.н...
                            Аа,няма проблем.
                            Last edited by RUBLA; 13.09.2023, 11:58. Причина: Спазвайте добрия тон!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

                              Ако е за взимане на концесии ще трябва да гласуваме за ПП и ГРОБ що не ревеш че те са лумпени?

                              Ако не си забелязал основният проблем на страната е че ние изчезваме като народ

                              Да виждаш управляващите да правят нещо в тази посока???
                              Не и даже засилват. С 10% ДОО, детски градини бе пари за богати, 0 здравно осигуряване за бедните, пропаст в доходите, децата за повечето са въпрос на повече от желание

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                                Ти ли беше професУра, който пишеше за дефлация????? Къде си професор, ако не е тайна? За да те лишим от титлата, не за друго.....
                                Преди бяха уволнения, сега лишаване от титла и т.н...
                                Last edited by RUBLA; 13.09.2023, 11:58. Причина: Спазвайте добрия тон!

                                Коментар

                                Working...
                                X