IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Тоя път Мика зайкова ви тури у малкия си жеб!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение



      и защо някой трябва да изключва нещо, че ти си му казал?
      всеки си споделя вижданията

      пример - копейката трета политическа сила ... това как е?

      недай си боже този да го овластят.... ще видиш тогава ... ще кажеш невъзможно, но преди няколко години можеше ли да си представиш, че този + разни бакшиши и кухи лейки ще съберат толкова гласове? - аз лично не вярвах, но ето че е трета сила.
      Изглежда ,че сте забравили Волен, АТАКА и златното пръстче ,че бяха трета политическа сила ! После се видя какви нещастни са и изгубиха гласове.
      Наистина ти може да не си писал ,че гласуващите за копейката са лумпени ,но аз ще го напиша с чиста съвест. Да, такива са ! Не може да има разумен, културен и интелигентен човек, който да гласува за подобни елементарни популисти. Лумпени са
      Колкото до революции и подобни дивотии на тях отдавна им мина времето, а и света вече намери начини да се бори сс тях. Не ме питайте как защото няма да го напиша директно, само ще спомена ,че младото поколение е глезено, завистливо ,искащо всичко сега и веднага и обикновено го получава. Нали се сещаш как ? Така ще ги държат на каишка

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

        усещам някакъв комплекс, но не виждам къде съм казал, че гласувалите за копейката са лумпени

        казвам, че когато ножицата се разтвори точно такива популисти изплуват на повърхността и копейката е типичен пример (славито преди това)

        ПП за мен големият проблем пред България е, че не само копейката е популист, а и всички останали до една или друга степен. Аз си гласувам традиционно за десните, но вече не ги усещам десни (ДБ) и това е притеснително.
        Кухи лейки - Това си написал и е факт че слагаш всички гласували под един знаменател

        А това че ти не усещаш десните като десни вероятно трябваше да си го усетил много по отдавна

        Така наречените десни след криминалната приватизация от преди 25г нямат нито едно дясно решение за икономиката което ти като човек претендиращ за бизнесмен трябваше отдавна да си го забелязал

        Най десната политика в БГ за последните 34 години е водена от 2001 до 2009 от центристите НДСВ ДПС и в последствие след 2005-та от левите БСП - Факт за срам на всички "десни"

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

          Берти точно защото подценявате хората които гласуват за него ще ядете хурката

          Толкова проценти не се събират от лумпени, както на вас ви е удобно да си го мислите

          Аз лично съм гласувал за него както и по голяма част от познатите ми които се занимават с бизнес и не са на хранилка

          Но вие продължавайте да си мислите че само лумпени гласували лошо няма
          усещам някакъв комплекс, но не виждам къде съм казал, че гласувалите за копейката са лумпени

          казвам, че когато ножицата се разтвори точно такива популисти изплуват на повърхността и копейката е типичен пример (славито преди това)

          ПП за мен големият проблем пред България е, че не само копейката е популист, а и всички останали до една или друга степен. Аз си гласувам традиционно за десните, но вече не ги усещам десни (ДБ) и това е притеснително.

          Last edited by bertram; 12.09.2023, 17:41.
          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

            крайностите не бяха характерни за Европа (богатата част), но обърни внимание в последните 10-тина години какъв подем има точно в този сегмент.
            Не съм революционер, но за всяко нещо си има причина и глобализацията със следствията свърх богати + маса живееща на кредит - водят до именно такива промени. В демокрациите се вижда най-ясно.

            ПП това е и една от съществените причини ЦБ да балансират по ръба на острието, за да не се вдигне тълпата, която живее от заплата до заплата.

            Хитлер е резултат от изтърван момент.
            Октомврийската революция - също.
            Необяздена и непредвидена революция някога имало ли е , Берти ?!
            ПП Популизъм и лалане а тва вашето ....
            ПП 100 пъти го питах Никито кво направи тия 3г освен да лала тука , отговор смислен нямаше . Ти кво направи , освен да развиваш нивите ?! Под направи въпроса е капитал, влагане . Капитал не 10-20-100 к !
            Last edited by pa4anga; 12.09.2023, 17:29.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

              това за което говори той се вижда с просто око даже и в демокрациите за пример
              все повече радикални формации успяват да прескочат бариерите и да влязат в парламентите
              все повече се чува думата на популисти, които обещават сега,а да плащат поколенията

              тук не опира до тебе , мене или кавръчето, а тенденции, които определено не са приятни

              една от причините това да се случи е именно разтварянето на ножицата межу богати и бедни и намаляването на така наречената средна класа. Глобализмът, финансовите експерименти са само част от причините, но напрежението се натрупва заедно с натрупването на дълг.
              Казах какво да изключи но ти му пригласяш !

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                Кога са взимали от богатите бе Ники ?! Не ми цитирай революции,военни режими,партизани и прочие !
                това за което говори той се вижда с просто око даже и в демокрациите за пример
                все повече радикални формации успяват да прескочат бариерите и да влязат в парламентите
                все повече се чува думата на популисти, които обещават сега,а да плащат поколенията

                тук не опира до тебе , мене или кавръчето, а тенденции, които определено не са приятни

                една от причините това да се случи е именно разтварянето на ножицата межу богати и бедни и намаляването на така наречената средна класа. Глобализмът, финансовите експерименти са само част от причините, но напрежението се натрупва заедно с натрупването на дълг.
                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение

                  За София си мисля, че Дури е права и ще има сегментация и тия разкопаните вади, ливади хич няма да се котират. На хубавите места едва ли ще се видят и 10% дори при криза. Това ако изобщо има криза, да видим дали няма да влезем в едни инфлационни времена за да може целия свят да плати дълговете на щатите и половин европа. Което е по-зле и от криза защото освен, че всички ще обеднеем, ще спрат и да се произвеждат блага.
                  В ливадите колкото и да е странно членската маса е много по-добре от старите квартали, защото е 'свежа'

                  В София данъците на старото са ниски и се случва така, че в едната къща може да се пери някой 'буржоа', че бил в топ локация, а до него някой изкуфял старец да е направил сметище. На запад ги лекуват със сериозни данъци и такси за комунални услуги, а който не плаща - търгче и да заминава. Тук обаче не е така и е пълно със луди и изпаднали от обществото хора, но собственици на топ имоти.
                  това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                    Кога са взимали от богатите бе Ники ?! Не ми цитирай революции,военни режими,партизани и прочие !
                    Пачангов,от над 5 години Ви говоря че ще има ребаланс?
                    Помниш ли ?
                    Помниш ли че бях писал много пъти да идвт военните ?
                    Помниш ли че бях писал че младото ,новото поколение е фен на комунизма ?
                    Е,ето ти с днешна дата резултата

                    https://www.dnevnik.bg/sviat/2023/09...ef=home_layer2
                    Над 40% от младежите по света не вярват в демокрацията и искат военно управление !

                    Хакаинде Хичилема, президентът на Замбия, каза по-рано тази година: "Не можете да ядете демокрация." Това не е съвет да се отчайваме, а по-скоро напомняне, че управление на народа, от народа и за народа трябва да направи нещо повече от това да отправя абстрактни призиви - то също трябва да сложи храна на масата, в преносен и буквален смисъл, под формата на широка лична и икономическа сигурност. Докладът трябва да се чете в този дух", поясняват авторите..

                    Голямо малцинство от анкетираните млади хора (42%) смятат, че военното управление е добър начин за управление на една държава. А подобен дял (35%) смятат, че наличието на силен лидер, който не се занимава с избори или консултации с парламента/конгреса, е добър начин за управление на държава. За сравнение, при хората над 56 години 20% подкрепят военно управление и 26% - силен лидер.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                      Tоя път плана е да вземат от богатите ,не съм го казал аз ,в Давос се коментираше .Преразпределение обратно от горе по нанадолнището
                      Ах Давос. Конференцията на която ходят с частни самолети, и после ги возят с хеликоптери от летището за да ни кажат, че трябва да намалим емисиите. Няма как да вземат от себе си, никога не е ставало и никога няма да стане. Единствения начин е с гилотина, но тези времена са минало. Пък и с гилотината няма да се промени много положението за най-бедните. Единственото генерално решение за огромна част от социалните проблеми е доброто образование на възможно най-голяма част от хората, безплатно за да нямаме "елитни" заведения.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                        Tоя път плана е да вземат от богатите ,не съм го казал аз ,в Давос се коментираше .Преразпределение обратно от горе по нанадолнището
                        Кога са взимали от богатите бе Ники ?! Не ми цитирай революции,военни режими,партизани и прочие !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
                          https://www.facebook.com/reel/690974...?s=yWDuG2&fs=e

                          Урок първи за снижителите. Lesson 2- Къде да ги паркирам е вече платен урок. Запиши се на лични.
                          Това не може да се разбере от хора чиято единствена цел в живота е да не се минат.
                          От 2017 до 2023 са 6 години, без да смяташ капиталова, ако отдаваш на 2% това са 12%.
                          Имотите трябва да са -12% от нивата през 2017 за да си е струвало "чекането". Ако е за лично ползване и калкулариме и платените наеми става още по-забавно.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение

                            За София си мисля, че Дури е права и ще има сегментация и тия разкопаните вади, ливади хич няма да се котират. На хубавите места едва ли ще се видят и 10% дори при криза. Това ако изобщо има криза, да видим дали няма да влезем в едни инфлационни времена за да може целия свят да плати дълговете на щатите и половин европа. Което е по-зле и от криза защото освен, че всички ще обеднеем, ще спрат и да се произвеждат блага.
                            Tоя път плана е да вземат от богатите ,не съм го казал аз ,в Давос се коментираше .Преразпределение обратно от горе по нанадолнището

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
                              Ето така е при имотите
                              За София си мисля, че Дури е права и ще има сегментация и тия разкопаните вади, ливади хич няма да се котират. На хубавите места едва ли ще се видят и 10% дори при криза. Това ако изобщо има криза, да видим дали няма да влезем в едни инфлационни времена за да може целия свят да плати дълговете на щатите и половин европа. Което е по-зле и от криза защото освен, че всички ще обеднеем, ще спрат и да се произвеждат блага.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                                някой изключения)...!!!!!!!!!!!!!!!!!! ПРАВОПИС, ТА СЛЪНЦЕ, а после що се обиждат на калинки

                                ..

                                Коментар

                                Working...
                                X