IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от два_таралежа

    Разбира се, че ще си плащат като попове, НО ще живеят в собствен дом, а няма да са зазидани в деЦката при мама завинаги. ДеЦките са малки, но за сметка на това са здраво зазидани. Браво на дюлгерина от Ереван!
    Ще имат евентуално такъв след 25-30г. Дотогава само ГЪРБЕНЕ и плащане, а пропуснеш а са ти го земали "собствения" дом.
    Да не говорим че могат да направят така че да ти го вземат и да си изряден.
    Слагат ти 10% лихва (имат това право), ти отказваш да подпишеш новата клауза и става ПРЕДСРОЧНО изискуем. И папата не мое да те спаси
    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

    Коментар


    • Наздраве за всички изтеглили кредити в последните 5 години.Да сте живи и здрави ще плащате не като попове ами като патриарси и папи..Папата даже няма да може да Ви стигне по плащане ,яко дране ...

      Какъв е проблема на всички които имат кредити в България ?
      Проблема Ви е само един -лихвите в България са какви ??

      П л а в а щ и !!

      Айде наздраве ,а за хората на Запад и тези дето и мат фиксирани лихви за целия кредит те печелят

      https://www.bloombergtv.bg/a/4-anali...t-inflatsiyata

      Изглежда централните банки дълго ще запазят лихвите високи, за да преборят инфлацията През следващите около 10 дни ще бъдат определени лихвите в страните на 7 от 10-те най-търгувани валути в света, включително долара и еврото, което ще изясни картината на удължената задушаваща политика.

      В казармата имаше един лаф службата е тежка но за сметка на това п р о д ъ л ж и т е л на

      Така и с Вашите кредити, те са големи, но за сметка на това ще поскъпват продължително във времето

      Коментар


      • https://m.facebook.com/story.php?sto...&id=1330188264

        Най новото видео ТОП на професор Краси Петров!!


        Недвижимите болест,и кои са основните болести които я съпътстват.

        Кой страда от недвижимите болест ??
        Гледайте!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

          Колега, би ли дал повече подробности, че за първи път чувам?
          НС прие от догодина и учениниците в гимназия да са с напълно безплатни учебници. Кой може да си позволи да се прави, че учи до 19-20 г. и кой тръгва на работа след 16? Отново субсидия за богата от бедни.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

            Хахахаха, къде е дефлацията ....?
            Дебне...

            .
            Last edited by RUBLA; 13.09.2023, 11:52. Причина: Спазвайте добрия тон!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

              митак както винаги ти се губят някои моменти - Ти въпросният срив го чакаш вече няколко години това би трябвало да те наведе на мисълта че явно нещо в концепцията ти е сбъркано

              Да в момента няма смисъл да се купува няма смисъл и да се ремонтира, но това води до по малко новопоявяващи се имоти под наем на пазара

              в следствие на горното пазарът ще търси пресечна точка - наемите ще вървят леко нагоре цените на имотите ще вървят леко на долу

              но тия полюции дето чакате за сривове над 30-40% няма как да станат
              Те искат срив за да могат да купят, ама цената на доходи, покупателна способност да останат същите. И да паднат цените на имотите, а наемите да останат на тези нива та да има смисъл от тази инвестиция и доходността да е поне 7% нето.
              Други пък стискат един кеш който не стига и за жилище в провинцията и се надяват специално за тях да има евтини имоти. Аз се чудя що за сбъркано мислене.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                Защо си толкова неграмотен, също питах твоето министерство, не може неграмотни хора да взимят една шапка пари!
                Няма кой да работи бре чиче, затова съм ценен и не искам да идва криза!

                ​​​​​Не е една шапка, а е шапка и половина!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

                  Успокой се малко, че като гледам истерията не ти мърда!

                  Къде била дефлацията - ми там, дебне зад ъгъла!
                  Хахахаха, къде е дефлацията ...?
                  Last edited by RUBLA; 13.09.2023, 11:53. Причина: Спазвайте добрия тон!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                    Да, искам, но първо си чакам уволнението! Колко пъти ми "обещаваше"?
                    Щом си нагъл ..., това ще бъде в името на Държавата.
                    Last edited by RUBLA; 13.09.2023, 11:53. Причина: Спазвайте добрия тон!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                      Дефлацията къде е?... Къде е дефлацията?
                      Успокой се малко, че като гледам истерията не ти мърда!

                      Къде била дефлацията - ми там, дебне зад ъгъла!
                      Last edited by RUBLA; 13.09.2023, 11:53.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                        Аз също те бях питал приблизително какво работиш, но ти удобно замълча! Обаче си наглец и искаш колегата да ти каже с точност в кой университет преподава!
                        ​​​​​​Това е висша форма на безочие!
                        Защо си толкова неграмотен, също питах твоето министерство, не може неграмотни хора да взимят една шапка пари!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                          Как да ти кажа, като съм пенсионер? Глупакът, обаче, който се прави на преподавател имам властта да му отнема имагинерната титла, искаш ли да видиш? Няма такова подобие на професор, отнемането ще се помни!
                          Да, искам, но първо си чакам уволнението! Колко пъти ми "обещаваше"?

                          p.s. Сега пък пенсионер... Добре де, поне подскажи какво заработваш след пенсия (без наемите)?
                          Last edited by Traicho_80; 12.09.2023, 22:47.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

                            митак както винаги ти се губят някои моменти - Ти въпросният срив го чакаш вече няколко години това би трябвало да те наведе на мисълта че явно нещо в концепцията ти е сбъркано

                            Да в момента няма смисъл да се купува няма смисъл и да се ремонтира, но това води до по малко новопоявяващи се имоти под наем на пазара

                            в следствие на горното пазарът ще търси пресечна точка - наемите ще вървят леко нагоре цените на имотите ще вървят леко на долу

                            но тия полюции дето чакате за сривове над 30-40% няма как да станат
                            Аз лично никога не съм чакал 30- 40 % спад в София, и за мен е нереално, по скоро го виждам като 10- 20% спад и то за период от над година. Логично беше при ковида да се случи, но напечатаните и наляти пари го отложиха във времето. Основния фактор са лихвите- ако се вдигнат с 2-3% ще се учудя ако няма спад поне 10-15% при имотите.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                              Аз също те бях питал приблизително какво работиш, но ти удобно замълча! Обаче си наглец и искаш колегата да ти каже с точност в кой университет преподава!
                              ​​​​​​Това е висша форма на безочие!
                              Как да ти кажа, като съм пенсионер? Глупакът, обаче, който се прави на преподавател имам властта да му отнема имагинерната титла, искаш ли да видиш? Няма такова подобие на професор, отнемането ще се помни! Юлката е пълен смешник, дори неакредитиран, за благото на Родината, той ще бъде изключен от МОН.
                              Last edited by Bailor; 12.09.2023, 22:42.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение



                                Спри се малко...
                                Дефлацията къде е?...Къде е дефлацията?
                                Last edited by RUBLA; 13.09.2023, 11:54. Причина: Спазвайте добрия тон!

                                Коментар

                                Working...
                                X