IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

    Иванчо93 е един от никовете на обитателя на незаконното гето в село Оброчище. Освен незаконна барака на ръба на свлачище, този индивид други имоти не е и сънувал.
    Каква новост, какво откритие в света на отчаяните гастарбайтери! Писал съм десетки пъти в темата, че съм Ванката. Ванката съм бе. Той направи това което ти не успя да направиш за което те бяха пратили твоите господари. Ти беше изпратен с пари но без акъл, съответно проекта пропадна. Ванката вече има 30 програмисти на ведомост и закупени 7 апартамента за 2 години (как пък не писна, че са му скъпи цените?) Гастарите са си квартиранти и се жалват от всичко, мъжете работят, изкарват пари и купуват имоти.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Бедният брoкер Разгледай мнение

      Приема се.
      И на осъдения и на лудия му се дава думата понякога.
      А, значи не са твои, а на банката ли ??
      Е, метода на Гранд Кардон работи при нарастващ пазар,
      тогава и глупците познават два пъти на ден часовника.
      Така е! Иначе, мои са имотите - но имат вписана вещна тежест (ипотека). Само човек, който не е купувал никога имот може да твърди, че имотът е на банката щом е ипотекиран. Това с тухлите и ипотеките не работи като лизинга на голфче. Но карай, простено е! Чекане му е майката, сега като дойде големият срив, часовникът ще е сверен в твоя полза и този път съм сигурен, че ще купиш. Търпението се отплаща!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Бедният брoкер Разгледай мнение

        е, там, да, даже и на тези иначе богати чуждоговорящи туристи, излишните пари са отеснели малко.
        Как иначе, да им режат главите по ресторантите ли иначе ?
        Местни са те. Туристите са с лентички на китката.
        Наематели. На рускоговорящите плаща нашето правителство, немците сами си плащат.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ivanvg93 Разгледай мнение

          Тук има редица разминавания и това е недопустимо. Почвам ги подред.

          Първо, Вълчо съм. Второ, във форума пиша от по-малко от година. Трето, покупките за последните 2 години са 7 апартамента и 11 паркоместа/гаража. Четвърто, счупих си гърба последните 8 години да създам успешен бизнес от нулата и в резултат на това, освен че слагам хляб на масата на 30-ма млади ИТ специалисти и семействата им, месечният ми доход минава твоя годишен между 1 и 3 пъти. Пето, ползвам задължително ипотечки -- моите пари са само за самоучастие и ремонт. Затова тухлите ми станаха като книги. Но като дойде неизбежният срив, предречен многократно от безимотния дедо, ще ми ги изкупиш за жълти стотинки. Чекане му е майката!
          Приема се.
          И на осъдения и на лудия им се дава думата понякога.
          А, значи не са твои, а на банката ли ??
          Е, метода на Гранд Кардон работи при нарастващ пазар,
          тогава и глупците познават два пъти на ден часовника.
          Last edited by Бедният брoкер; 03.10.2023, 23:05.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

            Лидъл в св Константин и Елена ще се пръсне. Рускоговорящи и немскоговорящи.
            е, там, да, даже и на тези иначе богати чуждоговорящи туристи, излишните пари са отеснели малко.
            Как иначе, да им режат главите по ресторантите ли иначе ?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

              у нашето семейство
              който не е луд,
              не е нормален
              Класици , това си е правилната максима от край време !

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Бедният брoкер Разгледай мнение

                омотан или не, ама агнешкото е агнешко,
                а и е трудно за студентките сега ....
                позабравил си гледам 2009-2011, кризата и безработицата тогава,
                при идващи завишени енергийни цени, инфлация 10+%, икономиката е в киреча със 200,
                кои наематели чакаш, съседните 4 апартамента са празни.....
                Германия, великата Германия е във рецесия вече второ тримесечие,
                и Лидълите им са ПОЛУ празни от клиенти ....
                Лидъл в св Константин и Елена ще се пръсне. Рускоговорящи и немскоговорящи.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                  идват. но аз съм се вече омотал
                  няма какво да правят по село, брокерчо
                  а и ако знаеш как не им се връща
                  ще сменят работата и пак в бой
                  омотан или не, ама агнешкото е агнешко,
                  а и е трудно за студентките сега ....
                  позабравил си гледам 2009-2011, кризата и безработицата тогава,
                  при идващи завишени енергийни цени, инфлация 10+%, икономиката е в киреча със 200,
                  кои наематели чакаш, съседните 4 апартамента са празни.....
                  Германия, великата Германия е във рецесия вече второ тримесечие,
                  и Лидълите им са ПОЛУ празни от клиенти ....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                    На 700 лева само моето ателие от 45 кв м и то промоция за дълговременен и свестен наемател. Тези с каките се отдават скъпо. Там пара се свлича.
                    Наистина наемите за каките са доста над пазарните цени за аналогичен имот. Това го знам от едно приятелче, което отдаваше един невзрачен апартамент на каки, даже му плащаха седмично, а не месечно...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                      Винаги съм подкрепял позитивното мислене, но чак пък толкова малко граничи с лудост...
                      у нашето семейство
                      който не е луд,
                      не е нормален
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Бедният брoкер Разгледай мнение

                        на огледите, гледай някоя кака със по-късата пола да не те омота, че има доста способни.
                        Сега, да, това е така за момента, само дето иде безработица и вътрешните мигранти ще напуснат кофторите, прибирайки се на село.
                        идват. но аз съм се вече омотал
                        няма какво да правят по село, брокерчо
                        а и ако знаеш как не им се връща
                        ще сменят работата и пак в бой
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Thrace Разгледай мнение

                          Нa есен, догодина, в близкото бъдеще.... да наемите ще се качат (по-малко от инфлацията). Ама реалността е, че сега отдавате на 700лв на някоя труженка да има къде да си води клиентите вечерите.
                          На 700 лева само моето ателие от 45 кв м и то промоция за дълговременен и свестен наемател. Тези с каките се отдават скъпо. Там пара се свлича.
                          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ivanvg93 Разгледай мнение

                            Тук има редица разминавания и това е недопустимо. Почвам ги подред.

                            Първо, Вълчо съм. Второ, във форума пиша от по-малко от година. Трето, покупките за последните 2 години са 7 апартамента и 11 паркоместа/гаража. Четвърто, счупих си гърба последните 8 години да създам успешен бизнес от нулата и в резултат на това, освен че слагам хляб на масата на 30-ма млади ИТ специалисти и семействата им, месечният ми доход минава твоя годишен между 1 и 3 пъти. Пето, ползвам задължително ипотечки -- моите пари са само за самоучастие и ремонт. Затова тухлите ми станаха като книги. Но като дойде неизбежният срив, предречен многократно от безимотния дедо, ще ми ги изкупиш за жълти стотинки. Чекане му е майката!
                            Павка, аз ти вярвам!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                              на есен новите квартиранти ще се чувстват като в европа
                              на оглед за квартира ще ходят с препоръка, фишове за последните 6 заплати, CV
                              и мотивационно писмо, защо да изберем да настаним точно тях от чакащите пред входа 35-40 имотосвалячи и акционеромилионери
                              Винаги съм подкрепял позитивното мислене, но чак пък толкова малко граничи с лудост...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Бедният брoкер Разгледай мнение

                                ти, да не бъркаш покупката на книги със имоти ?
                                За две години съм прочел за две твои ужким покупки тук, ама и сега те сърбели ръцете.
                                Аве ти да не се събираш със лордчето на евтино лидълско узо и да пушите нещо друсано ?
                                Тук има редица разминавания и това е недопустимо. Почвам ги подред.

                                Първо, Вълчо съм. Второ, във форума пиша от по-малко от година. Трето, покупките за последните 2 години са 7 апартамента и 11 паркоместа/гаража. Четвърто, счупих си гърба последните 8 години да създам успешен бизнес от нулата и в резултат на това, освен че слагам хляб на масата на 30-ма млади ИТ специалисти и семействата им, месечният ми доход минава твоя годишен между 1 и 3 пъти. Пето, ползвам задължително ипотечки -- моите пари са само за самоучастие и ремонт. Затова тухлите ми станаха като книги. Но като дойде неизбежният срив, предречен многократно от безимотния дедо, ще ми ги изкупиш за жълти стотинки. Чекане му е майката!
                                Last edited by ivanvg93; 03.10.2023, 22:21.

                                Коментар

                                Working...
                                X