IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

    браво, но кажи, къде се кри 1 година, докато в акциите имаше сеч
    лордчето ден не е пропуснал, защото е заложил на сигурно
    а вия акционерите се обаждате само когато някоя от многото акции си подаде шнорхела над водата
    1 година е много къс период за кавкато и да е инвестиция. Ще си мерим доходността след 10 години.Да сме живи и зрави.Тая сеч вече е "избита"

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

      А като сложим и коритото в банята (поради невъзможност за вана), на което вика 'яхта' - ехееее.....

      Ни мож гу стигна!
      Парите за яхта ги е пренасочил за погасяване на кредити.Защото лихвите се покачват.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

        Остави го това Рено 2 години са ужасно много.Ето ти по добро решение и то евтино ако е за спекула щото Рено ,за друго не става.Nordic American Tankers,50% e залога тука за около 12 месеца.Ако искаш де 3.79 долара акцията.Стабилна компания отвсякъде.
        Погледнах я компанията.С много малка капитализация е .Доста дълг има. Много е рискова .Освен това P/B =1.43 демек надценена. За сравнение Рено има P/B=0.37Пожелавам ти успех с инвестицията(спекулацията).Аз ще се въздъдржа.
        Last edited by nradev1111; 15.09.2023, 22:25.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

          Остави го това Рено 2 години са ужасно много.Ето ти по добро решение и то евтино ако е за спекула щото Рено ,за друго не става.Nordic American Tankers,50% e залога тука за около 12 месеца.Ако искаш де 3.79 долара акцията.Стабилна компания отвсякъде.
          Викаш 72% за 2 години слаба работа.Ще я видя тая акция. Ама едва ли е далавера. Рено е на P/E=3.35.Толкоз ниско не съм виждал досега.Искаш ли бас на бутилка че Рено за 1 година ще направи над 15% доходност.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

            Хахахаха, цял панел е и жена ми няма нищо общо с него, освен, че непрекъснато поскъпва. Между парк и у-ще е. Мога да ти го продам за 400 000лв. Навитар ли си?
            40 000 лв давам веднга. Да ми се изплати за 10 години.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

              Не следиш форума редовно. За QQQ съм казал преди 5 години че купувам. на 175 купих.А Рено не е подало шнорхела а 2 години бавно и сигурно си пълзи нагоре.
              Остави го това Рено 2 години са ужасно много.Ето ти по добро решение и то евтино ако е за спекула щото Рено ,за друго не става.Nordic American Tankers,50% e залога тука за около 12 месеца.Ако искаш де 3.79 долара акцията.Стабилна компания отвсякъде.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                браво, но кажи, къде се кри 1 година, докато в акциите имаше сеч
                лордчето ден не е пропуснал, защото е заложил на сигурно
                а вия акционерите се обаждате само когато някоя от многото акции си подаде шнорхела над водата
                Не следиш форума редовно. За QQQ съм казал преди 5 години че купувам. на 175 купих.А Рено не е подало шнорхела а 2 години бавно и сигурно си пълзи нагоре.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

                  Забрави да споменеш и 1/2 идеална част от панел наследство на жената.
                  Хахахаха, цял панел е и жена ми няма нищо общо с него, освен, че непрекъснато поскъпва. Между парк и у-ще е. Мога да ти го продам за 400 000лв. Навитар ли си?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

                    А като сложим и коритото в банята (поради невъзможност за вана), на което вика 'яхта' - ехееее.....

                    Ни мож гу стигна!
                    И на палубата смуче Кустендилска ориджинъл.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

                      Аз като сиромах човек си взех ефтинки акции на Рено.По 22,18 еуро.Днес гледам по 38,15 се харчат.


                      Погледни каква аномалия P/E=3.35
                      браво, но кажи, къде се кри 1 година, докато в акциите имаше сеч
                      лордчето ден не е пропуснал, защото е заложил на сигурно
                      а вия акционерите се обаждате само когато някоя от многото акции си подаде шнорхела над водата
                      Last edited by ratten; 15.09.2023, 21:27.
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                        Дефлационен, имам вана. Яхтата не съм я купил, не прочете ли?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

                          Аз мислех че в Радомир само е около 6 Дружби.А ако сметнеш активите и на всички братоwчеди може и милиардер да си.
                          Добре мислиш, само гаража в Редута, ако го отдам е 250лв. Колкото гарсониерката ти. 21м2 е. При положение, че от 2,5 години не се интересувам от недвижимости и не инвестирам в тях.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

                            А като сложим и коритото в банята (поради невъзможност за вана), на което вика 'яхта' - ехееее.....

                            Ни мож гу стигна!
                            Дефлационен, имам вана. Яхтата не съм я купил, не прочете ли?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

                              Аз мислех че в Радомир само е около 6 Дружби.А ако сметнеш активите и на всички братоwчеди може и милиардер да си.
                              Без Редута, умножените дружби са = на 392 150лв. С Редута удрят милион. А, акциите ми, те бият кредита от няколко месеца. За соди пишеш, а атери, rio, BSE , софарма и монбат удобно забрави
                              Last edited by Bailor; 15.09.2023, 21:00.

                              Коментар


                              • Фактор 1 за пазара

                                https://www.investor.bg/a/517-pazar-...poreden-mesets

                                Безработицата в България нараства през август за втори пореден месецПоказателят се покачва до 5,3%, отчита Агенцията по заетостта

                                Коментар

                                Working...
                                X