IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

    И защо така с лошото, а?
    Утре може хазяите да са по надупени и от квартирантите, нали така?

    Ето виж какво става днес в Ингланд:

    https://www.investor.bg/a/113-analiz...eto-na-naemite

    Утре?
    може, трайко, може
    но това с какво е помага на крартирантитИ
    препоръка е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

      Жонка, надявам се си добре.
      По моята справка поскъпването от началото на годината е около 8%....Не е спирало за съжаление
      Тя обхваща всички видове апарти е включва основно истински обяви / промотирани/.
      Наемите са с повече нагоре последната година , но въпреки това на тези нива нямам интерес към нов имот признавам го, но не мога да отрека цифрите каквито са.
      ПП Гледах едно предаване за твоят експриятел. Ужасен човек...при това са група защото на записите говори в множествено число. Надявам се баща ти да не е част от тази група и дано осъзнаеш че подобни хора са причината за лошото в държавата ни / но пък няма да свършат след като го премахнаха...има явно и други подобни групи/...

      ПП2 гледах в темата беше писал преди време за некви твои клиенти в Германия там лекар и не знам каква инфлуенсърка дето имали еди колко си милиона. Малко трудно ми е да си представя кво общо има софтуера за автомобили който пишете и подобни клиенти.... Нещо май си послъгвал отново яко или са те изволнили от предната работа и си си намерил нова / да търсиш богаташи за клиенти на не ззнам какво....дано не е инвестиции.../, че не вдъхваш много доверие....
      ХАХАХАХА, евалла песимисте! Ашколсун бе, машшалах! Как успяваш с меки думи отпред да галиш ухото, а отзад да набиваш кожената краставица. Ами уволнили са го, защото се издъни с проекта за офис в БГ. Така както лъже тук в темата, по същия начин е пързалял господаря Ханс.
      Last edited by два_таралежа; 25.09.2023, 21:26.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

        Съгласен съм, но малко надменно се отнасяте с хората в подобно положение, а не бива!
        Идва зима и може да има бой в някоя студена нощ между бивши хазяи* за най-закътаното място под моста!

        *за хазяи без кредити не важи
        Няма надменно. 13 години живях под наем в чужбина. Дал съм кинти за един тристаен в София към цени 2016. Малко ли е? И сега съм под наем в Пловдив. Да не съм умрел? Колко имота наковах? Споко! Под наем е добре, а ако случиш и на хазаин си топ.
        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

        Коментар


        • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

          Мъка, мъка, мъка… Гастарбайтерска мъка по Немили-недраги на Иван Вазов. Гроздето е кисело, че от некадърност не успя да се закрепиш в БГ. Сега си собственост на шефа Ханс и хазяина Ахмет-Мюмюн. ХАХАХА…

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

            ...наемат стаи, гаражи и споделени наеми и бият калпака...
            Съгласен съм, но малко надменно се отнасяте с хората в подобно положение, а не бива!
            Идва зима и може да има бой в някоя студена нощ между бивши хазяи* за най-закътаното място под моста!

            *за хазяи без кредити не важи

            Коментар


            • 12 годишен връх и катери нагоре
              Мотора на Европа ! Скоро ще стане моторетка.
              А тук в гетото ??? на тоя излишък на обори ?? 15-20 млн ъглова база има вече !
              Много рев ще има.Големи мъже ще реват като деца

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                Хаха, за БГ толкова много бъркаш,че не знам от къде да започна. Ако бяхте дошли на срещата, щяхте да видите с очите си какво съм купил и какво ми е прехвърлил ДС-то. Но нищо, не е речено всичко да се знае.

                Разбери, че твоят приятел не е стока. Много под нивото ти е. Лепнал се е за теб само за да му плащаш сметките. Гледки, къщи, тишина - колкото искаш. Ти баш в тези фекалии взе че се нахендри. Не разбирам.
                Мъка, мъка, мъка… Гастарбайтерска мъка по Немили-недраги на Иван Вазов. Гроздето е кисело, че от некадърност не успя да се закрепиш в БГ. Сега си собственост на шефа Ханс и хазяина Ахмет-Мюмюн. ХАХАХА…

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                  И защо така с лошото, а?
                  Утре може хазяите да са по надупени и от квартирантите, нали така?

                  Ето виж какво става днес в Ингланд:

                  https://www.investor.bg/a/113-analiz...eto-na-naemite

                  Утре?
                  ...наемат стаи, гаражи и споделени наеми и бият калпака...
                  Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                    Хахахахахахахахаа.
                    Вече е 1887. И какво сега, изтекоха фалшивите обяви и цената рухна? Какво станА със заветните 1900?
                    Жонка, надявам се си добре.
                    По моята справка поскъпването от началото на годината е около 8%....Не е спирало за съжаление
                    Тя обхваща всички видове апарти е включва основно истински обяви / промотирани/.
                    Наемите са с повече нагоре последната година , но въпреки това на тези нива нямам интерес към нов имот признавам го, но не мога да отрека цифрите каквито са.
                    ПП Гледах едно предаване за твоят експриятел. Ужасен човек...при това са група защото на записите говори в множествено число. Надявам се баща ти да не е част от тази група и дано осъзнаеш че подобни хора са причината за лошото в държавата ни / но пък няма да свършат след като го премахнаха...има явно и други подобни групи/...

                    ПП2 гледах в темата беше писал преди време за некви твои клиенти в Германия там лекар и не знам каква инфлуенсърка дето имали еди колко си милиона. Малко трудно ми е да си представя кво общо има софтуера за автомобили който пишете и подобни клиенти.... Нещо май си послъгвал отново яко или са те изволнили от предната работа и си си намерил нова / да търсиш богаташи за клиенти на не ззнам какво....дано не е инвестиции.../, че не вдъхваш много доверие....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                      има. има и повишение на наемите има
                      за надупени, маскирани като щрауси квартиранти новините са винаги лоши
                      И защо така с лошото, а?
                      Утре може хазяите да са по надупени и от квартирантите, нали така?

                      Ето виж какво става днес в Ингланд:

                      https://www.investor.bg/a/113-analiz...eto-na-naemite

                      Утре?

                      Коментар


                      • https://www.alo.bg/8860225
                        Ето, Джони, да си свериш часовника. Същата къща да и купиш парцел, да я вържеш към енерго и вода и да я построиш и обзаведеш ще излезе 40% поне повече.
                        Last edited by bulgarian lev; 25.09.2023, 21:12.
                        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                          За ваше съжаление мр. Щраус , ПОСКЪПВАНЕ ИМА

                          има. има и повишение на наемите има
                          за надупени, маскирани като щрауси квартиранти новините са винаги лоши
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

                            с други думи; ДОГОДИНА. Дообрее, ще ти припомня какво си писал след още някоя и друга година. Само да не молиш модитата пак да трият цялата тема.
                            ма то всеки път прогнозата е за "догодина"
                            да не стане като в онова сурваки
                            догодина - до амина
                            препоръка е

                            Коментар


                            • https://www.alo.bg/searchq/?q=%D0%BC...B2%D0%B5%D0%BD

                              Джони, само погледни първите обяви. И не е лъжа. Предлагане никакво. Да, нещата може да се променят, но не кой знае колко. Ззтова ще има рокади при мен.
                              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                                Хаха, за БГ толкова много бъркаш,че не знам от къде да започна. Ако бяхте дошли на срещата, щяхте да видите с очите си какво съм купил и какво ми е прехвърлил ДС-то. Но нищо, не е речено всичко да се знае.

                                Разбери, че твоят приятел не е стока. Много под нивото ти е. Лепнал се е за теб само за да му плащаш сметките. Гледки, къщи, тишина - колкото искаш. Ти баш в тези фекалии взе че се нахендри. Не разбирам.
                                Джони, имота е актив, стока. Жена ми продаде наследствена къща, сега и аз ще продам спекулативно имот, ще си прибера горницата и тогава ще ти пиша кво съм направил. Не за друго, множко ми стават имотите.
                                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                                Коментар

                                Working...
                                X