IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

    Абе ти видял ли си обявите?
    Ама недей, то истината е у блитц и факти.
    Покажи ни малко обяви за евтини имоти до начална станция да видим.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
      Искате имот в Банско, пригответе се да се разделите с бъбрек, цените скочиха до небето

      https://blitz.bg/obshtestvo/iskate-i...ews973607.html
      Абе ти видял ли си обявите?
      Ама недей, то истината е у блитц и факти.

      Коментар


      • "Кусалия без да мези" да си приготви черен дроб, че с тоя йофтен алко'ол......

        Коментар


        • Искате имот в Банско, пригответе се да се разделите с бъбрек, цените скочиха до небето

          https://blitz.bg/obshtestvo/iskate-i...ews973607.html

          Коментар


          • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

            Е, да. Ама ако двора и гледката са ок съборетината няма никакво значение. Аз взех нова все пак.
            Браво.

            Апартамент също не е лошо, особено за двойки 60+ и 70+.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

              на 21 първо чаве , вече са 5 . И да ти кажа трябват си и имоти и пара !
              То за 5 си трябва къща. Да са ти живи и здрави.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                на 21 първо чаве , вече са 5 . И да ти кажа трябват си и имоти и пара !
                Колега, впечатлен съм! Да са живи и здрави, както и ти, за да изкарваш пари, че това са бая гърла за изхранване...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                  Че нали беше купувал яко "2020 на коронакраша при нива от 4-5к" , цели 500 долара си инвестирал!
                  Не, 400 бяха.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

                    За много. Над 150К€. Доктора съм. Щото има и пари по придобиването.
                    Много е. Трябва да е нещо много 'уау', но щом толкова време я обикаляш явно е добра къща.
                    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                      Тя беше средна работа, аз не бих я купил. Голяма, но като от едно време,
                      Е, да. Ама ако двора и гледката са ок съборетината няма никакво значение. Аз взех нова все пак.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение

                        Като капарирам тогава, не е в София та не мисля че ще е от интерес.
                        Да така е, в Сф ми е интересно. Иначе успех със сделката и дано всичко да е ОК.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение

                          Няма, колкото за спорта едни 1000 евро. Но локацията е супер, 1 час след като излезна вече звънях на брокерката. Ако остане още 2 дни и няма да го има.
                          Ако е твоето и ти харесва отвявай го. Така аз взех едно ателие за 2 часа докато другите си бъркаха в носа долу на партера.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                            твоята за колко я взе (ако си доктора)
                            За много. Над 150К€. Доктора съм. Щото има и пари по придобиването.
                            Last edited by два_таралежа; 05.09.2023, 17:28.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение
                              Юноша бледен... Да внимаваш да не те излъже някоя кака да и надуеш корема. Не си още за женене..
                              Е,на 60 ли да се жени ?
                              Тогава няма да му става Калашника

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                                Може ли повече подробности? Има ли акт 16, цена на кв.?
                                Като капарирам тогава, не е в София та не мисля че ще е от интерес.

                                Коментар

                                Working...
                                X