IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

    Какво общо има чейнч бюро с баМка?
    Мисли, мисли. Ако си купувал злато, сребро или каквато и да било валута от там, ще знаеш.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

      Мерси, няма да се занимавам с облигации, дивидентни акции са си добре, особено с тези, които съм записал.
      Ти си записал вскички шитове в БГ.Хубавото е че е със символични суми.
      Last edited by nradev1111; 04.11.2023, 01:27.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

        станал е за подигравка с тая активност под всяка статия
        Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

        ама накрая са го разрушили ... нали
        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

          Облигациите имат разходи,данък 10%,печалба,отделно разходи брокер,разходи при банка която ги съхранява до падежа.Не са много ,но все пак има.Пак излиза минимум 2 пъти по доходно от депозитите към днешна дата.
          добре са си те, но поради minimum settlement ако нямаш достатъчно в сметката не може да участваш в някои по-апетитни емисии. А сумата не е малка, в повечето случаи 100к

          Коментар


          • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

            Търси се повод за пускане в обръщение и ново QE на новонапечатания кеш. А той е в огромни количества.
            Поводът ще е нещо кофти, което може да се определи като Голямо Мяу - после ще ви питам радвате ли се на поредното QE ...
            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

              Облигациите имат разходи,данък 10%,печалба,отделно разходи брокер,разходи при банка която ги съхранява до падежа.Не са много ,но все пак има.Пак излиза минимум 2 пъти по доходно от депозитите към днешна дата.
              Да ти кажа акциите са си топ,зареждаш си сметката с пари и чакаш както хиената си чака жертвата,чакаш и като падне пазара влизаш.Разбира се топ бизнеси само ,скъпи компании,със стабилни позиции на пазара.
              Мерси, няма да се занимавам с облигации, дивидентни акции са си добре, особено с тези, които съм записал.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                Аз си имам в TBI, Тези са ми целеви, за яхта. Падежа ми е през януари. През 2024г. очаквам да вдигнат лихви по депозити и да добавя. Огромните пари са ми за облигации. Ама тях ще получа след година, а ако продам и имот, вече ще кандидатсвам за промишлено предприятие, инвеститор клас А.
                Облигациите имат разходи,данък 10%,печалба,отделно разходи брокер,разходи при банка която ги съхранява до падежа.Не са много ,но все пак има.Пак излиза минимум 2 пъти по доходно от депозитите към днешна дата.
                Да ти кажа акциите са си топ,зареждаш си сметката с пари и чакаш както хиената си чака жертвата,чакаш и като падне пазара влизаш.Разбира се топ бизнеси само ,скъпи компании,със стабилни позиции на пазара.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                  Да взима един Ти Би Ай Депозит на 2% за 12 месеца и да мирува.

                  Аман..пак безплатни съвети ама за Байлора нали е наш човек другите да вървят на майната си
                  Аз си имам в TBI, Тези са ми целеви, за яхта. Падежа ми е през януари. През 2024г. очаквам да вдигнат лихви по депозити и да добавя. Огромните пари са ми за облигации. Ама тях ще получа след година, а ако продам и имот, вече ще кандидатсвам за промишлено предприятие, инвеститор клас А.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                    Е, ти, ако не си разбрал, че богат е този, който не дава.....
                    Така е .Уорън Бъфет яде само на промоция в Макдоналдс и аз съм така откакто купих акции на Макдоналдс,свалям приложението и ям само най евтиното..такъв е живота

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
                      Колко да е тази скапана вноска по ипотека бе перонцииии? 1000лв. много ли е срашна, аааа
                      Никой не знае ..тавана е ясното небе над София ..

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от AMG2023 Разгледай мнение

                        А бе ти се правиш на голям милионер ама нали ти разправяше как ходиш да ядеш за 60лв и храниш цялото семейство от някаква барака по пътя за морето, хайде не се прави на такъв какъвто не си.Ти ако беше такъв щеше ли всеки ден да спамиш като гладен брокер през няколко часа?
                        Ние да не пасем трева ?
                        Е, ти, ако не си разбрал, че богат е този, който не дава.....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                          под 100К ойро на лот ще ти дойде скъп комисионът
                          не, че няма файда, но % такси за купуването през посредник ще ти се вдигне, защото имат минимум сума на комисион и за по-малки суми ти идва дебело
                          Да взима един Ти Би Ай Депозит на 2% за 12 месеца и да мирува.

                          Аман..пак безплатни съвети ама за Байлора нали е наш човек другите да вървят на майната си

                          Коментар


                          • Колко да е тази скапана вноска по ипотека бе перонцииии? 1000лв. много ли е срашна, аааа

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                              Не ме касае, аз и близките ми си имаме работа. И далеч, никой от нас не е застрашен от безработица. Аз мисля скоро да вляза на пазара на облигации.
                              под 100К ойро на лот ще ти дойде скъп комисионът
                              не, че няма файда, но % такси за купуването през посредник ще ти се вдигне, защото имат минимум сума на комисион и за по-малки суми ти идва дебело
                              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от AMG2023 Разгледай мнение

                                А бе ти се правиш на голям милионер ама нали ти разправяше как ходиш да ядеш за 60лв и храниш цялото семейство от някаква барака по пътя за морето, хайде не се прави на такъв какъвто не си.Ти ако беше такъв щеше ли всеки ден да спамиш като гладен брокер през няколко часа?
                                Ние да не пасем трева ?
                                Байлора е богат ,има къщи в Редута на високото

                                Коментар

                                Working...
                                X