IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

    След някоя и друга година незаконните коптори без канализация на брега на морето също ще бъдат изринати, а хотелите на фаза "груб строеж" ще получат предписание за премахване. И в двата случая за сметка на "инвеститора".
    Стига с тая твойта канализация бре Джонка. Знаеш колко градчета в Бг и улици в тях са без канализация? Повечето, да не кажа почти всички. Най-много на една две улици да има, всичко останало е на септични ями. Това ли ти е проблема?
    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

    Коментар


    • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

      Ами нека кажат защо не са купили. Аз купих на дъното през 2013 та, след това 2019 и 2020 та.
      Да, наистина, нека всеки понижител обоснове, защо не е купил? Моите покупки са 1994г., 2002г., 2010г., 2020г. и 2021г.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

        Ами нека кажат защо не са купили. Аз купих на дъното през 2013 та, след това 2019 и 2020 та.

        еми да кажат
        думата има накавръчко и компанията
        маста не го питам, защото и него не са го питали
        дали да купят на банята

        браво бетерчо
        всички дъна си уцелил
        тая година обаче си пропуснал
        а тя е ново дъно
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

          Фауната никога не купува, при никакви обсоятелства, оттам тръгват всякакви желания за бедствия спрямо имащите недвижимости, земетресения, повишени данъци, наводнения, хората, които си нямат имоти, народа ги е определил, сиромах- жив дявол!
          аз не мога да разбера, каква е тая работа
          в бгмама се обсъждат /от мамите!!!/цени, сделки, кредити и лихви и то от опит
          а в инвестор форума /от ...мм... да ги наречем условно, мъжете/ се чува само мрънкане, скимтене и закани срещу цените
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

            по принцип съм съгласен,
            но и има хора, които попълват, когато цените са ниски
            не са много.

            въпроса ми обаче е,
            защо понижителите не купиха при 12 години растящи цени
            при падащи пък още по-малко ще купят
            Ами нека кажат защо не са купили. Аз купих на дъното през 2013 та, след това 2019 и 2020 та.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

              по принцип съм съгласен,
              но и има хора, които попълват, когато цените са ниски
              не са много.

              въпроса ми обаче е,
              защо понижителите не купиха при 12 години растящи цени
              при падащи пък още по-малко ще купят
              Фауната никога не купува, при никакви обсоятелства, оттам тръгват всякакви желания за бедствия спрямо имащите недвижимости, земетресения, повишени данъци, наводнения, хората, които си нямат имоти, народа ги е определил, сиромах- жив дявол!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                Само кашу 200 грама да почерпя утре колежките в джипката
                а така, но ще черпиш само потенциалните
                ако караш наред, къде ще му излезе края
                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                  Напротив! Точно обратното е. Когато се вдигат цените, тогава се увеличава търсенето, съответно това предизвиква още по-голямо бетониране.
                  Хората купуват не защото са евтини (през 2013 бяха евтини, колко сделки и строителство имаше?) а защото се вдигат.
                  Човешката психика е такава, когато даден актив пада - всички се отдръпват от пазара, когато се вдига - обратното.
                  по принцип съм съгласен,
                  но и има хора, които попълват, когато цените са ниски
                  не са много.

                  въпроса ми обаче е,
                  защо понижителите не купиха при 12 години растящи цени
                  при падащи пък още по-малко ще купят
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от БОНВИВАН1 Разгледай мнение

                    Идеално върви с кисели краставички за без пари:-)
                    Ааа,полека лека ще дойдете и Вие на моята ама ..

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                      нещо успя ли да отмъкнеш?
                      фъстъчки?
                      Само кашу 200 грама да почерпя утре колежките в джипката

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                        Напротив! Точно обратното е. Когато се вдигат цените, тогава се увеличава търсенето, съответно това предизвиква още по-голямо бетониране.
                        Хората купуват не защото са евтини (през 2013 бяха евтини, колко сделки и строителство имаше?) а защото се вдигат.
                        Човешката психика (на овцете) е такава, когато даден актив пада - всички се отдръпват от пазара, когато се вдига - обратното.
                        Умните пари винаги правят обратното на тълпата.
                        А, дано всички се отдръпнат от пазара, както казваш, че оградата срещу моята къща, хич не ми харесва. Ако не се построи имот там, ще те почерпя каквото предпочиташ!

                        Коментар


                        • Тея данъци нямат почти никакво значение за цените.
                          Какво става в БГ(микроскопично гето) няма изобщо никакво значение !
                          Жегата идва отвън

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                            Намаляването на строителството ще стане и с увеличение на цените и регулациите. Данъците няма да изиграят желаната роля. Искаш да се намалят цените, но тогава се увеличава търсенето и строителството с една дума става точно това с/у което роптаеш ! Строителите произвеждат много жилища, хората купуват защото са евтини. Това ли искаш ?!
                            Напротив! Точно обратното е. Когато се вдигат цените, тогава се увеличава търсенето, съответно това предизвиква още по-голямо бетониране.
                            Хората купуват не защото са евтини (през 2013 бяха евтини, колко сделки и строителство имаше?) а защото се вдигат.
                            Човешката психика (на овцете) е такава, когато даден актив пада - всички се отдръпват от пазара, когато се вдига - обратното.
                            Умните пари винаги правят обратното, на това, което прави тълпата.
                            Last edited by better; 09.11.2023, 21:30.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                              ама само на накавръчко ли ще кажеш сайта
                              Е, ти пък, нали знаеш, че ти си на приятели първа степен! Утре ще ти го пратя на лично, щото е записан на тефтер, а тефтера ми стои в каса на секретна секция.
                              Last edited by Bailor; 09.11.2023, 21:05.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                                Мерси, аз пък ще те светна на един френски сайт за търгове на всякакви стоки, но на много хубави и качествени напитки и всякакви оригинални вещи. Уникални коняци Арманяк и подобни. Суперкласика, можеш да си закупиш такъв ретро автомобил, че само от 5-6 тържества годишно, като абитуриентски балове и сватби, можеш доволно да си покриеш сума вложена в дивидентни акции за годината.
                                ама само на накавръчко ли ще кажеш сайта
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X