IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Къща с двор 2400м2 за 50К евро сравнение с етаж от кочина в Карлово за 71К евро без двор.

    ===2039===

    Click image for larger version

Name:	1.jpg
Views:	1
Size:	27.5 КБ
ID:	4124464

    Click image for larger version

Name:	2.jpg
Views:	1
Size:	50.5 КБ
ID:	4124460
    Click image for larger version

Name:	3.jpg
Views:	1
Size:	50.1 КБ
ID:	4124461
    Click image for larger version

Name:	4.jpg
Views:	1
Size:	76.5 КБ
ID:	4124462
    Click image for larger version

Name:	9.jpg
Views:	1
Size:	30.6 КБ
ID:	4124463

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
      https://www-bloombergtv-bg.cdn.amppr...i-inflatsiyata

      Калин Христов: Високите лихви трябва да се пренесат в депозитите, за да се намали инфлацията Калин Христов, бивш подуправител на централната банка, „Инфлацията: уравнения и решения“

      Айде честито ,това е подуправителя на БНБ
      Айде честито, това е реалната средна цена: https://www.imot.bg/9wqfe5

      При новите нива на цените + по-високи лихви = зазиждане во веки веков.
      Last edited by два_таралежа; 29.10.2023, 15:17.

      Коментар


      • https://www-bloombergtv-bg.cdn.amppr...i-inflatsiyata

        Калин Христов: Високите лихви трябва да се пренесат в депозитите, за да се намали инфлацията Калин Христов, бивш подуправител на централната банка, „Инфлацията: уравнения и решения“

        Айде честито ,това е подуправителя на БНБ

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

          Не бих казал ,че някой е озлобен или нещо в тая посока . По скоро всеки се е вгледал единствено и само в собственото си криво огледало . А живота си минава и само той ,живота , може да отсъди ,кое е вярно и кое не .
          Честно казано не ги разбирам понижителите. Ние откъдето се връщаме т.е. купили сме имоти и казваме на понижителите, че не е хубаво там накъдето са се запътили т.е. тепърва да купуват имот, а да си стоят по деЦките и квартирите, но те не ни вярват и неистово желаят да имат собствен имот, което си е тежко бреме.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

            Имаш ли представа защо са толкова озлобени скъсаняците и зазиданяците? Дали защото са пропуснали шансовете да купят или защото вече се виждат в редиците на 70% талаш?
            Ето например зазидания се примири и огласи, че няма намерение и възможност да купува имот.
            Не бих казал ,че някой е озлобен или нещо в тая посока . По скоро всеки се е вгледал единствено и само в собственото си криво огледало . А живота си минава и само той ,живота , може да отсъди ,кое е вярно и кое не .

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

              Скоро ще намина пак. Така съжалявам че не мога всяка седмица. И да изчезне слънцето има бърбънче. И да видим кое кукле ще налее чашите. Днес преди година сме били на Тюленово. Подсетиха ме. Оцених жеста.
              Имаш ли представа защо са толкова озлобени скъсаняците и зазиданяците? Дали защото са пропуснали шансовете да купят или защото вече се виждат в редиците на 70% талаш?
              Ето например зазидания се примири и огласи, че няма намерение и възможност да купува имот.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение
                Момчета и момичета,

                Днес времето е чудесно за плаж. Вчера беше фантазия. Водата кристална, 22 градува, слънцето топлеше, но не прежуряше както в летните месеци.

                Само потребилеля bulgarian lev ме дразни, че наместо да си гледа кефа и да ми прави компания е седнал да отваря очите на някакви си скъсаняци-понижители.
                Скоро ще намина пак. Така съжалявам че не мога всяка седмица. И да изчезне слънцето има бърбънче. И да видим кое кукле ще налее чашите. Днес преди година сме били на Тюленово. Подсетиха ме. Оцених жеста.
                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                  Какъв дискаунт?! Като изключим 2010-та, че ти си се нашил по върховете на имотния балон.
                  Хахаха, подобно:

                  https://m.imot.bg/details/1b169670731103895

                  го зех 21'ва, два пъти по-тънко...явно върховете и низините са в доста изместен времеви център в твоята глава....аз имам покупки и през 2002-ра и 1994г. така,че не се притеснявай....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Thrace Разгледай мнение

                    Паниката започна. 10% дискаунт се предлага сам от продавача. После още 10%. после 20%. Аз единствено през 2024 ще договоря 75% вместо предложените 65% спад от началната публикувана цена.

                    Тия дето ги гледаш с по-няколко намаления на офертната, са куци по дефолт

                    Сделките обаче се случват трудно, защото руснаците искат да получат реалната им цена и ако са склонни на отстъпки, те са в границите до 5-10%.

                    https://www.google.com/amp/s/www.mar...v-balgariq/amp

                    И когато наскоро Дюри купи, вия па лапааате мухите

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Thrace Разгледай мнение

                      Паниката започна. 10% дискаунт се предлага сам от продавача. После още 10%. после 20%. Аз единствено през 2024 ще договоря 75% вместо предложените 65% спад от началната публикувана цена.

                      Същата участ ги чака етажите от къщи в Карлово. Сегашна пазарна цена 35хил. лв, При спада ще е 10-15хил. лв целия етаж.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                        ХАХахахахаха, разбира се, че не съм продавал, но съм купувал през 2010, 2020 и 2021г. и знам, че много, много, много, много трудно да постигнеш до 10% дискаунт от офертната цена. Хахо:
                        Какъв дискаунт?! Като изключим 2010-та, че ти си се нашил по върховете на имотния балон.
                        ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                          ? бай Лор няма нито един продаден имот, ама тръгнал да ни обяснява за продажните цени на имотите в момента?! Тази тема става все по-забавна...

                          Това е все едно човек, който никога не е карал кола да ти обяснява за опасностите на пътния трафик...

                          Другите тухло-"повишители" и вие ли никога не сте продавали?!

                          Признайте си навреме, поне да не си губим времето да четем писанията на разни имотни фейк-гурута...
                          фростчо, повечето понижители никога не са купували имот, но 24/7 пишат в имотните теми
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                            ХАХахахахаха, разбира се, че не съм продавал, но съм купувал през 2010, 2020 и 2021г. и знам, че много, много, много, много трудно да постигнеш до 10% дискаунт от офертната цена. Хахо:
                            Паниката започна. 10% дискаунт се предлага сам от продавача. После още 10%. после 20%. Аз единствено през 2024 ще договоря 75% вместо предложените 65% спад от началната публикувана цена.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                              ? бай Лор няма нито един продаден имот, ама тръгнал да ни обяснява за продажните цени на имотите в момента?! Тази тема става все по-забавна...

                              Това е все едно човек, който никога не е карал кола да ти обяснява за опасностите на пътния трафик...

                              Другите тухло-"повишители" и вие ли никога не сте продавали?!

                              Признайте си навреме, поне да не си губим времето да четем писанията на разни имотни фейк-гурута...
                              Нищо извънредно не виждам в това поведение. Така работят всички понзи схеми. Обещания за богатство, без реално да се получава нищо. За сметка на това, на хартия нещата изглеждат много розови.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                                ? бай Лор няма нито един продаден имот, ама тръгнал да ни обяснява за продажните цени на имотите в момента?! Тази тема става все по-забавна...

                                Това е все едно човек, който никога не е карал кола да ти обяснява за опасностите на пътния трафик...

                                Другите тухло-"повишители" и вие ли никога не сте продавали?!

                                Признайте си навреме, поне да не си губим времето да четем писанията на разни имотни фейк-гурута...
                                ХАХахахахаха, разбира се, че не съм продавал, но съм купувал през 2010, 2020 и 2021г. и знам, че много, много, много, много трудно да постигнеш до 10% дискаунт от офертната цена. Хахо:

                                Коментар

                                Working...
                                X