IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

    Знам. Опитвам се да те разсея. И аз имам жажда за хем красива, хем умна жена. Тя ти вдига нивото, може да те кара да се чувстваш мъж, знае как, пази личното ти пространство, не те занимава с дребнави неща, контакта с такава жена е удоволствие. Но...нали това казваме, когато и каквото тогава и може би не точно сега. Всички правим грешки. Серем като слонове, а не бива.
    По брой студентки никога не мое ме стигнете.

    Коментар


    • https://markets.businessinsider.com/...naires-2023-10

      Леон Купърман каза в интервю за Insider, че смята акциите за надценени. Милиардерът инвеститор каза, че не е очаквал S&P 500 да достигне нов връх за дълго време.
      Купърман каза, че е в ход "текуща корекция" и цените на жилищата вероятно ще паднат.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

        Не е така приятелю. Такива са 1 на 10000. Но каквото - такова. Никога няма да си простя грешката. За всички други жени не ми дреме.
        Знам. Опитвам се да те разсея. И аз имам жажда за хем красива, хем умна жена. Тя ти вдига нивото, може да те кара да се чувстваш мъж, знае как, пази личното ти пространство, не те занимава с дребнави неща, контакта с такава жена е удоволствие. Но...нали това казваме, когато и каквото тогава и може би не точно сега. Всички правим грешки. Серем като слонове, а не бива.
        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

          Виж кво, Таралеж, не съжалявай! Когато спре долната глава ще остане само горната и ще мислиш и почиташ качественото което е останало в женската сфера. Я си живей живота и си еби балета дето се казва.
          Не е така приятелю. Такива са 1 на 10000. Но каквото - такова. Никога няма да си простя грешката. За всички други жени не ми дреме.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

            Мдааа, имах връзка с такава жена. Оцапах нещата и още ме е яд на себе си. Голям съм тиквеник, когато оставя само долната глава да мисли.
            Виж кво, Таралеж, не съжалявай! Когато спре долната глава ще остане само горната и ще мислиш и почиташ качественото което е останало в женската сфера. Я си живей живота и си еби балета дето се казва.
            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

              Сигурен съм. Абсолютно мисля по същия начин. Важното е че тя оцени и и хареса всичко това което видя. И имотите ни там. Заеба и масажа за който имаше час в Плевен, за първи път я виждам спокойна и не бързаща за никъде. Аз преди по 5 мин можех да говоря с нея. И я чака среща или ангажимент.
              Мдааа, имах връзка с такава жена. Оцапах нещата и още ме е яд на себе си. Голям съм тиквеник, когато оставя само долната глава да мисли.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

                Левчо, мисля че и Дюри е такъв тип жена. Малка е вероятността да бъркам.
                Сигурен съм. Абсолютно мисля по същия начин. Важното е че тя оцени и и хареса всичко това което видя. И имотите ни там. Заеба и масажа за който имаше час в Плевен, за първи път я виждам спокойна и не бързаща за никъде. Аз преди по 5 мин можех да говоря с нея. И я чака среща или ангажимент.
                Last edited by bulgarian lev; 25.10.2023, 23:36.
                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                  Да. Прави по 5 презентации сама, организирана е. С лекота ги изнася. Владее и си играе с материята. И се учи непрекъснато. Той и сина и много и помага явно.
                  Левчо, мисля че и Дюри е такъв тип жена. Малка е вероятността да бъркам.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                    Така де, така. Ама разликата в поколенията е сериозна. Хвани сега една 20г. да се видиш у филм. Книги могат да се пишат на тая тема.
                    Така е. Но не е разлика само в поколенията. А чиста деградация. Буквална! Анализирал съм, ние вървим надолу, идват млади. Но те не са новото, а новото фалшиво и неграмотно. Нищо не знаят. Ни книги, ни реплики, ни филми, ни музика. Само че трябва да доят ако могат. Тоест секс и средства за елементарно оцеляване. Ама искат млади да ги трескат, а младите (момци) да има кой тех да треска.
                    Last edited by bulgarian lev; 25.10.2023, 23:12.
                    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                      Да, но там е майсторлъка, ако Евго го има. Да напипа първичното и да го използва в своя полза. Не може да не даде. Трябва да се радва и да е горд че ще даде. Не каките на него да му дават. Това е философията. . Простичка, нищо. Ще поумнее, ако има какво да и даде и е схватлива. Ако не, губи. И ние губим от връзки и контакти с жени доста често. Но трябва да се радваш, от жените се учиш. Няма драма ако умееш да държиш нещата или да се обърнеш навреме кръгом ако трябва.
                      Така де, така. Ама разликата в поколенията е сериозна. Хвани сега една 20г. да се видиш у филм. Книги могат да се пишат на тая тема.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

                        Требе да зарибиш кольо за коньовете. Той е твоя човек.

                        Как като не ме слуша? Все за някви шитни или кучИта пита в другата тема.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

                          Абе сделките добре, амааа... ЗАЩО НЕ ПАДАТ пустите ЦЕНИ?!! Докога ше ги чекаме?
                          Таралежко събуди се вече няма сделки, няма кредитс, нема и пара това е новата реалност.
                          От тук нататък за всичкото брокерс идват лоши времена.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

                            Абе сделките добре, амааа... ЗАЩО НЕ ПАДАТ пустите ЦЕНИ?!! Докога ше ги чекаме?
                            Попе, не дърпай дявола за опашката, че ще си ебе Франко магарето!
                            Нека се радваме, че хората имат пари и ги дават за имоти.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                              Левчо, ти да не мислиш, че сегашните селянки са като едновремешните селянки? Всичко което държи телефон е по един и същ шаблон. Ко ще да е живяла в къща с външен клозет и печка на дърва.
                              Да, но там е майсторлъка, ако Евго го има. Да напипа първичното и да го използва в своя полза. Не може да не даде. Трябва да се радва и да е горд че ще даде. Не каките на него да му дават. Това е философията. . Простичка, нищо. Ще поумнее, ако има какво да и даде и е схватлива. Ако не, губи. И ние губим от връзки и контакти с жени доста често. Но трябва да се радваш, от жените се учиш. Няма драма ако умееш да държиш нещата или да се обърнеш навреме кръгом ако трябва.
                              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                                Евгича греши. Точно обратното трябва да направи. Да си вземе обикновена жена от най-дълбокото село ако може. И да и даде каквото може. Но, няма да ме послуша, тук майките командват.
                                Левчо, ти да не мислиш, че сегашните селянки са като едновремешните селянки? Всичко което държи телефон е по един и същ шаблон. Ко ще да е живяла в къща с външен клозет и печка на дърва.

                                Коментар

                                Working...
                                X