IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

    Петърчето например. Ако не е леко поодъртел, ма май още мечтае за имоти, значи го бива.
    петърчо одавна се отрива около лордчето
    още със старите си никове;
    баца, кондореса, рагнаровица, ортодоксова, яндоксова и тн
    не търси той мома за женене
    не търси дори софийско жителство
    другаде го сърби него
    препоръка е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение

      То тарикатлъка е за такива дето имат повече от мен. Аз в момента мога да продам с 40% горница, но какво да ги правя като ги взема???

      Колкото до цените през 2033...
      Средния осигурителен доход за страната в момента е 1300 лв и расте с около 8% на година. С този темп, през 2033 ще е 2900 лв. Колко ще е средна софийска заплата тогава? Колко ще е хляба, колко ще е кв м.?
      Както и аз. Мога да стана милионер в зелено, и какво после да купя. На първо време се подготвяме с Ежа да прекосим наколко пъти Тихи океан с кораб и няколко полета дотам. Но това са няколко хиляди лева.
      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

        Петърчето например. Ако не е леко поодъртел, ма май още мечтае за имоти, значи го бива.
        Петърчо софиянец ли ще го правим? Айде да видим, дали ще подвие коляно пред повишителите.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

          само няма да отричаш, че бъртрамовите анализи и предсказания
          звучат мнооого правдоподобно
          към лето 2017то ме блазнеше СРИВА, ама после разбрах как месят арменските сладки (приказки)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

            Само мама и мекички. Мани тея каки и съпруги, само ядове създават и искат имоти да са отделно.
            Еххх Левчо, таз кака дето беше тука... Ного ми аресА. Требе да я доведеш пак!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

              мъхъ, те жените точно това искат
              да изтръгнат някое мамино детенце от децката
              и да поемат издръжката му
              ратко, все си мисля, че Лордчето не е вчерашен и ще има "интервю" на по 3 мастики, дали са истински повишители. Знае той как да им сваля маските.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение
                Възможен е спад в цените на недвижимите имоти в малките градове, но не и в София - Investor.bg
                Възможен е спад в цените на недвижимите имоти в малките градове, но не и в София

                Превод: Спад ще има само в Карлово.

                Амааа... КАК ТАКА?!

                ===2039===

                З А З И Д А Н О С Т !!!
                Забележи кой го казва- председателя на НСНИ а кои са нсни? Все едно да питаш бармана- да пийна ли едно питие и той да ти каже- не бе, недей
                За НСНИ

                НAЦИОНАЛНО СДРУЖЕНИЕ НЕДВИЖИМИ ИМОТИ обединява брокери и агенти за недвижими имоти, които искат да упражняват по легален и професионален начин своята професия. НСНИ представлява техните интереси пред обществото, институциите, потребителите и бранша

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение




                  недей, че ме стяга само като си го помисля...
                  Добре чуваш и се учиш още от както писахме и се разбрахме с теб с две думи. Браво! Лакомията води до недоимък. Нали виждаш. Да купим евтино, сега ще купуват скъпо. Ако изобщо имат сили за това някога.
                  Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение




                    недей, че ме стяга само като си го помисля...
                    само няма да отричаш, че бъртрамовите анализи и предсказания
                    звучат мнооого правдоподобно
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                      Да, а има и доста тарикати които блъскат зелено и после препродават с печалба. Несигурността на другите инструменти, инфлацията, геополитическите сътресения карат хората да влагат в имоти. Мяуто може да дойде след значими размествания на статуквото и ще бъде болезнено в цял свят, но ще е след 2033 година. . Но от нива 7К€ средна цена хич не е кой знае колко болезнено.
                      То тарикатлъка е за такива дето имат повече от мен. Аз в момента мога да продам с 40% горница, но какво да ги правя като ги взема???

                      Колкото до цените през 2033...
                      Средния осигурителен доход за страната в момента е 1300 лв и расте с около 8% на година. С този темп, през 2033 ще е 2900 лв. Колко ще е средна софийска заплата тогава? Колко ще е хляба, колко ще е кв м.?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                        Лордче, не говори така, че ей сега ще се появят кандидат зетовете, решили да излязат от детската.
                        Петърчето например. Ако не е леко поодъртел, ма май още мечтае за имоти, значи го бива.
                        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                          Лордче, не говори така, че ей сега ще се появят кандидат зетовете, решили да излязат от детската.
                          мъхъ, те жените точно това искат
                          да изтръгнат някое мамино детенце от децката
                          и да поемат издръжката му
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от kinyalo Разгледай мнение

                            Я, Петърчо бил стар ерген.

                            Каква изненада
                            Само мама и мекички. Мани тея каки и съпруги, само ядове създават и искат имоти да са отделно.
                            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                              Да не говорим, че тя живее в собствено жилище!
                              Лордче, не говори така, че ей сега ще се появят кандидат зетовете, решили да излязат от детската.

                              Коментар


                              • Възможен е спад в цените на недвижимите имоти в малките градове, но не и в София - Investor.bg
                                Възможен е спад в цените на недвижимите имоти в малките градове, но не и в София


                                Превод: Спад ще има само в Карлово.

                                Амааа... КАК ТАКА?!

                                ===2039===

                                З А З И Д А Н О С Т !!!

                                Last edited by два_таралежа; 25.10.2023, 21:36.

                                Коментар

                                Working...
                                X