IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

    Аз съм убеден защото бях на срещите ,маркетинга,парите ,каналите ,имената всичко беше готово.И това беше още преди който и да било да му знае името публично че го готвят за кмет Така и не разбрахте че кметовете са просто кукли,фасади ,не гледайте лицата а гледайте кой ги финансира.Тврзиев го финансират от ДПС ибГЕРБ ,а ПП ДБ са самонфасадна партия ,видяхте какво стана с Бойко и Гешев нали ?Нищо
    Лошо, щом ти си убеден, значи все пак има шанс полу-ромката синдикалистка да спечели...
    Last edited by kinyalo; 01.11.2023, 09:26.

    Коментар


    • Каврък, остави байлура и мандрите, ей ги чорбаджиите иззедници.

      https://www.segabg.com/hot/category-...sichki-rekordi

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение

        Въобще не съм убеден. На първи тур екзит-пол гласовете за Терзиев от 39% накрая се оказаха 32% признати като действителни гласове. В секция в 9 ФЕГ има подадени 120 гласа за Хекимян и 0 за Терзиев - това е пъпа на София, мисля, че е невъзможно никой да не е гласувал за ПП-ДБ. Има едни 25к-30к гласа, които просто липсват. И надали е случайно. Кой ще прави такива схеми, само за да спечели все пак Васил Терзиев?

        Освен това кандидатурата на Хекимян може да е била абсурдна именно с цел той да остане трети, а на балотажа да отиде Ваня Григорова. Заявката й е, че ще бъде кмет на панелните квартали, а не на центъра и на новите комплекси, а огромната част от новото строителство в София е именно там.
        Аз съм убеден защото бях на срещите ,маркетинга,парите ,каналите ,имената всичко беше готово.И това беше още преди който и да било да му знае името публично че го готвят за кмет Така и не разбрахте че кметовете са просто кукли,фасади ,не гледайте лицата а гледайте кой ги финансира.Тврзиев го финансират от ДПС ибГЕРБ ,а ПП ДБ са самонфасадна партия ,видяхте какво стана с Бойко и Гешев нали ?Нищо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

          Няма смисъл от глупаво празнодумство,а мисли как да спасяваш нещо,защото после ще си клиент на психиатрите.А аз и на 500 м2 няма да купя в СФ,понеже както казах е скъпо гето без инфраструктура в което цари безаконие и хаос.Защо да се забивам там? с най-голямата пасмина на БГ ? Има хиляди по-хубави места в които да живее/притежава имот човек.
          какво чакаш?
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

            Кмета на София ще е Васил Терзиев.Това се реши още преди 3,4 месеца с финанси от ГЕРБ,ПП,и ДПС,идеята беше да заменят Фандъкова с ново лице ,Хекимян го сложиха за парлама ей така,бях на една сбирка когато се обсъждане кампанията на Терзиев и как да го позициониран,там също разбрах и за договор ката за Борис Бонев който е искал да бъде той кмета но са му казали че сам е за никъде и ако иска изобщо нещо или да е с Терзийката или е аут.
            Няма някой от общинската администрация в София който да не знае вече кой ще е кмета ...
            Въобще не съм убеден. На първи тур екзит-пол гласовете за Терзиев от 39% накрая се оказаха 32% признати като действителни гласове. В секция в 9 ФЕГ има подадени 120 гласа за Хекимян и 0 за Терзиев - това е пъпа на София, мисля, че е невъзможно никой да не е гласувал за ПП-ДБ. Има едни 25к-30к гласа, които просто липсват. И надали е случайно. Кой ще прави такива схеми, само за да спечели все пак Васил Терзиев?

            Освен това кандидатурата на Хекимян може да е била абсурдна именно с цел той да остане трети, а на балотажа да отиде Ваня Григорова. Заявката й е, че ще бъде кмет на панелните квартали, а не на центъра и на новите комплекси, а огромната част от новото строителство в София е именно там.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

              Кмета на София ще е Васил Терзиев.
              Не бих бил толкова сигурен. Но и 2мата кандидати са импотентни и няма да направят реформи от значение за недвижимите имоти.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение
                Според вас има ли значение кмета и общинската власт за цените на имотите?

                ​​​​​​Днес се засегна темата дали победа на Ваня, завой към Русия на общинско ниво и орязване на Европарите няма да е черния лебед за цените.
                Кмета на София ще е Васил Терзиев.Това се реши още преди 3,4 месеца с финанси от ГЕРБ,ПП,и ДПС,идеята беше да заменят Фандъкова с ново лице ,Хекимян го сложиха за парлама ей така,бях на една сбирка когато се обсъждане кампанията на Терзиев и как да го позициониран,там също разбрах и за договор ката за Борис Бонев който е искал да бъде той кмета но са му казали че сам е за никъде и ако иска изобщо нещо или да е с Терзийката или е аут.
                Няма някой от общинската администрация в София който да не знае вече кой ще е кмета ...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                  Ако това стане ще ти купя един за 300€ на квадрат в Сф на твое име. Останалите 200€ ще си ги доплатиш, да не минеш съвсем метър.
                  Няма смисъл от глупаво празнодумство,а мисли как да спасяваш нещо,защото после ще си клиент на психиатрите.А аз и на 500 м2 няма да купя в СФ,понеже както казах е скъпо гето без инфраструктура в което цари безаконие и хаос.Защо да се забивам там? с най-голямата пасмина на БГ ? Има хиляди по-хубави места в които да живее/притежава имот човек.
                  Last edited by petrg5s; 01.11.2023, 07:06.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение
                    Според вас има ли значение кмета и общинската власт за цените на имотите?

                    ​​​​​​Днес се засегна темата дали победа на Ваня, завой към Русия на общинско ниво и орязване на Европарите няма да е черния лебед за цените.
                    идиот. от Достоевски. чел ли си?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                      Хахаах ,това да не е Манхатън
                      По-скоро 500 е/м2 още след 2г ще видим в СФ .Това е реалната цена за гето без инфраструктура в което цари безаконие и хаос.

                      Иначе мисля,че имаш голям талант като писател на фантастично-комедийни разкази .Защо не пробваш да издадеш нещо?
                      Ако това стане ще ти купя един за 300€ на квадрат в Сф на твое име. Останалите 200€ ще си ги доплатиш, да не минеш съвсем метър.
                      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                      Коментар


                      • Според вас има ли значение кмета и общинската власт за цените на имотите?

                        ​​​​​​Днес се засегна темата дали победа на Ваня, завой към Русия на общинско ниво и орязване на Европарите няма да е черния лебед за цените.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                          Заводските цени продължават да спадат

                          https://www.dnevnik.bg/biznes/2023/1...vat_da_spadat/

                          Лоша работа!

                          Дадох ви новините с година аванс, не го оценихте!

                          Дефлацията дойде и на лорчето вече гащите му почват да треперят!

                          Скоро съвсем сами ще паднат!
                          С година аванс ли? Ти цяла година беше за посмешище с неверните ти измислени прогнози, или по-точно прогнози тип кокошка, просо сънува. Сега се изпъчваш нагло да кажеш, че едва ли не си бил прогностик за събития, които ще се случат след цяла година, при положение, че мненията ти бяха за моментно състояние на цени на суровини, не на цени на бързооборотни стоки, които бяха в зверска инфлация. ЛЪЖЕЦ, НАГЪЛ ЛЪЖЕЦ СИ и го съзнаваш прекрасно, всички участници на имотния пазар, които си заблудил, ако разкриеш жалката си самоличност, прекрасно знаеш, че ще те качат на чеверме, "анализаторе"
                          Що се отнася до моите инвестиции, аз съм си опекъл агнето и нямам никакви притеснения от прогнози на лъжепрофесори.

                          Коментар


                          • Според икономисти кризата ще се усети по джоба след Нова година

                            Всеки четвърти търговец на дребно предвижда скок в цените си. Причината е, че бизнес климатът се е влошил през октомври спрямо септември, показват данните на НСИ.

                            Най-засегнати са търговията на дребно, промишлеността и строителството.
                            Сега имаме ценови динамики на доставчиците. Те пък на техниките доставчици. Няма контрол на нужните продукти за изработката на всяко едно печиво. Има много монополисти на пазара, не знам държавата какъв регулатор играе. След повишението на олиото миналата година, сега то се нормализира, но има динамика при яйца и други продукти“, обяснява пред БТВ Пламен Петров.

                            Казва, че проблемите в малкия бизнес са много.

                            „Потребителят има много по-малък портфейл отпреди. Притиснати са, за жалост, българите и нямат същата покупателна способност като от минали години“, допълни собственикът на пекарна.

                            „Сега имаме ценови динамики на доставчиците. Те пък на техниките доставчици. Няма контрол на нужните продукти за изработката на всяко едно печиво. Има много монополисти на пазара, не знам държавата какъв регулатор играе. След повишението на олиото миналата година, сега то се нормализира, но има динамика при яйца и други продукти“, обяснява Пламен Петров.

                            Казва, че проблемите в малкия бизнес са много.

                            „Потребителят има много по-малък портфейл отпреди. Притиснати са, за жалост, българите и нямат същата покупателна способност като от минали години“, допълни собственикът на пекарна.

                            Коментар


                            • Заводските цени продължават да спадат

                              https://www.dnevnik.bg/biznes/2023/1...vat_da_spadat/

                              Лоша работа!

                              Дадох ви новините с година аванс, не го оценихте!

                              Дефлацията дойде и на лорчето вече гащите му почват да треперят!

                              Скоро съвсем сами ще паднат!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Thrace Разгледай мнение

                                Има време, като наближа 30те тогава. Сега рутя цените от перона.
                                Добър план.

                                Коментар

                                Working...
                                X