IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

    И аз не мога и ти слагам +
    Правилно думаш как така ще дават пари на гадните банкери вместо на нас с теб !!!
    Много мой човек си без съмнение !!!
    препоръка е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

      това щеше да е вярно ако е изпълнено още едно необходимо условие
      да не ги е страх да вземат кредит за да купят.
      масовия читател тук, не отговаря на тоя кртерий

      само едно момиче от моите събра куража да си купи собствено жилище и се изнесе. момиче!

      един младеж ми викаше преди време, решил съм и аз да ставам като теб.
      ще тегля кредити и ще пускам под наем.
      казвам му; успех, кога мислиш да вземеш първия
      ами нека малко да си наредя нещата, да почна взимам поне 2-3 години по 5к чисто
      Младежът не е преценил че с чакане и догонване чрез доходи не става. Купува, стиса бузи малко и после щом е сигурен че по-високия доход ще дойде погасява по-лесно. Момичето била с ниска финансова култура. То нашите културните ей ги виж ги, не изпокзваха културата си 10 години. Хахаха. Културни били.
      Ето, Sky ми е приятелка във фейса, ходи си момичето и се забавлява на най-чудесни места. Забрави че си е купила жилище.
      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

      Коментар


      • Коментар под поста на Киро Брейка за имотния балон

        https://www.youtube.com/watch?v=QmsDc-kZOEI @hristodetelinovtomov1327

        преди 8 дни
        Случайно попаднах на това видео и винаги съм се чудил как може един апартамент в София да струва 300-400 хил евро а да го отдадеш под наем е най много 500€.Аз живея от 30 години в Испания и имам 4 апартамента в SALOU park Port Aventura и най скъпия е 180 хил а го отдавам в Booking и ARBNB за по 160-180€ на вечер като от 365 дни имам заетост горе долу 300....Ами вие вземете калкулатора и сметнете каква е възвращаемостта в БГ..Човек с мозък не би платил повече от 500-600€ кв/м за панелка в бг с разбитите улици...А тук няма къде да си изцапаш обувките..Морето ми се бие в терасата,плаж,16⁰ минимални през януари...Само мазохист би си вложил парите в имот в БГ...Ама то вие си знаете де..

        Коментар


        • Хиляди жители на Лос Анджелис наричат каравани свой дом - Investor.bg

          днес там - утре...

          ===2039===

          30/70

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

            не мога.
            слагам ти +
            мой човек си и това си е.
            И аз не мога и ти слагам +
            Правилно думаш как така ще дават пари на гадните банкери вместо на нас с теб !!!
            Много мой човек си без съмнение !!!

            Коментар


            • https://www.investor.bg/a/534-novini...elikobritaniya
              Спадът на цените на жилищата се разпространява все повече из Великобритания

              Продажбите на жилища са се свили с 23% на годишна база през септември

              Британският жилищен пазар отбелязва широк спад на цените през септември, след като по-високите ипотечни лихви и натискът от разходите за живот са притиснали бюджетите на потребителите на повечето местни пазари, съобщава Wall Street Journal, цитирайки ново проучване на Zoopla.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                не мога.
                слагам ти +
                мой човек си и това си е.
                Само така! Знам аз!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                  Теглещият кредит е просто бедняк, който не може да си позволи жилище и който вместо да работи за себе си идните 20-30 години, работи за банката.
                  не мога.
                  слагам ти +
                  мой човек си и това си е.
                  препоръка е

                  Коментар


                  • https://www.nsi.bg/sites/default/fil...10_GJVIL72.pdf

                    Строителство. През октомври съставният показател „бизнес климат в строителството намалява с 4.6 пункта (от 24.7% на 20.1%) (фиг. 6 от приложението), което се дължи на резервираните очаквания на строителните предприемачи за бизнес състоянието на предприятията през следващите шест месеца. По тяхно мнение в следващата половин година се очаква намаление на новите поръчки, което ще доведе и до известно понижаване на дейността в краткосрочен план (фиг. 7 от приложението). Основните фактори, ограничаващи дейността на предприятията, остават несигурната икономическа среда, цените на материалите и недостигът на работна сила, като през последния месец се наблюдава нарастване на отрицателното им въздействие (фиг. 8 от приложението). Относно продажните цени в строителството мениджърите очакват те да останат без промяна през следващите три месеца (фиг. 9 от приложението).

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                      твоите по принцип са категория миши дупки ( за такива винаги ще има кандидати) и точно оттам не очавай да излязат сериозните ипотекари, НО светът е голям и статистиката от агенцията по вписванията + банковите отчети говорят именно за това - масово хора взимат ипотеки, за да купуват, което пък развървзва ръцете на производителите (ака строителите) и се получава давай да сторим докато има на кой да продаваме.
                      ти нали искаше да заложиш в импулса, коолкото са ми мишите дупки на зелено
                      какво стана?

                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от corner Разгледай мнение

                        цялата машина е впрегната да превърне наемателя в хазяин на своя хазяин - и всичко това е възможно , благодарение на мощната печатница на хартия и имоти
                        икономическата експанзия , особено у нас е фокусирана върху НИ - и този актив / пасив ще бъде изпепелен

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                          твоите по принцип са категория миши дупки ( за такива винаги ще има кандидати) и точно оттам не очавай да излязат сериозните ипотекари, НО светът е голям и статистиката от агенцията по вписванията + банковите отчети говорят именно за това - масово хора взимат ипотеки, за да купуват, което пък развървзва ръцете на производителите (ака строителите) и се получава давай да сторим докато има на кой да продаваме.
                          цялата машина е впрегната да превърне наемателя в хазяин на своя хазяин - и всичко това е възможно , благодарение на мощната печатница на хартия и имоти

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                            това щеше да е вярно ако е изпълнено още едно необходимо условие
                            да не ги е страх да вземат кредит за да купят.
                            масовия читател тук, не отговаря на тоя кртерий

                            само едно момиче от моите събра куража да си купи собствено жилище и се изнесе. момиче!

                            един младеж ми викаше преди време, решил съм и аз да ставам като теб.
                            ще тегля кредити и ще пускам под наем.
                            казвам му; успех, кога мислиш да вземеш първия
                            ами нека малко да си наредя нещата, да почна взимам поне 2-3 години по 5к чисто

                            Много правилно мисли младежа. 2 години са нищо в перспективата за обвързване с 30г кредит и са чудесна възможност да спести пари за по-голямо самоучастие и като резерв. Отделно, в тези ранни години, гъвкавостта на квартирата е най-ценна. Но отсега има намерението на купува и това ще е чудесна възможност да не се обвързва веднага, а да проучи пазара добре.

                            Отделно няма да коментирам че масово жените, особено момичетата, са известни с ниската си финансова култура. Доста лош сигнал е за пазара ако и те са тръгнали да стават инвестори.
                            Last edited by X_Y; 30.10.2023, 10:54.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                              това щеше да е вярно ако е изпълнено още едно необходимо условие
                              да не ги е страх да вземат кредит за да купят.
                              масовия читател тук, не отговаря на тоя кртерий

                              само едно момиче от моите събра куража да си купи собствено жилище и се изнесе. момиче!

                              един младеж ми викаше преди време, решил съм и аз да ставам като теб.
                              ще тегля кредити и ще пускам под наем.
                              казвам му; успех, кога мислиш да вземеш първия
                              ами нека малко да си наредя нещата, да почна взимам поне 2-3 години по 5к чисто

                              твоите по принцип са категория миши дупки ( за такива винаги ще има кандидати) и точно оттам не очавай да излязат сериозните ипотекари, НО светът е голям и статистиката от агенцията по вписванията + банковите отчети говорят именно за това - масово хора взимат ипотеки, за да купуват, което пък развървзва ръцете на производителите (ака строителите) и се получава давай да сторим докато има на кой да продаваме.
                              Last edited by X_Y; 30.10.2023, 10:54.
                              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                                това щеше да е вярно ако е изпълнено още едно необходимо условие
                                да не ги е страх да вземат кредит за да купят.
                                масовия читател тук, не отговаря на тоя кртерий

                                само едно момиче от моите събра куража да си купи собствено жилище и се изнесе. момиче!

                                един младеж ми викаше преди време, решил съм и аз да ставам като теб.
                                ще тегля кредити и ще пускам под наем.
                                казвам му; успех, кога мислиш да вземеш първия
                                ами нека малко да си наредя нещата, да почна взимам поне 2-3 години по 5к чисто

                                Теглещият кредит е просто бедняк, който не може да си позволи жилище и който вместо да работи за себе си идните 20-30 години, работи за банката.
                                Last edited by X_Y; 30.10.2023, 10:53.

                                Коментар

                                Working...
                                X