IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

    собствен люкс фургон с двор е доста по-добре от държавна 16 квадратова квартира, изпринтена на 3д,
    и безплатна храна в ядливи кутийки и двете грижливо приготвени от скакалци

    Click image for larger version

Name:	11.JPG
Views:	1
Size:	39.5 КБ
ID:	4132906

    Коментар


    • Click image for larger version

Name:	11.JPG
Views:	1
Size:	52.3 КБ
ID:	4132902

      https://nsi.bg/sites/default/files/f...q3_BP89LSY.pdf

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

        Доходност имаш, но имаш разправии, губене на време и риск. Имаш и "опортюнистични разходи" - същите в момента са поне 4%, ако си сложиш парите в безсрочен депозит в европейска банка. Това са нещата, които никой не отчита и не калкулира. 2%-3% доходност от наем е дълбоко отрицателна доходност ако вкараме горните неща в сметката.
        Чак пък 3%.Нето средно е 1%

        Коментар


        • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

          Не му бери грижи ти на таралежа. Първо, че ток нямаше само предната буря и второ, че виното и камината му разнообразяват ежедневието в лошото време. В СФ май нямахте ток по-дълго време, освен това там стана голяма патаклама, въпреки милиардите с които ви храни провинцията.

          Абе кочината си е кочина...

          https://www.imot.bg/a0gm6e

          [ATTACH=CONFIG]n4132766[/ATTACH]
          София генерира над 50% от БВП при население 20%.Точно обратното е ние храним провинцията.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

            Аз каквото съм имал да кажа - съм го казал!

            Туй, че ти си нямал капацитета да го схванеш - си е лично твой проблем!


            Щом другите са го схванали, а ти - не си......... вади си сам заключенията!
            Хахаха, кои са тези другите??? Ти по средата на най-зверска инфлация, внушаваше, че имало дефлация пич, какво е трябвало да се схваща прУфесоре, то всичко е пределно ясно и схващаемо. Какво извърташ и манипулираш сега? Искаш да ти вадя старите постове и да те излагам ли? Докато панически не ги триеш? Записал съм част от тях, та начинанието ще е излишен труд
            Last edited by Bailor; 28.11.2023, 20:03.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

              Не смятам, че съм аз, ти си, когато през пандемията в месеци на най-висока инфлация, ти пишеше за дефлация. Ти си истински прУфесор, заслужаващ златен скункс в този период, просто си недостижим в неверните си прогнози, само Петрогъсчо те конкурира, но той ти е конкурент, щото ползва ТА, ако не го ползваше, нямаше да ти диша във врата на класацията в неверни прогнози, щеше да си останеш единствен шампион!!!
              Аз каквото съм имал да кажа - съм го казал!

              Туй, че ти си нямал капацитета да го схванеш - си е лично твой проблем!


              Щом другите са го схванали, а ти - не си......... вади си сам заключенията!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

                ДА!

                И ти си техния пророк !
                Не смятам, че съм аз, ти си, когато през пандемията в месеци на най-висока инфлация, ти пишеше за дефлация. Ти си истински прУфесор, заслужаващ златен скункс в този период, просто си недостижим в неверните си прогнози, само Петрогъсчо те конкурира, но той ти е конкурент, щото ползва ТА, ако не го ползваше, нямаше да ти диша във врата на класацията в неверни прогнози, щеше да си останеш единствен шампион!!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
                  ... Смешници дал Господ, не на квадрат, на куб....
                  ДА!

                  И ти си техния пророк !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от unimog Разгледай мнение
                    Broadcom вече съкращава служители на VMware

                    https://money.bg/business/broadcom-v...na-vmware.html

                    Да не говорим за фактора, че повечето от тези хора имат кредити. Не, не са повечето – всички сме с кредити! Дори аз самия още изплащам италианските плочки в банята на къщата където живея. Ами другите апартаменти, ами колата? Всичко е на лизинг. Ами социалните придобивки. Вие осъзнавате ли, че тези хора, които днес са ТОП 0.1% -1% от ИТ елита на София ще трябва да се съревновават на интервюта с разни новобранци, които току що са завършили академията на Наков. Китайците унищожават елита на нацията. 44та година руснаците унищожиха цвета на нацията днес 23та година китайците ще унищожат цвета на нацията. Аз съм на 47 години имам 2 деца, къща и 6 апартамента и всичко ми е на кредит, лизинг и ипотека. Ако по някакво чудо божие въпреки, че съм атеист остана на работа ще трябва да ходя на работа като китайско робче от 9 до 18 в офис всеки ден (итс со ридикилъс). Четирите петъка свободни в годината отиват в кофата, акциите на префенциални цени отиват в кофата, допълнителни пари за техника отиват в кофата. Кар полисито отива в кофата. Премахват маковете ще се ползват някакви леновота, махат плащането на сметката на телефона. Не, не мога, отказвам да го приема. Знам, че много мои колега са така. Дръжте се, силни сме. С позитивно мислене ще успеем

                    https://bgrabotodatel.com/company/3170
                    Преди 2 дни нали ви писах за една от най-големите Ит компании не само в Бг, но и света, че почва съкращения и се чакат над 40%! - е те ТОВА е компанията!

                    Реално тук даже се чакат около 60% съкращения (все още ми е трудно да повярвам), но ми казаха, че цели отдели има вероятност да си заминат (като Р&Д отдела), защото компанията, която ги e купила така или иначе ги има същите отдели и естествено няма да плащат два пъти за едни и същи дейности!
                    Ще се оптимизира - това е положението........

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                      още малко, ей я къде е 2049-та
                      Така е, ще си дойде след има-няма четвърт век, само на нрадев сина ще остане единствения ай ти с по 100лв. на час, щото инвестирал 2000лв. в Убразованието му, другите ще бъдат съкратени до крак. Смешници дал Господ, не на квадрат, на куб....

                      Коментар


                      • Евтини заеми и ниски лихви ?

                        Забравете

                        https://www.investor.bg/a/539-banki-...ni-ponizheniya

                        Би било прибързано да понижаваме лихвите скоро или да се спекулира с подобни действия“, заяви германският централен банкер във вторник в Никозия. „Не само нивото на лихите, но и очакванията за курса им в бъдеще е от значение за нашето решение. Очакваме основният ефект от затягането на паричната политика върху инфлацията тепърва да се прояви".

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение



                          Мхм, почти съм убеден, че тогава вече майсторлъка за тънките сметки, ще бъде възнаграден с лЮкс фургон.
                          собствен люкс фургон с двор е доста по-добре от държавна 16 квадратова квартира, изпринтена на 3д,
                          и безплатна храна в ядливи кутийки и двете грижливо приготвени от скакалци


                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                            унимуни, според теб това, което си изпляскал, дали е истина или някой си прави гаргара с нивото на читатели като теб.
                            италЯнските плочки му били на кредит, мака му взели, китайците го съсипАли
                            Мани, мани ... Още не ги е изплатил тези плочки, ще трябва да тегли нов заем за микроциментена мазилка. Кой ти ползва вече плочки в мокрите помещения!?
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                              още малко, ей я къде е 2049-та


                              Мхм, почти съм убеден, че тогава вече майсторлъка за тънките сметки, ще бъде възнаграден с лЮкс фургон.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от unimog Разгледай мнение
                                Broadcom вече съкращава служители на VMware

                                https://money.bg/business/broadcom-v...na-vmware.html

                                Да не говорим за фактора, че повечето от тези хора имат кредити. Не, не са повечето – всички сме с кредити! Дори аз самия още изплащам италианските плочки в банята на къщата където живея. Ами другите апартаменти, ами колата? Всичко е на лизинг. Ами социалните придобивки. Вие осъзнавате ли, че тези хора, които днес са ТОП 0.1% -1% от ИТ елита на София ще трябва да се съревновават на интервюта с разни новобранци, които току що са завършили академията на Наков. Китайците унищожават елита на нацията. 44та година руснаците унищожиха цвета на нацията днес 23та година китайците ще унищожат цвета на нацията. Аз съм на 47 години имам 2 деца, къща и 6 апартамента и всичко ми е на кредит, лизинг и ипотека. Ако по някакво чудо божие въпреки, че съм атеист остана на работа ще трябва да ходя на работа като китайско робче от 9 до 18 в офис всеки ден (итс со ридикилъс). Четирите петъка свободни в годината отиват в кофата, акциите на префенциални цени отиват в кофата, допълнителни пари за техника отиват в кофата. Кар полисито отива в кофата. Премахват маковете ще се ползват някакви леновота, махат плащането на сметката на телефона. Не, не мога, отказвам да го приема. Знам, че много мои колега са така. Дръжте се, силни сме. С позитивно мислене ще успеем

                                https://bgrabotodatel.com/company/3170
                                О май го, без кар полиси, направо ансарвайвабле

                                Коментар

                                Working...
                                X