IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

    Хахахахахаха, на мен в най-старата ми къщичкка каферобота ми е Villa.!!! С гастара е изключено да се занимавам повече до Новата, пак ми станахте ясни, хахахаха, успех и Весела Коледа!
    Снимай и поствай бе, не е сложно.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от segato

      Снимай и поствай бе.
      Хахахахахаха, на мен в най-старата ми къщичкка каферобота ми е Villa.!!! С гастара е изключено да се занимавам повече до Новата, пак ми станахте ясни, хахахаха, успех и Весела Коледа!
      Дано скоро свършат празниците, за да те върнат в цеха за месо, па следващата половин година, отново да си измислиш, че си landlord в Монте Карло или Mayfair
      Last edited by Bailor; 25.12.2023, 00:07.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

        Самонастаняването ( окупас му казват испанците) е голям проблем създаден от " левите" там. Даже кметицата на барцелона беше бивша активистка на това движение( има снимки как я изнасят 4 човека от на един къщата. Та от това дето съм чел ако имаш само 1 имот и ти се настани някой в него можеш да звъннеш на полицията да дойде и да го изгони, ако обаче ти е втори или трети имот полицията няма право да го гони, даже ти ако тръгнеш да го гониш е самоправство. Та ако ти " окупират" имота не звъниш в полицията, а на специализирани фирми за изселване на " окупанти" и срещу заплащане го гонят. Но ако не го даваш под наем, а си го ползваш само ти и е в затворен комплекс шанса да имаш такъв проблем е малък.
        На мен в началото ми беше странно зашо всички имат решетки, после колежката от Испания ( ника и беше с А, да ме прощава ма беше отдавна и не и помня целия ник) обясни нещата и се отказах.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

          Самонастаняването ( окупас му казват испанците) е голям проблем създаден от " левите" там. Даже кметицата на барцелона беше бивша активистка на това движение( има снимки как я изнасят 4 човека от на един къщата. Та от това дето съм чел ако имаш само 1 имот и ти се настани някой в него можеш да звъннеш на полицията да дойде и да го изгони, ако обаче ти е втори или трети имот полицията няма право да го гони, даже ти ако тръгнеш да го гониш е самоправство. Та ако ти " окупират" имота не звъниш в полицията, а на специализирани фирми за изселване на " окупанти" и срещу заплащане го гонят. Но ако не го даваш под наем, а си го ползваш само ти и е в затворен комплекс шанса да имаш такъв проблем е малък.
          явно проблема е стар, защото преди поне 10-12 и повече години четох един матрЯл с човек от такава фирма и обясняваше механизма.
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

            Мен ме влече топлото време, особенно района на Марбея - топла зима 15-20 градуса, че взе да ми втръсва гадния климат тук. Сега съм в Сф - днес беше ок, но преди това мъгла, студ, мръсотия, кал, мръсен въздух, мрак. Варна същата работа + мега шибан вЕтер, направо ще ти издуха мозъка баси. Мисля да продавам едното във Вн да сложа някой лев отгоре и да взема нещо в бяла топла държава, като Испания.

            П.С самонаставянето лесно се финтирало (или не важало) ако купиш в затворен комплекс с подръжка, охрана и т.н.
            И мен ме влече топлото, ма лошото е че са малко местата с топло и пре зимата и през лятото. Ако е топло през зимата ше е ужас през лятото. При нас е горе долу така, около 15-22 градуса цяла година , но тук пенсионер чужденец не може да живее. Трябва да си бил тук 70-80те да си купувал акции тогава и да ги харчищ сега. Тоя апартамент дето си го постнал е 3D рендеринг и е некъде в гората дето трябва да се качваш в колата за всичко. Ти за такова ли гледаш ?
            Last edited by segato; 24.12.2023, 23:27.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

              Ами не знам за самонастаняването. не беше само то. Преди няколко години един колега от Англия изпишя че им бутали блока че бил с незаконно издадено разрешително ( хем имал разрешително от общината ма не трябвало). Сега видяйх , че си писал за 4к всъщост. Че 4к за малки пари ли ги броите ? За тия пари може май и в Барселона да вземеш, не в баш топ кварталите но на добро място. Само в БГ 3-4к ги нямат за нищо.
              Ехее чак в БарЦилона? Тук 4к са на Ливади и то на булевард (писта) с наклон, при тва на акт 15, тури му ремонт обзавеждане и ще удари 6к (реална квадратура), и пак ще е шумен кофтор, като тоя отсреща.:

              https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=a3rk0i&f1=1

              Коментар


              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                Мен ме влече топлото време, особенно района на Марбея - топла зима 15-20 градуса, че взе да ми втръсва гадния климат тук. Сега съм в Сф - днес беше ок, но преди това мъгла, студ, мръсотия, кал, мръсен въздух, мрак. Варна същата работа + мега шибан вЕтер, направо ще ти издуха мозъка баси. Мисля да продавам едното във Вн да сложа някой лев отгоре и да взема нещо в бяла топла държава, като Испания.

                П.С самонаставянето лесно се финтирало (или не важало) ако купиш в затворен комплекс с подръжка, охрана и т.н.
                Самонастаняването ( окупас му казват испанците) е голям проблем създаден от " левите" там. Даже кметицата на барцелона беше бивша активистка на това движение( има снимки как я изнасят 4 човека от на един къщата. Та от това дето съм чел ако имаш само 1 имот и ти се настани някой в него можеш да звъннеш на полицията да дойде и да го изгони, ако обаче ти е втори или трети имот полицията няма право да го гони, даже ти ако тръгнеш да го гониш е самоправство. Та ако ти " окупират" имота не звъниш в полицията, а на специализирани фирми за изселване на " окупанти" и срещу заплащане го гонят. Но ако не го даваш под наем, а си го ползваш само ти и е в затворен комплекс шанса да имаш такъв проблем е малък.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                  + това

                  https://m.imot.bg/details/1j165141323135173
                  Хахахяхахаха ,ИМА ЛИ ЗАВИСТ?ИММААААААААА

                  и плюс това:

                  https://m.imot.bg/details/1b150783217740813

                  И сбора за учили математика извън УНСС е:
                  )
                  Д а питам пак училите счетоводство? Весела Коледа!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                    Мен ме влече топлото време, особенно района на Марбея - топла зима 15-20 градуса, че взе да ми втръсва гадния климат тук. Сега съм в Сф - днес беше ок, но преди това мъгла, студ, мръсотия, кал, мръсен въздух, мрак. Варна същата работа + мега шибан вЕтер, направо ще ти издуха мозъка баси. Мисля да продавам едното във Вн да сложа някой лев отгоре и да взема нещо в бяла топла държава, като Испания.

                    П.С самонаставянето лесно се финтирало (или не важало) ако купиш в затворен комплекс с подръжка, охрана и т.н.
                    Ами не знам за самонастаняването. не беше само то. Преди няколко години един колега от Англия изпишя че им бутали блока че бил с незаконно издадено разрешително ( хем имал разрешително от общината ма не трябвало). Сега видяйх , че си писал за 4к всъщост. Че 4к за малки пари ли ги броите ? За тия пари може май и в Барселона да вземеш, не в баш топ кварталите но на добро място. Само в БГ 3-4к ги нямат за нищо.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                      Ратко, и при теб са я подкарали здраво. Вчера минах през Младост, оттам нагоре към Бункера>Бистрица - ужас, всичко е празно, един тесен път, наблизо няма нищо, иначе добре направени комплекси/къщи, но само това не стига.
                      много се строи натам
                      къщичките са нови, може и да не са населени още
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

                        Ми не знам какво да ти кажа аз не съм "инвеститор" . Гледах по едно време Испания, но там имат някакв закони за самонастаняване дето ме отказаха. Аз не мога да ползвам цяла година та ме касае. Имаше една колежка дето живее в Испания и тя обясни та ме отказа. Чакаше се десните да спечелят изборите и да оправят нешата ма май не успяха да ги спечелят. Аз до миналата година гледах Франция, сега Италия. Във Франция трябваше едни врътки да се правят , че там данък наследство е убийствен. В Италия пък чувам че режат глави за данък доход ( с изключение на пенсинерските области със 7% ма там не ща), та мак пак ше гледам Испания. Испания има много добро здравеопазване, ниски разходи и малко крайм а и данъците за мен ше бъдат ниски, та бих предпочел пред Италия, ма хем ме сърби , хем ме боли. Не знам за този конкретен апартамент. В Италия на няколко пъти попадам на хора , които продават чужди апартаменти ... не знам дали в Испания има такива врътки Аз гледам Барселона и в краен случай Валенсия , вече съм дърт за предимно туристически дестинации, трябва и малко живот през зимата да има.
                        Мен ме влече топлото време, особенно района на Марбея - топла зима 15-20 градуса, че взе да ми втръсва гадния климат тук. Сега съм в Сф - днес беше ок, но преди това мъгла, студ, мръсотия, кал, мръсен въздух, мрак. Варна същата работа + мега шибан вЕтер, направо ще ти издуха мозъка баси. Мисля да продавам едното във Вн да сложа някой лев отгоре и да взема нещо в бяла топла държава, като Испания.

                        П.С самонаставянето лесно се финтирало (или не важало) ако купиш в затворен комплекс с подръжка, охрана и т.н.
                        Last edited by better; 24.12.2023, 22:46.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от unimog Разгледай мнение

                          Тангра пропъртис предлага на Вашето внимание къща в гр.Радомир. Имота се състои от едноетажна къща с 4 стаи , баня и предверие. Прилежащо мазе от 10 кв.м.
                          [ATTACH=CONFIG]n4140068[/ATTACH]



                          https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=a3nteq&f1=1
                          + това

                          https://m.imot.bg/details/1j165141323135173
                          Хахахяхахаха ,ИМА ЛИ ЗАВИСТ?ИММААААААААА

                          и плюс това:

                          https://m.imot.bg/details/1b150783217740813

                          И сбора за учили математика извън УНСС е:
                          )
                          Last edited by Bailor; 24.12.2023, 23:12.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                            Благодаря ти.
                            Ти си по имотите в чужбина. Може ли да ме светнеш каква е уловката например тук? 4к евра??!Реално ли е това?

                            https://www.idealista.com/en/inmueble/100601819/

                            П.с има и други на подобни цени.
                            Ми не знам какво да ти кажа аз не съм "инвеститор" . Гледах по едно време Испания, но там имат някакв закони за самонастаняване дето ме отказаха. Аз не мога да ползвам цяла година та ме касае. Имаше една колежка дето живее в Испания и тя обясни та ме отказа. Чакаше се десните да спечелят изборите и да оправят нешата ма май не успяха да ги спечелят. Аз до миналата година гледах Франция, сега Италия. Във Франция трябваше едни врътки да се правят , че там данък наследство е убийствен. В Италия пък чувам че режат глави за данък доход ( с изключение на пенсинерските области със 7% ма там не ща), та мак пак ше гледам Испания. Испания има много добро здравеопазване, ниски разходи и малко крайм а и данъците за мен ше бъдат ниски, та бих предпочел пред Италия, ма хем ме сърби , хем ме боли. Не знам за този конкретен апартамент. В Италия на няколко пъти попадам на хора , които продават чужди апартаменти ... не знам дали в Испания има такива врътки Аз гледам Барселона и в краен случай Валенсия , вече съм дърт за предимно туристически дестинации, трябва и малко живот през зимата да има.
                            Last edited by segato; 24.12.2023, 22:32.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                              Непонятно ми е човек като теб с претенции и стандарт пари ,да пита в анонимен форум какво да си купи за ядене и пиене ?Предполага се че теб би трябвало да те пита някой предвид парите с които разполагаш и начина на живот които описваш че водиш,имот в Кан,си бил купил и така нататък?Нещо не те разбирам с тези ти въпроси?
                              Какво ти е непонятно ? С малки изключения тук са се събрали несретници, които не са виждали 5000 лева на едно място, но всяка втора дума им е че са "инвеститори с по няколко имота". Те ни лъжат , ние им вярваме.... На мен не ми дреме дали някой наема или живее в собствено жилише а какво качество на живот има. Ако ще да живее срешу Айфеловата кула. като става всяка сутрин и пие кафе Нова Бразилия от машина за 30 лева от Илиенци а децата му ходят в кварталното училише с 30- 50 % малцинства, какво му е качеството на живота ? Едно време пробвах да питам къде си прашат децата ма всеки е чувал за TUM, Бонка веднага скокна как децата и учели в ТУМ и Манчестър ма като разбра че е 30к на година малко се покри. За разлика от празните приказки за апартаменти , университети и екскурзии ( Бейлора някъде беше казал че обикалял Европа) дето всеки може да лъже на воля. става малко по трудно ако трябва да покажеш какво кафе имаш в шкафа (поне един пакет трябва да купи деба) или поне какви добри вина си чувал че съшествуват. Дето се вика и един път да си пробвал B. di ... пак поне един път си сложил 50 евро да се поглезиш ама по-важно е е някак си си разбрал че го има. Ако не знаеш че го има какво какво качество на живот ? Та въпроса ми беше по-скоро за да видя кой е чувал и е имал досег с нешо читавао, Ако забелязва не питах за скъпи вина и кафе а за читави. Хората, за които въпроса за качеството на живот има значение отговориха, другите с Нова Бразиля и Меча Кръв сигурно търсят в Гугъл или просто се покриха зашото разбраха за какво става дума.
                              Last edited by X_Y; 25.12.2023, 10:37.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

                                И на мен ми е приятно да те чуя. А това в Кан беше още миналата година. Тук влизам от време, ма рядко, че много се ядосвам на глупостите на Кавръка и братята му Бейлор и таралежа (тия тримата няма как да нямат пряка роднинска връзка). Теб и още двама трима като Ви чета и ви се възхищавам на търпението
                                Благодаря ти.
                                Ти си по имотите в чужбина. Може ли да ме светнеш каква е уловката например тук? 4к евра??!Реално ли е това?

                                https://www.idealista.com/en/inmueble/100601819/

                                П.с има и други на подобни цени.

                                Коментар

                                Working...
                                X