IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

    Да. 76 кв площ без балкона. Така са, по БДС от 1980 година.
    43 год блок, и ми го хФалиш тоя тежък соц???

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

      Ти осъзнаваш ли първо разликите в наемането на апартамент, възможността за гости, наличиеро на кухня, дневна, баня, две тоалетни пред хотелското наемане. За цените няма да питам, виждам че не си наясно с основни неща.
      Наясно съм да, аз директно отивам на хотел, искам да ми сготвят, изчистят, да ми пренесат куфарите. Ти ще го направиш ли в квартирата?

      П.С туй за кухнята ме уби, искаш да кажеш, че някой пристига вечер уморен и сутринта бЕга да търси КауфлаН за да с сготви?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

        Не само това. Конкурентните хотели на апартамента на ,Лева са два, Кристал Палас и Хаят, ето и цените в Кристал Палас :

        https://www.crystalpalace-sofia.com/...servation/book

        В Хаят, си ги свалете сами
        Хахахах сравнявате няква кавартира с 5* хотел със спа, басейни, паркоместа, ресторанти. Вие наистина сте изплискали леганЯ. Сериозно.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от emdless4 Разгледай мнение

          Е, баш в маринела е 200 лева двойната стая, но иначе е пълно с хотели за около 150, да.
          Казах малко отгоре за Маринела, но да не забравяме, че това е 5* хотел, с паркинг, ресторанти, рецепция + екстри като басейн, спа и закуска - вкл в цената. Кой е този луд, който ще отиде в някаква квартира без закуска??? Къде ще закуси сутринта? В някоя баничарница? Смешно е изобщо да се сравнява няква квартира с 5 звезден хотел, който с екстрите дори излиза по-евтино.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

            Аз, затова съм се отказал да влизам в спорове.Твоят апарт по спомен беше двустаен, нали
            Да. 76 кв площ без балкона. Така са, по БДС от 1980 година.
            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

            Коментар


            • Първоначално изпратено от antani Разгледай мнение

              То и Хаят един лукс...
              В стаите не съм влизал. Бях гост на конгрес само. Бива като визия.
              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                Те в Хаят само него чакат. С 300-тате лева.
                То и Хаят един лукс...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Thrace Разгледай мнение
                  Не се притеснявай, при нас няма да дойдат. Паразита вирее там където има гостоприемник. При нас гостоприемника е умрял. Пък и имам един познат индиец, който дойде в България. Общо взето навсякъде го вземаха за циганин и се отнасяха с него по-същият начин. След 6 месеца живот си събра катуна и се върна в Англия. Повярвай ми българите въобще не са гостоприемен народ. Малцинствата ни са още по-свирепи.


                  ПП. Преди 10 години София беше пълна със сирийци. Сега къде са?

                  ППП. И още нещо се сетих за брадите на младежите. Знаеш ли, че всеки втори българин между 25 и 35 е плешив? Погледни ги на улицата и ще видиш, че е такъв процента. На какво да наблага един млад мъж, когато живеем в ерата на външния вид.
                  Last edited by antani; 23.12.2023, 19:34.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                    Те в Хаят само него чакат. С 300-тате лева.
                    Аз, затова съм се отказал да влизам в спорове.Твоят апарт по спомен беше двустаен, нали
                    Last edited by X_Y; 23.12.2023, 19:09.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                      Не само това. Конкурентните хотели на апартамента на ,Лева са два, Кристал Палас и Хаят, ето и цените в Кристал Палас :

                      https://www.crystalpalace-sofia.com/...servation/book

                      В Хаят, си ги свалете сами
                      Като имаш предвид, че е на Шипка, където има трафик на автобуси и цяла нощ излизат подпийнали младежи от ехе-то, а през деня голям трафик на студенти от СУ. Кой не би предпочел, чрез аir bnb или букинг някъде частен апарт около Лили Иванова?
                      Last edited by Bailor; 23.12.2023, 19:09.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                        Не само това. Конкурентните хотели на апартамента на ,Лева са два, Кристал Палас и Хаят, ето и цените в Кристал Палас :

                        https://www.crystalpalace-sofia.com/...servation/book

                        В Хаят, си ги свалете сами
                        Те в Хаят само него чакат. С 300-тате лева.
                        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                          Какво да ги гледам, нали каза 130~140 лв, без закуска, паркомясто, рецепция и т.н. за тия пари (или малко отгоре) можеш да отседнеш в 5*, като Маринела.
                          Ти осъзнаваш ли първо разликите в наемането на апартамент, възможността за гости, наличиеро на кухня, дневна, баня, две тоалетни пред хотелското наемане. За цените няма да питам, виждам че не си наясно с основни неща.
                          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от kinyalo Разгледай мнение
                            Като цяло сравнението е неадекватно и говори за липса на логическо мислене и житейски опит.

                            В единя случай наемаш поне 60 м2, в другия - 20.
                            Не само това. Конкурентните хотели на апартамента на ,Лева са два, Кристал Палас и Хаят, ето и цените в Кристал Палас :

                            https://www.crystalpalace-sofia.com/...servation/book

                            В Хаят, си ги свалете сами

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от kinyalo Разгледай мнение

                              Като цяло сравнението е неадекватно и говори за липса на логическо мислене и житейски опит.

                              В единя случай наемаш поне 60 м2, в другия - 20.
                              И на мен точно това ми направи впечатление, тук сравняват цена на стая с апартамента на Лева. Хотел Астория в Бургас, който е на 150м от мен, стаята е 70, апарта-120.
                              Last edited by Bailor; 23.12.2023, 17:04.

                              Коментар


                              • Като цяло сравнението е неадекватно и говори за липса на логическо мислене и житейски опит.

                                В единя случай наемаш поне 60 м2, в другия - 20.

                                Коментар

                                Working...
                                X