IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

    Ще ми автоматизират дедовия..както е приказката .Заплатите им ги изкарвам аз .Пари,обороти сделки, преговори ,ония гледат като телета,две приказки на кръст не могат да обелят.Преди няколко месеца имах среща с една ИТ компания ,искаха да се набутат през нас да продават ,слушах ги точно 10 мин ,и му казах на CEO,то да забрави за случая ,оня почна да разтягане локум кое ,какво и що и как те имали решения за всичко ,смешна работа ,даже трагична..


    Това трябваше да го споделиш преди месец. Със сигурност доста ИТ гиганти биха те назначили на неприлична премия. И сега дилемата нямаше да е, дали тухлата да падне с 20%, а каква къща да си купя.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

      Трайчо като си прав си прав...но за всеобща радост, в момента плявата в сектора е доста повече, спрямо преди 10 години. Но и бая сериозен матриал се насочи натам, включително и доста добри финансисти, в началото заради заплащането, после се оказаха таланти.

      Именно затова визирах, че ВМ-а е във високия сегмент и да не са всички, ама поне едно 60-70 са доста над нивото на масата у нас. Та затова му казах на Кавръчко да не се радва предварително, че може да му се разклати стола.
      Аз точно от това се притеснявам и въпреки, че съм понижител не искам да идва подобна криза, просто съм черноглед.
      Ако на пазара на труда има избор от много качествени кадри, няма да съм много радостен. В момента знам, че съм почти без алтернатива защото просто конкуренцията е много зле...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Бедният брoкер Разгледай мнение

        УниКредит не са баламурници,
        за какво да отпускат на Пешо кредит на 2.70% лихва, за ди купи рисков коптор,
        като директно могат да си купят ЕС облигации на 4.50 % ??
        Май се разхлабват политическите клещи над банките, понеже Парламента е във криза.
        да, бе верно
        как не са се сетили всички банки да спрат кредитите и да бръмчат само на облигации
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

          понеже си мой човек, че ти дам един съвет
          хич и не се надявай на 47% дискаунт
          това са приказки за отвличане на вниманието
          и да не се сети народа, че ще става още по-трудно да си купи жилище
          УниКредит не са баламурници,
          за какво да отпускат на Пешо кредит на 2.70% лихва, за ди купи рисков коптор,
          като директно могат да си купят ЕС облигации на 4.50 % ??
          Май се разхлабват политическите клещи над банките, понеже Парламента е във криза.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

            понеже си мой човек, че ти дам един съвет
            хич и не се надявай на 47% дискаунт
            това са приказки за отвличане на вниманието
            и да не се сети народа, че ще става още по-трудно да си купи жилище
            Искаш да кажеш , че пазарният балон вместо да се стабилизира като спадне с 80% и нагоре , ще продължи да се дебалансира .........

            Нали тук търсим справедливата и равновесна стойност при която има смисъл да се инвестира .

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

              Баш така си е. През 2010-2012 набирахме нови кадри и на интервютата имаше много качествени хора, които бяха съкратени от частния сектор и дойдоха на държавна служба.
              А,обясни им Трайчо ,че още им е замъглен акъла.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                Стискай палци да са от псевдото. Че ако са от талантите, бързо ще ти автоматизират процесите и от утре на борсата.
                Ще ми автоматизират дедовия..както е приказката .Заплатите им ги изкарвам аз .Пари,обороти сделки, преговори ,ония гледат като телета,две приказки на кръст не могат да обелят.Преди няколко месеца имах среща с една ИТ компания ,искаха да се набутат през нас да продават ,слушах ги точно 10 мин ,и му казах на CEO,то да забрави за случая ,оня почна да разтягане локум кое ,какво и що и как те имали решения за всичко ,смешна работа ,даже трагична..

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Бедният брoкер Разгледай мнение

                  - Hardcore

                  В 94% от софийските квартали цените на имотите са надценени. Трябва да паднат с 47%

                  Toвa ca чacт oт извoдитe e eжeгoдния дoĸлaд зa дocтъпнocттa нa жилищaтa в Бългapия нa „УниKpeдит Бyлбaнĸ“

                  https://kritichno.bg/politika/v-94-ot-sofiyskite-kvartali-tsenite-na-imotite-sa-nadtseneni/
                  понеже си мой човек, че ти дам един съвет
                  хич и не се надявай на 47% дискаунт
                  това са приказки за отвличане на вниманието
                  и да не се сети народа, че ще става още по-трудно да си купи жилище
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                    А,може нали наехме ИТ,та колко са качествени тепърва ще се види...Качествени са само роботите ,AI
                    Стискай палци да са от псевдото. Че ако са от талантите, бързо ще ти автоматизират процесите и от утре на борсата.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                      Баш така си е. През 2010-2012 набирахме нови кадри и на интервютата имаше много качествени хора, които бяха съкратени от частния сектор и дойдоха на държавна служба.
                      Трайчо като си прав си прав...но за всеобща радост, в момента плявата в сектора е доста повече, спрямо преди 10 години. Но и бая сериозен матриал се насочи натам, включително и доста добри финансисти, в началото заради заплащането, после се оказаха таланти.

                      Именно затова визирах, че ВМ-а е във високия сегмент и да не са всички, ама поне едно 60-70 са доста над нивото на масата у нас. Та затова му казах на Кавръчко да не се радва предварително, че може да му се разклати стола.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от danetha Разгледай мнение

                        А в България какво да очакваме?
                        - Hardcore

                        В 94% от софийските квартали цените на имотите са надценени. Трябва да паднат с 47%

                        Toвa ca чacт oт извoдитe e eжeгoдния дoĸлaд зa дocтъпнocттa нa жилищaтa в Бългapия нa „УниKpeдит Бyлбaнĸ“

                        https://kritichno.bg/politika/v-94-ot-sofiyskite-kvartali-tsenite-na-imotite-sa-nadtseneni/

                        Коментар



                        • https://dbr.bg/8252

                          ​​​​​​ "Жилищата в София трябва да поевтинеят с 47%, за да отговарят на доходите"


                          Ясен ни е банковият и брокерски оптимизъм , където все въртят и сучат за да докарат спад под 50%.

                          Ами за да отговори на демографията и пресищането , с колко % трябва да паднат .

                          Или на задаващите се икономически реалности ........................
                          Last edited by corner; 01.12.2023, 20:30.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                            Нека не се връщаме към миналото..
                            и аз не искам, но винаги имай едно на ум.
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                              При нарастване на безработицата, повечето компании задържат само най-ефективните кадри. Когато гърмят проекти във високия сегмент и една камара качествен народ, започнат да си търсят активно работа започват проблемите за тези по-надолу. Защото идва брутална конкуренция. Ако ме разбираш накъде бия. Щото качественото ИТ, може да работи твоята работа, вероятно доста по-добре от теб, просто не иска. Но опре ли ножа до кокала, положението става - стани да седна. Затова ти казвам, внимавай на какво се радваш.
                              Баш така си е. През 2010-2012 набирахме нови кадри и на интервютата имаше много качествени хора, които бяха съкратени от частния сектор и дойдоха на държавна служба.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                                той така и на ковида се радваше и го приветстваше
                                Нека не се връщаме към миналото..

                                Коментар

                                Working...
                                X