IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

    Така е. ние от 2017 до 2021 казвахме ли КУПУВАЙТЕ? Казвахме, но имаше един дето нашепваше на перонците; МЯУ, МЯУ, МЯУ... Още се чудя защо не те замерят с камъни???
    Защо лъжеш? Ти си регистриран 2023 г.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
      Дава под Наем 2-СТАЕН

      град Пловдив, Христо Смирненски
      500 EUR
      (6.67 EUR/m2)
      петрогъсчо още дълго ще рути цените от стаята за малки хора
      Аз на негово място не бих мръднал от там. ...и вместо да рути стените, по-добре да съгради една стена и да раздели деЦката на двустайна или да направи добра шумоизолация.

      Коментар


      • Просрочията по жилищните заеми у нас са под 1,5% - Investor.bg
        Просрочията по жилищните заеми у нас са под 1,5%


        В сектора очакват лихвите по ипотечните кредити да нараснат с 0,5 процентни пункта догодина (евентуално)

        ===2039===

        Пфу деева... а така разчитахме на високите лихви и на ЧСИ...

        ===2039===


        Докога ще плащат брокеразите за подобни новини?!! Аман вече!

        ===2039===

        гоУемото МЯУ наистина дойде, само че мяукането се чува от страната на булката (т.е. от към понижителската)
        Last edited by два_таралежа; 13.11.2023, 20:19.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

          В Овча купел (старата част) са предимно къщи (хубави къщи) и е на пешеходно разстояние от метрото.
          Аз съм в Овча Купел2 и там съм на пешеходно от метрото, дали да не вдигна наема от нова година, нов късмет...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

            Купи си в Бистрица с гледка към столицата и планината. И аз не бих отишъл в Овча купел. Прав си. А и като имаш къща около София разбирам разочарованието ти.
            В Овча купел (старата част) са предимно къщи (хубави къщи) и е на пешеходно разстояние от метрото.

            Коментар


            • Дава под Наем 2-СТАЕН

              град Пловдив, Христо Смирненски
              500 EUR
              (6.67 EUR/m2)
              петрогъсчо още дълго ще рути цените от стаята за малки хора
              препоръка е

              Коментар


              • ееее, как да следя темата с толкова триене?
                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                  Твърде много се вързваш на разни тъпи рекламки.

                  Сложи към тези 3% разходите по управление на кредита... сложи още една камара скрити таксички и комисионни неспоменати в ипотеката... сложи разходите за поддържане на разплащателна сметка... сложи и разходите по полици за живот/здраве(банките не дават кредити без тях)
                  и ще схванеш, че тези
                  3% ги има само в рекламните брошурки на банките.
                  Тя е брокер на кредити бе колега

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение
                    Аз ви предупреждавах, а някои чакаха закъсали ипотекари:

                    https://www.investor.bg/a/113-analiz...-nas-sa-pod-15

                    Към момента лихвите по ипотечните кредити в България са под 3% и са по-ниски от тези в страните от еврозоната
                    Твърде много се вързваш на разни тъпи рекламки.

                    Сложи към тези 3% разходите по управление на кредита... сложи още една камара скрити таксички и комисионни неспоменати в ипотеката... сложи разходите за поддържане на разплащателна сметка... сложи и разходите по полици за живот/здраве(банките не дават кредити без тях)
                    и ще схванеш, че тези
                    3% ги има само в рекламните брошурки на банките.
                    ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от БОНВИВАН1 Разгледай мнение

                      Я ми кажи от Бусманци до метрото какво е разстоянието и от Бистрица какво е?
                      В Бусманци е равно, има бол подпочвена вода и хората се топлят без пари с термопомпи. В Бистрица без джип и снегорин си умрял. Вода няма:-( Само скала.
                      Казвам го от личен опит.
                      Имам приятел в Челопечене, каква градина има...А съседите му са пчелари. Когато и да му ида на гости, винаги висят разни мезета за сушене, а лятото се убиват от салати и буркани за зимата с продукти от градината. Наистина майка му и баща му хвърлят голям труд, но масата им е винаги пълна с хубава храна. Докато дружките ми от Витошките квартали, като мен ядат боклуците от хипермаркетите и се молят, ако някой познат докара хубава домашна стока да остане и за тях да купят...но пък си имат басейни.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                        ще разбереш съвсем скоро
                        Ако под "скоро" разбираш + още 10 години, вероятно може да уцелиш МЯУ-то, но дано на някой от зазиданите не му избие бушона по-рано и да те започне с камъните неочаквано и без предупреждение.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

                          Ако не разбираш с какво Бистрица е в пъти по-добро място за живеене от Локорско и Бусманци, какво може да говорим. Все едно да си обяснявам с някого защо един килограм пържола е по-добър от два килограма кренвирши.
                          Я ми кажи от Бусманци до метрото какво е разстоянието и от Бистрица какво е?
                          В Бусманци е равно, има бол подпочвена вода и хората се топлят без пари с термопомпи. В Бистрица без джип и снегорин си умрял. Вода няма:-( Само скала.
                          Казвам го от личен опит.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от БОНВИВАН1 Разгледай мнение

                            Не бих дал този съвет и на врага си! Всичко извън околовръстното особено в яката на Витоша е куца инвестиция.
                            Баба ми е от Бистрица и имам доста имоти там...ми не струват. Усойно, необосновано скъпо за тесни и стръмни улици.

                            Има локации на 10 мин пеша до метростанция, на по-ниски цени за който иска къща.

                            Ако искате планина то гледайте южната яка на Стара Планина. В Бистрица кокошките са си легнали, а в Локорско, Подгумер, Войняговци, Гниляне още снасят :-)))))))))))))

                            За мен много добра локация за къща са Абдовица, Миленков и Бусманци. В равното, в околовръстното и близо до трамвай и метро.

                            Пак в равното Казичене, Кривина и Враждебна също са отлична локация.
                            Ако не разбираш с какво Бистрица е в пъти по-добро място за живеене от Локорско и Бусманци, какво може да говорим. Все едно да си обяснявам с някого защо един килограм пържола е по-добър от два килограма кренвирши.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                              Купи си в Бистрица с гледка към столицата и планината.
                              Не бих дал този съвет и на врага си! Всичко извън околовръстното особено в яката на Витоша е куца инвестиция.
                              Баба ми е от Бистрица и имам доста имоти там...ми не струват. Усойно, необосновано скъпо за тесни и стръмни улици.

                              Има локации на 10 мин пеша до метростанция, на по-ниски цени за който иска къща.

                              Ако искате планина то гледайте южната яка на Стара Планина. В Бистрица кокошките са си легнали, а в Локорско, Подгумер, Войняговци, Гниляне още снасят :-)))))))))))))

                              За мен много добра локация за къща са Абдовица, Миленков и Бусманци. В равното, в околовръстното и близо до трамвай и метро.

                              Пак в равното Казичене, Кривина и Враждебна също са отлична локация.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

                                Така е. ние от 2017 до 2021 казвахме ли КУПУВАЙТЕ? Казвахме, но имаше един дето нашепваше на перонците; МЯУ, МЯУ, МЯУ... Още се чудя защо не те замерят с камъни???
                                ще разбереш съвсем скоро
                                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                                Коментар

                                Working...
                                X